Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym jeszcze dodał że zastosowali nowe rzeczy które się zupełnie nie sprawdzają vide granaty na ściany, powalenie po dymnym, mortar. Tego już nie odkręcą, a frustracja po tym jak się jest przerobionym na placki przez pocisk z mortara, który teoretycznie nie powinien cię dosięgnąć a na pewno nie zmiażdżyć, jest w ch*j wielka.

Odnośnik do komentarza
Dla laika i dla gracza który nie miał za dużo wspólnego z jedynką to może i multi jest fajne. Ale co to za frajda grać na hoście kiedy to drużyna przeciwna ma potężne lagi i wygrywasz mecz 5:0. Co w tym fajnego? Raczej żałość.

 

Huh, dopiero jak dorwałem GoW'a 1 i konkretnie przysiadłem do multi, to skumałem dlaczego tak besztacie dwójkę : O

 

Kurdę, multi w jedynce jest sto razy lepsze : D Nie ma tej irytującej wyszukiwarki, co prawda teraz niestety nie gra tak dużo ludu, ale serwery i tak bez problemu można znaleźć, no i pojedynki na szoty są imo znacznie bardziej emocjonujące, genialna gra ;)

 

@TheAceofSpades - ano, co do sztywnego poruszania się to się zgadzam w 100% (+ przylepianie się do wszystkich ścian, też potrafi napsuć krwi xD), mapki mi osobiście pasują w Girsach jedynce (nie wszystkie oczywiście, ale są dość dobre imo), natomiast w dwójce krew zalewa jak po raz kolejny losuje się rzeka :]

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

Ja też ostatnio sobie zrobiłem taką sesyjkę porównawczą, i wypadła na korzyść gow1. Jedyne co przeszkadza w jedynce, to sztywne poruszanie się w porównaniu do płynnego i poprawionego w gow2. Jeszcze mi się mapki nie podobają w jedynce (wyłączając gridlock), za to w dwójce _prawie_ wszystkie są IMO fajne.

Odnośnik do komentarza

Po prostu gow2 miało być maxymalnie noob friendly grą dla masowego odbiorcy.Stąd w multi takie bullshity jak piła/grenade tagi/two piece itd.W 1 nawet noob rzadko kiedy próbował piłować bo wiadome było,że i do tego czasami potrzeba było więcej skilla(nie licząc kampienia i wbiegania w plecy) niż do fartownego "wejscia" w goscia i zabicia 1 shotem.A to,że przy okazji gow2 jest grą, w której każdą czynność można umyślnie bądź też nie zglitchować to już inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza

wWw.GearsOfWar2.pl

by B4-Hunter :

Mark Rein podał trochę informacji na temat nadchodzącej łatki do Gears of War 2, która ma się pojawić do końca Stycznia. Jako głównie rzeczy które wymienił można podać (widocznie obejrzał filmik o glitchach):

 

- Niewidzialna tarcza.

- Władanie tarczą i bronią dwuręczną.

- Zabijane przez ściany.

- Nieskończona amunicja do Lancera.

- Zwiększenie kary za opuszczenie meczu.

- Dodanie ochrony przy spawnie co do granatów.

- Cyfrowy wskaźnik postępu w osiągnięciach w War Journal.

- Dodatkowe osiągnięcia do dodatkowych map.

- Shootgun i boomshot, teraz już można strzelać z biodra.

- I wiele wiele innych...

 

Ani słowa nie było o polepszeniu płynności rozgrywki dla graczy z europy oraz szybkości znajdywania graczy do meczu... Tak czy inaczej zapowiada się obiecująco.

Odnośnik do komentarza

Multi nie jest skopane tylko przez glitche i lagi,ale w dużej mierze przez "poprawki" w samym gameplayu.Patch nie załatwi(w porównaniu do miodnej jedynki)ślamazarnego movementu,overpowered b button'a albo nie zabierze możliwości tagowania ścian.A to + lagi+mnóstwo starych i kupa nowych glitch'y i bugow daje obraz maxymalnie skopanej samej rozgrywki.Do tego wszystkiego należy dodać z.(pipi)any mm,nie zbalansowane tryby(vide np hail gdzie locusci mają w 1 rundzie free fragi i łuk,albo "świetny" wingman w którym jeden team startuje ze zwykłego respa a drugi pojawia się na boomie),ba nawet w lobby dzieją się cuda.Ciekawi mnie też jak zamierzają zredukować lagi szczególnie u graczy EU bo poza normalnym wyborem hosta jedyna opcja to wprowadzenie RF(bo chyba nikt nie wierzy w te bullshity,że aktualnie wyszukiwanie odbywa się na tej zasadzie),a mając w pamięci ile teraz trwa w pojedynkę znalezienie teamu+oppów,przy wiadomym dodatkowym spowolnieniu wyszukiwania jeśli dodadzą opcję wyszukiwania po regionie to może być śmiesznie.Więc może być tak,że "świetne" patche do 1,które usuwały cześć bugów a dorzucały kolejne przy tych,które pojawią się do 2ki mogą uchodzić za naprawdę świetne i udane.

