Skocz do zawartości

Heroes sezon 3


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

SPOILERY

 

 

 

 

 

-skąd do cholery Sylar miał tą benzynę w pojemniku?

mnie tez to zastanawia

 

SPOILERY

 

 

 

 

- Sylar bardzo ładnie "dokręcił" tą kulkę przeznaczoną dla Arthura :thumbsup:

szkoda ze ten strzal raczej nie byl smiertelny skoro dziadek ma moc regeneracji

 

SPOILERY

 

 

 

 

 

 

ogólnie dobry epizod.

nie Edytowane przez Shen87
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

to był tylko koniec 3ego rozdziału zwanego Villains. teraz zacznie się 4ty (Fugitives) a zaczną go emitować od lutego 2009.

 

w sumie dalej będzie to 3ci sezon, tylko składający się z 2 rozdziałów. a dzisiejszy odcinek był niezły.

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, że serial mnie już trochę nudzi i oglądam go raczej z przyzwyczajenia - najbardziej denerwuje, że zdarzyć tu się może właściwie wszystko (jedna osoba potrafi zmartwychwstać i po kilka razy etc.), przez co brak tutaj jakichś emocji, które by trzymały bardziej przy ekranie... Takim sposobem jak do tej pory to może powstawać i 20 sezonów, zawsze będzie kogo uzdrowić :P .

Odnośnik do komentarza

moje wrazenia są takie, że chyba scenarzyści 'zorientowali sie:' że postać Mohindera

w pewnym momencie nabrała 'zbyt:' kontrastowego charakteru, żeby połapać sie w ogóle

o co dalej z nim chodzi, pierwsze moje skojarzenie to film 'Mucha', czyli przeobrażenie

sie w wyniku jakiejś mutacji w poczware, w trzecim sezonie jest tak maxymalne zachwianie

stanów Suresha, że cała jego otoczka błyskotliwego naukowca idzie sie...

...ale tylko tak sie wydaje, bo to przecież film ;] postać jest naprawde ciekawa i po prostu robi

 

cieszy mnie fakt, że Hiro odzyskał charakter po chwilowej 'niemocy:'

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Serial przestałem oglądać gdzieś tak przy ósmym odcinku ostatniego sezonu, ilość nieprawdopodobnych, często wręcz mega naciąganych motywów autentycznie mnie przy tej serii rozłożyła. Co chwila jakieś wariacje ze zmienianiem stron przez postacie (w dodatku często bardzo mało przekonywujące, np. zły Mochinder czy dobry Sylar), powroty starych znajomych (vide ojciec Petera, wielki master-mind całej intrygi), wątki rodem z brazylijskich telenowel ("to ty jesteś moim bratem??? A ty moją starą?") zabawy z czasem przy której pogubili się już sami twórcy i całej reszty mniej lub bardziej irytujących motywów (żółw Parkmana). Pierwsza seria była świetna, w miarę mroczna, spójna i nie raz potrafiła pozytywnie zaskoczyć ciekawym twistem, tutaj w zasadzie nawet nie zastanawiam się co będzie dalej. Co z tego, że powiedzmy zginie jakaś postać skoro i tak zaraz wskrzeszą ją za pomocą krwi Claire, albo wrócą się w czasie i ją uratują, jak np. Benneta w drugm sezonie czy Nathana (ten drugi "zginął" już chyba z 10 razy w tym serialu)?

 

W skrócie - trzecią serię Herosów pod względem wiarygodności i 'wciągalności' scenariusza stawiam zaraz obok czwartego Prizon Breka (czytaj - dno), ciężkostrawna papka, którą żeby najpierw bezboleśnie przełknąć trzeba by wyłączyć mózg i całkowicie przestać myśleć. Jak ktoś tak potrafi to i pewnie mu się spodoba. Z mojej strony - żal patrzeć co się zrobiło z tym serialem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Są też napisy. Jak na pierwszy odcinek bardzo dobrze, w ogóle nie infantylnie, widać poziom wrósł co nie jest wcale wyczynem. Dobrze nakręcone, cliffhengery zredukowane do minimum. Czekam na nastepny ep.

Odnośnik do komentarza

Cos kosztem czegoś. Lepiej niech podniosą poziom serialu kosztem głupich akcji, nagromadzenia tandetnych cliffhengerów po każdej scenie i ckliwych momentów.

 

O ile dobrze pamietam to w 1 sezonie Peter i Suresh też się w taxowce spotkali:]

Odnośnik do komentarza
Cos kosztem czegoś. Lepiej niech podniosą poziom serialu kosztem głupich akcji, nagromadzenia tandetnych cliffhengerów po każdej scenie i ckliwych momentów.

 

O ile dobrze pamietam to w 1 sezonie Peter i Suresh też się w taxowce spotkali:]

 

Peter nawet zadal mu to samo pytanie, o bycie stworzonym do czegos wyjatkowego, na co Suresh odpowiedzial dokladnie tak samo jak wtedy - taki usmieszek w strone fanow :)

Odnośnik do komentarza

jak narazie vol 4 mi sie podoba.

 

 

 

szkoda ze Peter moze posiadac tylko jedna moc, jednak wolalem go jako dobry odpowiednik Gabriela. Jezeli Hiro ma odzyskac moc, niech bedzie ograniczona tak jak to mialo miejsce u Petera, teleportacja i zatrzymanie czasu moga zostac, ale z podrozami w czasie za duzo juz namieszali

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

no odcinek nawet przyzwoity, ale ta ostatnia scena kompletnie z dupy-

 

po kiego wała Nathan poszedł do Tracy? przecież już wcześniej dał jej doc zrozumienia,

że mu na niej nie zależy i ma zamiar ją zamknąć. nie mieli pomysłu na zakończenie epa.

 

ciekawe czy Wyścigówka rzeczywiście kipnęła- miała fajną moc i jeszcze był

potencjał do jej wykorzystania w ciekawy sposób

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...