Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje drobnej pomocy.

 

Jestem w tajnym budynku, gdzie na zewnatrz jest wielka ulewa. Znajduje sie w pomieszczeniu gdzie na koncu sa kraty. Chwile temu dowództwo oznajmiło, ze tez nie zna tego miejsca i dopiero teraz sie o nim dowiaduje. Przed tymi kratami znajduje sie ten robocik.

 

I?

 

I nic sie nie dzieje. Szukałem w całym pomieszczeniu jakiegos przedmiotu. Nic nie ma, za nic nie mozna pociagnac. Robocik wisi w miejscu, Don chowa sie w kącie i nie wiadomo co robic...??

Też miałem ten dziwny bug, robocik po prostu sie zaciął i nie chciał pociąć krat. Wczytaj ostatniego checkpointa i idź tam jeszcze raz, powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

Amer- że co? Jedynka lepsza? Krótsza kampania to raz. Mniej epicka to dwa. Muzyka nieco gorsza to trzy. Nudniejsza to cztery. No i scenariusz słabszy. Wymieniać dalej? Brak wyśmienitej hordy, mniej broni, słabsze dźwięki i zerowa interakcja z otoczeniem (w dwójce jest juz częściowa destrukcja). No i bądź co bądź oprawa w jedynce mniej dopracowana niż w dwójce.

Jeszcze jakies wątpliwości? Mógłbym wymieniać w nieskonczoność, ale nie traktuję twojej wypowiedzi poważnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Amer- że co? Jedynka lepsza? Krótsza kampania to raz. Mniej epicka to dwa. Muzyka nieco gorsza to trzy. Nudniejsza to cztery. No i scenariusz słabszy. Wymieniać dalej?

no jeśli cierpisz na nadmiar wolnego czasu to proszę Cię bardzo... ;)

 

ze swojej strony powtórzę jedynie (bo chyba było zbyt słabo widoczne): IMO.

Odnośnik do komentarza
Amer- że co? Jedynka lepsza? Krótsza kampania to raz. Mniej epicka to dwa. Muzyka nieco gorsza to trzy. Nudniejsza to cztery. No i scenariusz słabszy. Wymieniać dalej? Brak wyśmienitej hordy, mniej broni, słabsze dźwięki i zerowa interakcja z otoczeniem (w dwójce jest juz częściowa destrukcja). No i bądź co bądź oprawa w jedynce mniej dopracowana niż w dwójce.

Jeszcze jakies wątpliwości? Mógłbym wymieniać w nieskończoność, ale nie traktuję twojej wypowiedzi poważnie :lol:

 

W jednym masz racje. Kampania jest lepsza, ale tylko tyle. Niestety, ale jeśli chodzi o multi, to ilość nie poszła w jakość. Ze więcej broni? W jedynce było już dobrze, wystarczyło dodać jedna, dwie bronie (np. moździerz i trujący granat). Nie mowie ze druga cześć jest zła, ale twórcy trochę zboczyli z drogi. Osobiście spodziewałem się czegoś lepszego. Napisał to Luk4sPL, gracz który grał w GoW-a 1 od premiery, aż do premiery 2. części.

Odnośnik do komentarza

Grałem w multi GoW'a od roku aż do premiery dwójki. I teraz nie myślę wracac do jedynki, naprawdę. Jedynka mi sie zwyczajnie znudziła . W dwójce mam nowe mapki i nieco bardziej taktyczne podejście do tematu. Liczę tylko, że twórcy zmniejszą skutecznośc piły, bo teraz faktycznie przegięcie - kolesie gonią mnie z piłą po całej mapce. I są bardzo, bardzo uparci. Poza tym liczę, że nadchodzący patch poprawi inne rzeczy, tzn. zmniejszy lagi i czas tworzenia gry.

Keymaker - to fajnie, że moja wypowiedź przypadła ci do gustu.

Odnośnik do komentarza
Potrzebuje drobnej pomocy.

 

Jestem w tajnym budynku, gdzie na zewnatrz jest wielka ulewa. Znajduje sie w pomieszczeniu gdzie na koncu sa kraty. Chwile temu dowództwo oznajmiło, ze tez nie zna tego miejsca i dopiero teraz sie o nim dowiaduje. Przed tymi kratami znajduje sie ten robocik.

 

I?

 

I nic sie nie dzieje. Szukałem w całym pomieszczeniu jakiegos przedmiotu. Nic nie ma, za nic nie mozna pociagnac. Robocik wisi w miejscu, Don chowa sie w kącie i nie wiadomo co robic...??

Też miałem ten dziwny bug, robocik po prostu sie zaciął i nie chciał pociąć krat. Wczytaj ostatniego checkpointa i idź tam jeszcze raz, powinno pomóc.

 

Tak wlasnie wczoraj zrobil i pomogło...

Odnośnik do komentarza

Wreszcie dostałem tytuł w swoje łapska. Coś niesamowitego. Jestem po pierwszym akcie gram na Hardkorze i wcale nie jest jakoś wybitnie łatwo. Powiedziałbym, że jest akurat :) Grafika jest moim zdaniem sporo poprawiona. Więcej się dzieje, niektóre elementy się rozwalają. Ciągła akcja. Jest więcej krwi i to mi się podoba. Czuje podobną zajawkę jak wtedy gdy grałem w GOW. Pograłem trochę online i kumpla bo u siebie mam konto silver narazie i jedyne co mogę powiedzieć to to, że jest inaczej. Nie gorzej - inaczej. Jedyne co mi się nie podoba to zasłaby shotgun i zbyt mocna piła. Możliwe, że zostanie to poprawione w łatkach. Narazie 2 jest lepsza niż 1 i mówię to ja - katowałem przez rok w GoW1 z wielką radością. Horda wymiata, naprawdę świetny tryb, nie spodziewałem się, że będzie aż taki kozak. Fajnie, że można przyspieszyć rozmowy przez radio ;D. Marcus rzuca fajne teksty i podoba mi się, że panowie z Epic nadali naszym wojakom jakichś ludzkich cech takich jak strach, smutek, miłość. Gra wymiata. Polecam

Odnośnik do komentarza

Jest na pewnej stronie ciekawy konkurs w którym do wygrania jest 5 egzemplarzy Gears of War 2, a jedno z pytań jest następujące: Wymień imiona wszystkich członków zespołu Delta w grze Gears of War 2.

 

Czyli chodzi tylko o Marcusa, Doma, Augustusa i Damona czy takie osoby jak Anya też jako tako zaliczają się do Delty? Nie wiem co napisać:/ GoWa 2 kiedyś trzeba będzie nabyć, a jeśli jest możliwość wygrania to trzeba spróbować:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...