Skocz do zawartości

Tomb Raider: Underworld


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
A opis w poradniku EP do pupy jest :/

 

Nooo, nie popisali się oj nie popisali.

 

A co do samej gry: mnie się bardzo podobała. Bardzo dobra (jak na Tomb Raidera) fabuła, wartka akcja i chwilami nie zbyt proste zagadki. Brakowało mi przynajmniej jednego bossa (no kurde, końcówka gry zasługiwała na jakąś epicką walkę), plus do tego irytowała mnie kamera do potęgi. Reszta in plus, do tego przyjemne achievy (wiem że i tak nie mam live'a ale jednak jakąś satysfakcje człowiek ma.

 

Ocena: -8/10

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na rynku pojawił się dzisiaj pierwszy DLC "Beneath the Ashes" .

 

Gram od ponad 1,5 h i muszę przyznać że to dobrze wydane 800 msp tylko szkoda ze nie dali tego na początku za darmo, bo podobno to fragment z gry który został wycięty jakimś sposobem O_o

 

Jeśli chodzi i acziwmenty to dodali trzy, reszta pewnie w drugim DLC [ całość 1250 G ;) ]

 

- "Complete the Beneath the Ashes Mission" 50G

- "Find the Hidden Relic and all Treasures in Beneath the Ashes" 50G

- "Find the Hidden Relic in Beneath the Ashes" 25G

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Konar$ky, zgadzam się z Tobą, gierka dobra, ładna graficznie i chyba jedynym większym minusem była wspomniana przez Ciebie kamera.

 

Co do dodatków o ile Beneath the Ashes przypadł mi do gustu, o tyle msp wydane na Lara Shadow okazały się nietrafioną inwestycją... mnóstwo walki +

backtracking

 

 

szczepix-ksiaze melanżu polecam Ci poszukać na youtube, masz tam dokładny walkthrough wraz z skarbami i artefaktami ;P [wiem bo sam korzystałem przy szukaniu wszystkich skarbów ;)]

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Witam. Co mam zrobić w drugiej (nie licząc prologu) lokacji (tej w dżungli jakby)?? Jestem przy posągu Shiwy, opuściłem obie jej ręce, wsadziłem w nie coś tam i co dalej?? Są do ustawienia jakieś posągi z "lustrami", ale nie wiem co to daje. Podejrzewam, że powinienem wsadzić coś w kryształ w jej głowie, ale nigdzie czegoś takiego nie ma. Co mam zrobić??

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jeszcze ich nie kupiłem, ale zamierzam. jak tylko trafią na Deal of the Week.

z recek pamiętam, że Beneath The Ashes jest naprawdę dobry. natomiast po Lara's Shadow pojechano dosyć ostro.

 

chociaż z drugiej strony, jak nie masz ambicji zrobić calaka, to można spokojnie odpuścić. za 1600MSP można kupić znacznie lepsze gry. pełne gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...