Jump to content

Sign in to follow this  
Binek

Imprezy

Recommended Posts

Czy ktoś z szanownego grona forumowego wybiera się na tegoroczną edycję EnTrance?? Ja już otrzymałem swoją wejściówkę. :(

Guest Ofeck

Muffler w piątek w Wawie w CDQ

Asylum 03 w Olsztynie w sobotę :(

byłem ostatnio w tym alter ego i zupełnie nie wyobrazam sobie brejkorów w tym lokalu. parkiecik jest tak mały, ze nawet dla mnie jednego nie starczy na nim miejsca zeby mogł sie rozpedzic ; ] i wystrój jakis taki plastikowy, dziwny klimat... chyba, ze maja tam jakas dodatkowa sale, która otwieraja na wieksze eventy...

nie mają :twisted: Po kiego się rozpędzać? Za mocne proszki bierzesz :twisted:

jaki plastik? czepiasz się kempa, lepszy to niż wcale

pewnie, ze lepsze to niz nic, ale imo sa lepsze lokale w miescie na tego typu biby... no nic mam nadzieje, ze bedzie mi dane sie przekonac o tym jak to wyglada w praniu i wyjdzie na to, ze rzeczywiscie tylko sie czepiam a biba bedzie pierwsza klasa ; ]

a wybiera się ktoś na Godskitchen ? ^_^

masakra będzie przy Schossowieeeeeee... ;o

Byliśmy na Drumcorps.

Lista obecności: Kempa, Spec, Bawół + ktoś tam (nie pamiętam) + Pan i Władca całego stadka czyli moja skromna osoba :twisted:

Taktyka najpierw się zaj%$my potem balujemy okazała się zwodnicza i skończyła się lekkim zgonem co po niektórych.

Imprezka udana, było głośno i mocno. Pomysł z niewypuszczaniem ludzi z lokalu w trakcie imprezki (bo żałoba) chybiony, zresztą po znajomości wychodziliśmy się "przewietrzyć".

Pozostał lekki niedosyt a wybulone 25 pln na wjazd chyba się nie zwróciło. Trudno.

kyrwa. bez obrazy, ale tiestuch i arminidło tam nie pasują. xDDDDDDDDDD

armin tak beznadziejnie gra, że poezja. przy jego secie to mi cycki opadły z nudów. xD

ale za to schulza bym sobie posłuchała i jonga <którego, nie chwaląc się znam xD bo gadałam z nim raz w klubie xD :D >

i jonga.. ; > uch uch.

DUBFIRE na Godskitcen za Sandera Kleinkenberga (czy jak mu tam było)

W sumie za(pipi)i.scie bo tamtego drugiego w ogole nie kojarzylem za to Roadkill Dubfire rządzi !

pierwszy znak ? na piątkowym water stage to deep dish ;)

Skąd ta wiedza? Jeśli faktycznie tak jest, to już jadę zająć miejsce :P

A póki co połowa Deep Disha (ta lepsza) na Godskitchen - chyba się wybiorę, przy okazji opóźniając PE o parę dni.

A póki co - kto się wybiera na poznańskie RTX w najbliższą sobotę? Nie licząc rezydentów w postaci Kriseha, jego siostry i mnie? :D

pierwszy znak ? na piątkowym water stage to deep dish ;)

Skąd ta wiedza? Jeśli faktycznie tak jest, to już jadę zająć miejsce :P

A póki co połowa Deep Disha (ta lepsza) na Godskitchen - chyba się wybiorę, przy okazji opóźniając PE o parę dni.

A póki co - kto się wybiera na poznańskie RTX w najbliższą sobotę? Nie licząc rezydentów w postaci Kriseha, jego siostry i mnie? ;)

Ja niestety (albo stety;)) Mam studniówkę 2 lutego.

Za to po maturce wszystkie eventy MOJE :twisted: :twisted: :twisted:

offtop?? kroolik + 20 dla ciebie :closedeyes: ^_^

w takim wypatku ty również :twisted: - Kroolik

Edited by _Kroolik_

kleinenberg'a nie znasz Bartiz ?

nonono. on znany najbardziej chyba z utworu ''MIAMI'' jest ;>

swoją drogą. całkiem niezła nutęęęcia.

DUBFIRE na Godskitcen za Sandera Kleinkenberga (czy jak mu tam było)

W sumie za(pipi)i.scie bo tamtego drugiego w ogole nie kojarzylem za to Roadkill Dubfire rządzi !

Kleinenberg a Kleikenberg to kompletnie 2 rozne osoby, nie myl ich ;]

Jak kolezanka wyzej pisala Miami jest piekne, mi tam w sumie wisi zamiania na Dubfire'a, dla mnie licza sie tylko Sander van Door, Marcel Woods i Fedde la Grand - bardzo prawdopodobny jest maly liveact Idy Corr ;]]]

Koso: moze bedzie nas tylko trojka, ale pokazemy wszystkim jak sie nalezy bawic c'nie? ;]

No jasne że tak, tradycyjnie rzekłbym ;)

Natomiast o Dubfirze ani złego słowa, jeśli wybiorę się na Godskitchen to właśnie przez wzgląd na niego :P Ribcage, mlask.

I RTXie... Ja do tej pory tego nie ogarniam i nawet nie bede probowal :DDDDD Cudowne przezycie ;]

Bilet - 76 zl

Transport - okolo 30 zl

Zoladkowa Gorzka + popita + zagrycha - nie wiem dokladnie, pytajcie Koso :pinch:

Uslyszec wykonanie przez Rank 1 na zywo Airwave - BEZKU.RWACENNE ;)

Spuszczasz się tak po każdej imprezie. Wiksiarzu.