Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

no i zagrałem multi public/prywat. na publicu spoko na 3 mecze w jednym zaliczyłem laga a na prywacie za(pipi)iście zero lagów w dobrym towarzystwie kupa śmiechu i dobra zabawa. poprawiono shota trochę wolniejszy ale mam za to moc i gra nim jeszcze bardziej rajcownie jest niż do tej pory. jedyny minus to może to że nie można z impetem wpaść w tłum i siać spustoszenie ale i to można opanować i gra sie całkiem przyjemnie. ogólnie polecam a tym co tak narzekają to się dziwie jak wam nie pasuje to nie grajcie a wy gracie i stękacie, cóż może to taka natura polaka grać i stękać ;)

 

Odnośnik do komentarza
haha mało tegoo szota jeszcze spowolnili :D:D:D:D: jak biegniesz skulony i klikniesz strzał to strzela po 2 sekundach :D na hoście trwa to jeszcze dłużej :D:DD po skoku zanim wyceluje a potem strzeli zostaniesz spiłowany 3 razy D:D:D:D:

A tobie co za różnica , jak razem ze swoim koleżką wk-ą glitch.ujecie. Nawet na prywatach z rodakami się ośmieszacie podnosząc broń na glitchu. Polaczki!!! :lol:

 

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Boże jak oni z(pipi)ali ta gre po tym updejcie, jak mozna bylo wyrzucic strzal z rolla(przy skoku) ja tylko w taki sposob gralem shotem, zreszta nie tylko ja.

Teraz to tylko stanie w miejscu i celowanie jak bot lub melee+szot...

Zalosna jest ta gra

Odnośnik do komentarza

Taa, a lagi są wczoraj grałem mecze, bo chciałem zrobić tego achiva za annexa, miałem takie mega opóźnienia. A shotgun teraz, no kur.. przecież nie da rady nim grać. Ostatnio grałem troszkę w multi w CoD5, a wczoraj jak zagrałem w Gow-a 2, to gdzie niebo a gdzie ziemia. Multi w Gow-ie 2 jest po prostu NUDNY, a ta łatka, to chyba jakiś kawał. A jeszcze lepszy jest burdel z tym achivem za wygranie annexu na wszystkich nowych mapach(8,) na publiku. Bo jak wybieramy pakiety nowych map, to nie można wybrać czy chcemy terytoria czy egzekucje, więc trafienie annexu, jest na prawdę ciężkie. Więc prawie każdy wychodzi, wczoraj parę meczy grałem sam w drużynie, albo same walkowery PARODIA.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

A ja już wymęczyłem wczoraj annexa na dwóch mapach pakietu łatwopalny :D

Dzięki temu , że co chwila wychodziłem szukając konsekwentnie annexu rąbneli mi range , ale to akurat mam gdzieś.

Zrobie calaka i gra na allegro , nerwy ostatecznie puściły ;)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Boże jak oni z(pipi)ali ta gre po tym updejcie, jak mozna bylo wyrzucic strzal z rolla(przy skoku) ja tylko w taki sposob gralem shotem, zreszta nie tylko ja.

Teraz to tylko stanie w miejscu i celowanie jak bot lub melee+szot...

Zalosna jest ta gra

Dokładnie, jak Kamil. Tylko tak grałem shotem. Oni po postu tę grę s(pipi)ili - nic więcej. Idzie na pchli i kupuje spowrotem jedynkę.

A ci co piszą, że shot lepszy to daje 20 zł że albo nie grali w jedynkę, albo ich ambicje by być pro są poniżej pewnego poziomu. Shota nie ma co wyciągać.

 

Shit of War 2 - bez kitu...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Czytając wasze opinie widzę ze nie tylko ja mam tak negatywne odczucia co do tej gry .Ale opinia FISIA zaskoczyła mnie ..pozytywnie jak do tej pory "bronił" gow2 tak teraz napisał prawde prosto z serca . No niestety panowie pograc w GOW 2 można a nawet trzeba ale tylko w singla w multi niem a co wchodzić ,szkoda nerwów .

 

Pewnie po fali krytyki po łatce nr.2 EPIC wyda łatke numer 3 która może coś w końcu zmieni (choć wątpię :E ) ale nadzieje warto mieć .

 

JA GOW2 od odkładam na pułke i czekam aż wyjdzie normalna aktualizacja poprawiająca bugi/giltche no jak MAP PACK stanieje do 400msp to pokuszę się o calaka :E

 

A teraz idę pograć w GOW 1 :D

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Po prostu ta łatka to jakiś żart. Prawie jak Vista bez service-packa. Trzecia łatka? Pewnie - wyłączą pewnie shotguna, no bo przecież burgery nie potrafią nim grać. W (pipi)e mam ten tytuł. Ta łatka mogłaby dla mnie nie istnieć.

 

@Canuks

Na półkę na pewno jej nie odłożę.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
U mnie także gra się elegancko. A Ty Fisiu jesteś za bardzo przyzwyczajony do hostowania na Twoim drewnianym łączu ;))

Ty już w ogóle nie rozumiesz o czym ja piszę.

