Skocz do zawartości

Heroes sezon 3


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w polowie odcinka i musze to napisac, poznawanie historii przedmiotu po jego dotknieciu to najglupsza "moc" ever.

pier@#$ sie z tym Gabrielem zamiast mu łeb upier@#$, rownie dobrze Peter mogl udawac swojego brata

 

 

z tego co pamietam to byly trzy siostry, moze ta aktorka jeszcze wroci jako nowa postac ;p

a to skomentuje tak rotfl.gif

Edytowane przez Shen87
Odnośnik do komentarza

z tym

zamienieniem Sylara w Nathana to się naprawdę nie spodziewałem i tu wykazali się niezłą pomysłowością, gorzej jak Sylar jakimś cudem przypomni sobie kim jest to wtedy-

1. Nathan zniknie na zawsze

2. okaże się, że trzymają jego zamarznięte ciało i wtedy cudownie przypomną sobie, że można do niego wlać trochę krwi Claire i voila!

 

 

Mimo wszystkich plusów, to jak na finał sezonu było zdecydowanie za mało widowiska i akcji.

Odnośnik do komentarza
a Syler pewnie zamienił sie w popiół i jak zwykle żyje, omg

 

Przecież

Sylar teraz żyje jako Nathan

.

no tak, ale przecież w ostatnim odcinku

Matt 'wmówił' Sylerowi że nie żyje

a Nathanowi że żyje

chodzi mi o 'ja' Sylera, gdzieś pewnie sie odrodzi albo juz sie odrodziło

bo ja już nie wiem<fixed>

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje Ci się, że mrożenie po dotyku a możliwość zamienienia się w dowolną wodną formę to 2 różne umiejętności?

Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. Wiadomo, że obie podobne, ale przecież był jeszcze ten gościu co nie musiał oddychać pod wodą.

 

To na 100% jest ostatnia z sióstr.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Pewnie stwierdził, że z tej kupy, ktorą wysrali poprzedni scenarzysci nie da się ulepić nic sensownego.

Oficjalnie niby zrezygnował, bo dostał propozycje napisania dwóch nowych seriali, ale nie zdziwiłbym się gdyby rzeczywiście stwierdził, że nie da się kupy gnoju reanimować i szkoda tracić czasu i kariery na Heroes. Bez niego raczej nie ma szans na konkretną poprawę.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zrobiłem sobie maly maraton z Heroes zachecony niektorymi odcinkami ktore widzialem w TV. 1 sezon wedlug mnie genialny, swietna historia, swietni bohaterowie. Slyszalem, ze dalej gorzej wiec uznalem Vol. 1 za zamknieta historie i "co bedzie to bedzie". O dziwo, Vol. 2 byl calkiem niezly, calosc niestety polozyl strajk scenarzystow. Brak profesjonalistow podczas pracy nad scenariuszem dal o sobie znak. Podczas Vol. 3 niestety cos zaczelo sie psuc, nadal chetnie sie to ogladalo, ale przez caly czas bylo uczucie, ze serial pisze sie na bierzaco, bez zadnego wiekszego pomyslunku. Volume 4 to niestety slabizna, akcja poprowadzona bez skladu, nielogiczni bohaterowie etc. Szkoda, ze na przestrzeni czasu scenarzysci popelnili tyle bledow, ciagna dalej jakies nieciekawe historie (mogliby dac w koncu jakis cel dla Hiro'a i Claire) a te postacie ktore mialy potencjal ubijali dosc szybko (ledwo co sie okazalo, ze Arthur to totalny badass calej historii a juz dostaje kulke w leb; tak samo szkoda, ze pozbyto sie "Veronici Mars"). Wieczne niesnaski pomiedzy Claire a Noah nie sa juz ani ciekawe, ani tworcze do czegokolwiek. Parkman to w ogole nie wie czego chce, a co gorsza, scenarzysci chca zrobic z niego niby wazna postac. Podobala mi sie przemiana Suresha (jawnie przypominajaca "Muche"), pozniej jednak go totalnie zdegradowali to po(pipi)ki (nikt z obecnych sie nie zaciekawil co on robi na pustyni nawet).

Calosc dopelnie koncowka Vol.4 - kompletnie bez wyrazu i zadnego "build-upu" podczas wczesniejszych odcnikow, caly twist takze slaby.

 

Mam nadzieje, ze Vol. 5 jednak cos zmieni, "czwórke" wedlug mnie zabila zbyt mala ilosc czasu zeby go normalnie przemyslec (mogli rozciagnac 3 do 15-16 odcinkow a 4 zrobic oddzielnie). Teraz na szczescie mieli na to wiecej czasu wiec trzymam kciuki. Zwlaszcza, ze zawsze podobala mi sie komiksowa stylistyka i jednak patrzenie jak taki serial moze sie zeszmacic az boli.

 

nom

Odnośnik do komentarza
Czirliderka będzie miała w przyszłym sezonie romans ze swoją koleżanką podobno.

 

Podejrzewam wzrost oglądalności o cztery tysiące procent.

...i będzie ją grała Madeline Zima, czyli Mia z "Califorcation". Osiem tysięcy! Kurczę, aż sam zacznę to oglądać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...