Skocz do zawartości

Heroes sezon 3


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

W odcinku pilotażowym nie ma żadnego Shearmura, tylko pojawiają się fragmenty "Vespertilio" i "Eptesicus" (wiecej tego drugiego), pierwszych dwóch kawałków z soundtracku do Batman Begins, autorstwa Zimmer'a i Howard'a

 

Aż z ciekawosci sciagne pilota i obejrze, ale mam pamięć do muzyki, a i Taxi Ride znam doskonale, i na pewno bym zauważył podczas pierwszego oglądania.

Odnośnik do komentarza

no, sciagnałem ten odcinek i w życiu to nie jest Taxi Ride, na końcu też nie.

 

 

Nowy odcinek - uff, sporo sie dzieje, pokazany kawał przyszłości. Nie jest źle, ale i jakoś szczególnie wybitnie też nie jest. No i niestety, ale Clair z przyszłości mnie strasznie wku.rwia i mam nadzieje, ze coś z nią zrobią.

Odnośnik do komentarza

Troche spoilerow do epa 4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie spodziewałem sie tak dobrego odcinka, tym samym sezonu. Mimo braku logiki i ogolnego braku powagi serial daje rade. Clair niesamowicie wkurza. Jest chyba ostatnią osobą, ktora pasuje na zły charakter. Cały czas mam przed oczami jej obraz z pomponami w mini i zapłakanym licem. To na minus, ale na dwa plusiki zasluguje akcja z Sylarem jak robił naleśniki i to jak poprowadzili te postać. Sama fabuła nie jest zła, mase zwrotow, duzo sie dzieje, całkiem fajnie zmontowane, a teraz jeszcze wypuscili Adama. Ciekawe tylko co on ma z tym wspolnego? Ogladajac to czuje sie jakbym znowu mial 10 lat;]

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

4 ep był zdecydowanie najlepszy. i co najważniejsze,

sceny w przyszłości

miały swoisty klimat, podobnie jak w pierwszym sezonie.

 

niech za**bią tą kler z przyszłości bo też nie mogłem jej ścierpieć. akcja z sylarem mnie zniszczyła i podobało mi się, że peter

'skopiował' jego umiejętność i teraz będzie 'na głodzie muzguf' :P

 

Edytowane przez andertejker
Odnośnik do komentarza

Spoilery:

 

 

Zwrocilismy uwage:] ide o zakład, że Noah zgnie, a synek Sylera ma imie na jego czesc. Niedawno pisalem, ze nie lubie tej postaci, ale po 'przemianie' jest moim faworytem. Afrykanski kumpel Parkamana ma fajny akcent;]

Odnośnik do komentarza

4 odcinek-moc.Końcówka niexle mnie rozbawiła :)

 

Sylar po Jasnej Stronie mocy jak najbardziej mi się podoba, ciekawy motyw z głodem Petera.

 

Zła Clair do skasowania, działa mi na nerwach, podobnie jak Tracy (czemu dali jej moc zamrażania, a nie np. gumowego ciała?).

 

Historia z Parkmanem przypomina mi nieco historię Locke'a w 3 sezonie kiedy to, też wchodził do szałasu, nażarł się jakiegoś świństwa i miał jazdę.

 

Żądam więcej Benneta!

Odnośnik do komentarza

Dla mnie te podróże w czasie są bez sensu. Przecież oni mogą się dowolnie przenosić w czasie. Jaki problem cofać się 100 razy aż w końcu zapobiegną jakiemuś wydarzeniu. Nie mówiąc o tym jak wątki z przyszłości są zapominane. Ot Peter jakoś szybko zapomniał o swej Irlandce deportowanej z zadżumionych stanów.

 

Dalej uważam że w Heroes za dużo jest Deus Ex Machiny. Peter jest ewidentnie przepakowany, to samo Hiro. Krew Claire leczy. To jak oni kogoś teraz zabiją. Śmierć Noah była zarąbistą sceną, apotem hokus pokus i znowu żyje. Zresztą Hiro to też opowieść na inną bajkę. To co było fajne i ciekawe w 1 sezonie (jego pierdowłowatośc i entuzjazm), teraz po prostu drażni. Gościu stracił formułę mogącą zniszczyć świat i zamiast się cofnąć w czasie i powstrzymać kradzież, teleportować się gdzie indziej z kartką i z 10.000.000 innych możliwości spokojnie sobie prowadzi dochodzenie.

 

Ogólnie Heros wyraźnie obniża loty. Być może jest to spowodowane zamieszaniem ze strajkiem pisarzy i sera z zupełnie innym sezonem drugim byłaby ciekawsza. Jak dla mnie za dużo cliff-hangerów jest w każdym odcinku i wogóle serial szybko zaczyna reprezentować poziom komiksów Marvela.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

ogladajac herosow trzeba bardzo czesto przymykac oczy na pier'doly i nielogicznosci, ktorych jest tu masa.

 

a co do cofania w czasie- w polowie 1ego sezonu dowiedzielismy sie ze przeszlosci nie da sie zmienic bo Hiro chcial uratowac ta kelnereczke co ja Sylar zaciukal i nie dal rady. potem tworcy zapomnieli o tej zasadzie, bo co chwile zmieniali tor wydarzen.

 

motywy ze zmienianiem przyszlosci, przeszlosci, malowaniem obrazow i jasnowidzeniem w tym serialu sa bardzo nielogiczne, no ale to tylko serial rozrywkowy.

Edytowane przez andertejker
Odnośnik do komentarza

 

Odkąd Syler okazał się bratem Petera tylko czekałem na to, az pojawi się stary Patrelli. Akcja sie rozwineła, ale tez było troche baboli fabularnych, a czasami epa ogladało sie jak jakiegos Prisone Breaka. Jak Adam uciekł z baru, zanim pobiegl tez wielkolud, a Hiro został ranny. Po co Adam czekał i schował się w smietniku jak mogł uciec? xD A ten duży czekał na niego za rogiem? Z kolei za innym rogiem czekał ten czarny? Bez sesnu. Juz to kiedys pisalem, ale teraz za bardzo staraja sie robić te cliffhengery. Praktycznie kazda scena konczy sie fabularnym zonkiem. Co juz nie jest takie fajne i nie zaskakuje. Hiro zabija Ando? No z jakiej paki? Suresh polujący na bezdomnych.

 

Na plus ciekawe charaktery. Syler rzadzi pod kazdym wzgledem, podobnie jak Adam Moonroe. No i stary Parkmana tez daje rade, a Patrellii na leszcza tez nie wygladał:]

 

 

Brakuje mi w tym sezonie tych pseudo-filozoficznych madrosci, ktore zawsze szerzył Suresh na koncu i w połowie odcinka. To nie było nic wielkiego, raz zacytowal wiersz innym razem powidział coś co można wyczytać nawet z Telemagazynu, ale tegadki nadawały serialowi złudzenie "głębokiego". Teraz oglada sie to jak Xmenów.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

odcinek był, że tak powiem, sakramencko zajebisty.

 

z tych baboli to najwiekszy jaki rzucił mi się w oczy-

 

oprócz tego co napisał gekon, w tej scenie Hiro mógł przecież zatrzymać czas to miałby praktycznie 100% szans, że znajdzie Adama.

 

z tym zabijaniem Ando to na bank jakis pic na wodę, Sylar nawet dość się powstrzymał przed zabiciem Noah, w końcu ten parę minut wcześniej chciał się go pozbyć na zawsze O_O

.

 

może trochę za dużo wątków napchali ale bez wątpienia to jak narazie najlepszy epizod tego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...