Host ma tak samo przesrane z shotgunem jak normalny gracz, który się dołącza. Wczoraj pare razy grałem bez hosta, raz hostem - bez różnicy, shota s(pipi)ili.

Odnośnik do komentarza
Host ma tak samo przesrane z shotgunem jak normalny gracz, który się dołącza. Wczoraj pare razy grałem bez hosta, raz hostem - bez różnicy, shota s(pipi)ili.

 

no i o to chodzi żeby były równe szanse a nie host wszystkich łupie razem z drużyną a przeciwnik jak się uda to coś ustrzeli. teraz każdy może ustrzelić przeciwnika jak ma odpowiednie umiejętności a nie liczyć na szczęście. ;)

Odnośnik do komentarza
Host ma tak samo przesrane z shotgunem jak normalny gracz, który się dołącza. Wczoraj pare razy grałem bez hosta, raz hostem - bez różnicy, shota s(pipi)ili.

 

no i o to chodzi żeby były równe szanse a nie host wszystkich łupie razem z drużyną a przeciwnik jak się uda to coś ustrzeli. teraz każdy może ustrzelić przeciwnika jak ma odpowiednie umiejętności a nie liczyć na szczęście. ;)

Przecież z shotguna moim stylem nie da się w ogóle strzelać - czytać poprzednią stronę (patrzeć na wypowiedź Tommo). Po prostu nie ma jak się wykazać.

 

Poza tym jakie równe szanse? Że co? 3 sekundy trzeba celować? Teraz to jest taktyczny shooter i liczyć na to, że pociągająć za spust strzał poleci, a nie porządny killer. Niedługo GRAWa z tego zrobią -.-

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Przecież z shotguna moim stylem nie da się w ogóle strzelać

 

Tutaj się z kolegą zgadzam styl grania trzeba zmienić, ale nie jest to jakiś straszny problem po 10 może 20 rundach wyrabia się nowy i gra się za.(pipi).iś.cie :D

Sorry, nie będe jak bot celował pół dnia licząc na farta - to nie ma sensu. Gram prawie rok w Gearsy i mam wyrobiony własny styl i do niego stosowny skill, i nie będę od nowa budował swojego stylu, wracam do jedynki, koniec kropka.

 

 

Obstawiam, że nie grasz długo :P

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Nie ma takiego patcha,który ze średniaka zrobi b.dobrą grę...taka prawda

 

Ten patch to jakis ewenement bo z gry dobrej zrobil (pipi)owa..

Zagralem dzis kilka meczy w jednynke i to nie jest juz to co kiedys

Chyba czas przestawic sie na CoDa.

Odnośnik do komentarza
Nie ma takiego patcha,który ze średniaka zrobi b.dobrą grę...taka prawda

 

Ten patch to jakis ewenement bo z gry dobrej zrobil (pipi)owa..

Zagralem dzis kilka meczy w jednynke i to nie jest juz to co kiedys

Chyba czas przestawic sie na CoDa.

Z pierwszym zdaniem się zgadzam

Drugiego nie rozumiem.

Trzeciego nie akceptuje - to nie może być prawdą :E

 

Mam nadzieje, że jak wrócę na GoW1 to ujżę całą ekipę na w/w grze.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Nie ma takiego patcha,który ze średniaka zrobi b.dobrą grę...taka prawda

 

Ten patch to jakis ewenement bo z gry dobrej zrobil (pipi)owa..

Zagralem dzis kilka meczy w jednynke i to nie jest juz to co kiedys

Chyba czas przestawic sie na CoDa.

 

Drugiego nie rozumiem.

 

 

Mam nadzieje, że jak wrócę na GoW1 to ujżę całą ekipę na w/w grze.

Niby gralem z dobra ekipa ale jakos nudno bylo, irytuje ta wolna i archaiczna animacja postaci, wolne przyklejanie sie do scian czy blokowanie postaci

Najlepiej to byloby grac w ''2'' z rollem, na publicu z hostem w teamie i zeby hamburgery nie wychodzily* ale o tym mozna tylko pomarzyc

*po updejcie dalej masowo opuszczaja gre

Odnośnik do komentarza
Obstawiam, że nie grasz długo :P

 

W GOW1 grałem może 1 miesiąc na multi, a w GOW2 gram na multi od dnia premiery gry w Polsce (3 miesiące?). W stosunku do takich wyjadaczy GOW jak Ty to rzeczywiście krótko gram w tą grę. ;)

Wiesz, tu nie chodzi o to kto ma dłuższego bo dłużej grał. Tu chodzi o przyzwyczajenie. Zapewne Tommo też się zgubił. Dla mnie wyłączenie shot roll to ... a nie będę tego komentować co Cliff Z(pipi)leszyński zrobił :huh:

 

 

@Tommo

 

Przecież ruchy postaci w GoW2 zostały spowolnione - tzn. urealnione. GoW1 chyba jest jednak dynamiczniejszy pod względem ruchów etc.

 

No a to, że się klei jak mucha do gówna, cóż ... wole to niż glitche w GoW2.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...