Odnośnik do komentarza

zrobić z gówna złoto ojjj nieee :) gra jest słaba i nic jej nie pomoże . Teraz mi się przypomina jak każdy narzekał na gow1 że lagi że gliczę :) . W gow 2 masz lagi 3 razy większe . Na publikach grasz z jakimiś pałami z usa to ich wali czy gliczują czy nie w gow 1 grało się z polakami to gliczer wiedział że już z nimi nie pogra . Na rankingach nigdy nie było lagów , zawsze było po równo 16/16 egzekucja i się grało nawet do 15-15 . Naszczęście widzę że coraz więcej ludzi przerzuca się znów na gow 1 :)

Odnośnik do komentarza

A mnie wkur.wia opcja zaproś wszystkich frendów w GoW 2. Powinno sprawdzać, czy mam GoW 2 czy nie, bo gram sobie i codziennie dostaje od niejakiego orionPL i Pelipe PL zaproszenia do gry w GoW 2 i nie powiem wkur.wia mnie to :P.

 

Odnośnik do komentarza
To ja nie wiem jakie Wy macie łącza. Grałem dużo z hamburgerami i w 90% przypadków jest lepiej niż w GOW'ie.

 

Primo 1mb wystarczy żeby grać w miarę bez problemu (cod 3-4 kreski itd w innych grach) w praktycznie każdą grę obecnie(nawet w gow1 na 1mb na grach "3 kreskowych" można było spokojnie grać),ale nawet 10mb łączę nie pomoże ci jak cie wpieprzy do teamu z 4 obywatelami hamburgerlandii vs 5 innych.Nie ważne czy ty masz w teamie hosta(zakładamy,że to nie ty nim jesteś) czy tez mają go przeciwnicy.Dzięki odległości,która nas dzieli i tak zawsze będzie lag....prędkość łącza ma (pipi) do gadania w przypadku pingów czy odległości graczy.Więc nie możliwe jest żebyś będąc w Polsce miał świetne połączenie z amerykanami o ile ty nie jesteś hostem,ale wtedy wiadomo ty-singiel burgery-ping 3xx+

Odnośnik do komentarza
A mnie wkur.wia opcja zaproś wszystkich frendów w GoW 2. Powinno sprawdzać, czy mam GoW 2 czy nie, bo gram sobie i codziennie dostaje od niejakiego orionPL i Pelipe PL zaproszenia do gry w GoW 2 i nie powiem wkur.wia mnie to :P.

Dlatego staram się rozsyłać zaproszenia indywidualnie , a sam już usunełem kilka osób z listy które mnie co chwila zapraszały.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
To ja nie wiem jakie Wy macie łącza. Grałem dużo z hamburgerami i w 90% przypadków jest lepiej niż w GOW'ie.

 

ale nawet 10mb łączę nie pomoże ci jak cie wpieprzy do teamu z 4 obywatelami hamburgerlandii vs 5 innych.Nie ważne czy ty masz w teamie hosta(zakładamy,że to nie ty nim jesteś) czy tez mają go przeciwnicy.

 

A kto szuka sam publicznych meczy?

Szukasz majac team, którego leader ma jakieś dobre łącze, wtedy jest większa szansa na uzyskanie hosta(teoretycznie)

Czasem hosta ciężko jest dostać jak bardzo dużo osób używa programów na pc dających w 90-100% hosta...

Odnośnik do komentarza
To ja nie wiem jakie Wy macie łącza. Grałem dużo z hamburgerami i w 90% przypadków jest lepiej niż w GOW'ie.

 

ale nawet 10mb łączę nie pomoże ci jak cie wpieprzy do teamu z 4 obywatelami hamburgerlandii vs 5 innych.Nie ważne czy ty masz w teamie hosta(zakładamy,że to nie ty nim jesteś) czy tez mają go przeciwnicy.

 

A kto szuka sam publicznych meczy?

Z ciekawości trochę popatrzyłem na Twoje spędzanie czasu w Gearsach 2 i ... grasz tylko na publikach, mimo że "jedziesz je równo"

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, może to jest czysty przypadek i nie śmiejcie się ze mnie, ale o dziwo dużo częściej nasz team dostaje hosta kiedy gramy w godzinach dość późnych(23.00-1.00) niż w godzinach popołudniowych O__o.

Co do zaproszeń to mnie też zaczynają trochę drażnić. Powinno wysyłać tylko tym co grają w GoW 2...

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, może to jest czysty przypadek i nie śmiejcie się ze mnie, ale o dziwo dużo częściej nasz team dostaje hosta kiedy gramy w godzinach dość późnych(23.00-1.00) niż w godzinach popołudniowych O__o.

Co do zaproszeń to mnie też zaczynają trochę drażnić. Powinno wysyłać tylko tym co grają w GoW 2...

Nie kłam, przecież Ty nie grasz tak późno. Z grania o tej porze raz na tydzień reguły nie możesz tworzyć. A zaproszenia denerwują szczególnie jak się nazbierało friendów do GoW2 i się sprzedało (bo to syf). Zrobiłem tak jak orion, teraz tylko czekać aż więcej ludzi zmądrzeje. Wielu nie potrafi spojrzeć prawdzie w oczy, że multi w dwójce jest takie sobie. Po powrocie do jedynki stwierdzam, iż różnica w multi między pierwszą a drugą częścią to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...