Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

CREAMFIELDS POLAND 16-08-2K8

 

FULL LINE-UP

 

 

MAIN STAGE

 

Pendulum Live -> czy to to o czym myślę? d'n'b czy jakieś plastiki jak ci poniżej?

Sasha & Digweed

Vitalic

Forest North Project

 

Jeśli pojadę to tutaj będę się bawił, jadł i spał:

 

DEEP & BLUE ARENA

 

Goldie :excl:

Aphrodite

High Contrast

Spor

John B.

Skream

Lady Waks

Panacea :excl:

Counterstrike

 

Odnośnik do komentarza
teraz uwaga, bo zabijam newsem... ; ]

 

Boogie Brain

22-23 sierpnia 2008 roku

 

 

LTJ Bukem & MC Conrad

Nookie + Lady Free

Mala + Sgt. Pokes

Jazzsteppa

Mark de Clive-Lowe

Jahcoozi

Atjazz + MC

 

 

Szczecin,

Teatr Letni i Jasne Błonia

 

 

more info i pełny line-up (to nie jedyne gwiazdy tego weekendu) soon....

:wink:

 

nareszcie szykuje sie prawdziwy gruby event w Szczecinie.

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o żesz (pipi) jego mać za(pipi)iście! nareszcie coś w tym plastikowym syfem (pipi)iącym mieście !

skąd info? jaka pewność newsa? kempa odpisuj kuźwa!

 

więcej: http://www.clubbing.szn.pl/blogi_jazznotja...-0,1,1,0,54.htm

i to Jazzu organizuje, ale ten świat mały :twisted:

Edytowane przez _Kroolik_
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
ozesz (pipi)a ja (pipi)e.... takiego szatan line-upa to w zyciu nie widzialem o.O

 

 

AAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

postaram sie byc

 

 

ps: pendulum kiedys slyszalem ze uzywa czasem prawdziwych instrumentow - moze o to chodzi w Pendulum Live?

Tak o to chodzi...Oni grają koncert a nie set czy coś. I naprawdę dają rade postaram się tam być;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
CREAMFIELDS POLAND 16-08-2K8

 

FULL LINE-UP

 

 

MAIN STAGE

 

Pendulum Live -> czy to to o czym myślę? d'n'b czy jakieś plastiki jak ci poniżej?

Sasha & Digweed

Vitalic

Forest North Project

 

Jestes mistrzem technicznych napinek na tym forum :] Sasha & Digweed to absolutne legendy w swoim gatunku, na dodatek grający back to back, więc choćby z tego względu fajnie ich choćby pooglądać.

Odnośnik do komentarza
ja tam jestem zbyt zajety przygotowywaniem do sezonowych imprez zeby gdziekolwiek teraz jezdzic ;]

 

Jak sa jacys zainteresowani wakacjami we wladyslawowie i okolicach to pisac ;] cos sie znajdzie xD

Od kiedy do kiedy? Jak byś mi załatwił tanią mete w wakacje na jakiś łikend, to chętnie bym wbił.

Odnośnik do komentarza
CREAMFIELDS POLAND 16-08-2K8

 

(...)

 

Jestes mistrzem technicznych napinek na tym forum :] Sasha & Digweed to absolutne legendy w swoim gatunku, na dodatek grający back to back, więc choćby z tego względu fajnie ich choćby pooglądać.

 

 

Dokladnie, jako moderator tego forum, raczej nie powinienes pierdzielic takich farmazonow, bo ciut wstyd.

 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję postoję :twisted:

Gdybyście mnie znali osobiście to wiedzielibyście że ja 30 lat jaja sobie robię, a ironia to moje drugie imię.

Jeśli kogoś uraziłem to pseplasam, ale nie mogę się powstrzymać. Sam kiedyś chodziłem na masę eventów techno, house czy innych gatunków.

 

@Koso - biję się w pierś, nie znam i pewnie nie będę znał, ale mam szacunek do legend/protoplastów, bo tylko dzięki nim dana muzyka powstała i została rozpowszechniona. Gadam dla samego gadania, tak już mam i tyle. Wiadomo jak jest, bo i D'n'B słuchają tacy ludzie (oceniam tylko wygląd w tej chwili), że pożal się boże, no ale ważne że imprezy są i trzeba się z tym pogodzić.

 

@Cegła - wstyd to kraść, a nie pierdzielić farmazony. Zresztą ja podobno nie mam wstydu...

 

Z łezką w oku przypominam sobie nielegalne kluby w Szczecinie... Virus, Tama, Boruffka... wtedy było pięknie. Masa klimatycznych ludzi, żadnych plastikowych gwizdko-rękawiczkowych i selekcja na bramce (Ja+Bawół i połowa ludzi do Virusa nie mogła wejść hehe)

 

Tylko dla dorosłych:

 

Się mi przypomniało, jak wieki temu przychodzę do Virusa, a tam krzysiu (powiedzmy właściciel) prosi mnie o pomoc. O co chosi myślę. Wchodzę a tam około 15 osób na środkach fraktalno-psychotropowych zwanych LSD. Hałasu robią masę a przoduje w tym... Bawół (Diabeu) ! Ludzi oczywiście przegonili... Próbowałem się z nimi dogadać, ale jako że miałem sparaliżowaną połowę twarzy (two-face!), bo mnie srogo przewiało (jazda samochodem 160km/h+darcie ryjka przez szybę - odradzam!) to mnie chłopaki wyśmiali. Mówię do nich połową twarzy, a oni wiadomo w jakim stanie to efekt był inny od zamierzonego. W tym momencie wyciągam z torby płytę Aphex Twina - Ventolin, z uśmiechem na połowę twarzy podchodzę do sprzętu, głośność na maksa i zapuszczam. Po jakiś 4-5 minutach wwiercania się do ich głów wszyscy jak jeden mąż uciekają z klubu, jeden przez drugiego z niesamowitym wyrazem twarzy. Piękny jest widok uciekającego z przerażeniem Bawoła o poranku...

Aha, było to koło 21 a wrócili o 12 czy 13 dnia następnego :twisted: ehhh na wspomnienia mnie wzięło...

 

 

No więc starajcie się mnie zrozumieć. Cały czas robię sobie jaja i tak zostanie czy się to komuś podoba czy nie. Peace, love & heavy metal

Edytowane przez _Kroolik_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...