Skocz do zawartości

Tomb Raider: Underworld


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość MasterShake

no ja swoja plyte juz polamalem, przeciez w go.wno z niska rozdzialka nie bede gral.

 

 

A poza tym - pomijajac mase wkurzajacych drobnychbledow gra jest swietna, dawno nic mnie tak nie wciagnelo. Legend to byla moja pierwsza gra na xo, byl swietny a underworld to jeszcze wiecej tego samego z podciagnieta grafa ( no rozdzielczosc niska, o jaaaaa ). W sumie w niewiele tytulow w tym roku ralem ale zaden na tyle mnie nie przykul do tewe co nowy tr.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

dawno w legende nie gralem, na dniach dojdzie to sie porowna. Kamera faktycznie czesto przeszkadza, Lara potrafi sie idiotycznie zaciac w niektorych momentach, qte w sumie tutaj brak, ot slo mo coby samemu cos zrobic. Ale mimo to gra swietna ;]. Dzisiaj powinno peknac jak sie zbiore.

Odnośnik do komentarza

A owszem był :) Co najciekawsze obecne Tomb Raidery mimo, że dobre to jednak coś w nich brakuje. Totalnej pustki i braku trzymania gracza za rączkę. No powiedz Kathleen czy nie fajnie byłoby np w tej ostatniej misji co zaczyna się pod wodą. Te monumentalne posągi, itd. Żeby to jeszcze większe było, bardziej zakręcone jeśli chodzi o zagadki, rozległe. Dla dorosłych. Nie wiem, za to ceniłem starego iXa. Tam było więcej gier dla starszego gracza. I to mi odpowiadało, teraz rynek upada ku casualom i nie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

uuu... starych Tomb Raiderów bez opisów się przejść nie dało. Oj ciężko było. Grałam godzinami wściekając się, że nie mogę czegoś zrobić. Ale kiedyś miałam czas. A teraz to sama się casualem powoli robię... Praca, szkoła, dziecko i na bycie HC nie ma czasu... niestety :/

Ale nie ma co marudzić... przynajmniej Lara się coraz mniej kwadratowa robi, a widoki jakie... mmmm :)

Edytowane przez Kathleen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...