Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis po przerwie tygodniowej zasiadłem go gow2 ,meczu szukałem z 7 minut ,co sie dzieje? kiedy wyjdzie jakis patch? zmieniałem ustawienia wyszukiwania na wszystkie możliwe : mapy flashback, mapy łatwopalnie, egzekucja , wybór gracza itp... o 21 znajdowałem 2 osoby i szuka suszka ....pewnie za tydzen znów spróbuje...

Odnośnik do komentarza
A mi się o wiele, wiele bardziej podoba GoW2 od od GoW`a. W jedynke jak grałem to 5 minut i wyłączałem grę była dla mnie denna, nudna i przymulająca dwójeczka to inna bajka :)

 

Ciekawe, przecież dwójka to podrasowana jedynka, taka bardziej friendly dla noobów, no ale co Ty możesz wiedzieć o jedynce, grając tylko 5 minut. :f

Odnośnik do komentarza

Nie gram czesto na multi w GoW 2 dlatego moja opinia moze byc bledna,ale z tego co widzialem to multi w GoW 2 miedzy innymi opiera sie na (zaleznie od mapy) campowaniu sie z 2 roznych budynkow za pomoca snip'a,luk,hammer albo glupawy mozdzierz itd.

Teraz,owszem,podobne rzeczy byly w jedynce,ale tam akcja byla "szybsza",dynamiczna,zywa,okrzyki do headseta,w GoW 2 narazie po rozegranych meczach widze ze siedze za samochodem z ziomami,patrze sie jak druga ekipa ziomow tez siedzi za innym samochodem a kolesie z budynkow napierdalaja.Normalnie czlowiek by wbil do domku,ale sa te GOWNIANE granaty przyczepiane na sciane,dla mnie to jest posrane i rozwala troche rozgrywke.

Owszem,zmusza do myslenia,ale jak sie gra z losowymi ludzmi to nie ma co liczyc na taktyke i niszczenie granatow przed zabiciem snipera...

Well to tylko moje zdanie,jedynka byla jakas bardziej...zbalansowana?

Odnośnik do komentarza

ta gra jest mega balasem, przeszedlem singla i tylu bugow to w zadnej grze nie widzialem (uwalam sie typ chce mnie podniesc ale nie moze bo u niego na ekranie stoje w miejscu, durne przechodzenie przez textury, plynac na barce wszysto sie trzesie, do tego wszystkie misje gdzie sie na czym jezdzi z(pipi).... na maxa, nie mowiac o walce finalowej ktora jest jakas parodia) nie wiem jak ktos mogl napisac ze ta czesc jest lepsza wieksza i wogole, moze dluzsza ale samej "normalnej gry" jest mniej, a durne ujezdzanie czego sie da jest przokrotnie niedopracowane, a textury to juz wogole nie wiem skad oni wzieli, jak to jest niektorych zdaniem najlepiej wygladajaca gra na x360 to ja nie wiem gdzie oni oczy maja ja bym wiecej jak 8/10 temu nie dal.

Multi gralem tylko chwile ale wiem ze tez jest z(pipi)..., jak nie masz hasta lub przynajmniej Twoj team nie ma to nie masz co grac bo hu... ugrasz, a jak mi Soul powiedzial ze oni wchodza po 5 razy zeby hosta dostac a jak nie dostana to .......wychodza do menu konsoli i od nowa probuja to juz wogole smiech, a jak juz sie polacza to ciesza sie ze objechali kogos na offhoscie majac mega hendicap, nie wiem gdzie tu logika tej gry ale jak dla mnie balas max

jedyne w co mozna pograc (choc tu tez czesto sie mega tnie) to tryb Horda

Odnośnik do komentarza

Singiel jest bardziej epicki,ale nie powiedziałbym,że jakoś wyraźnie czy zdecydowanie lepszy.Natomiast multi to żart nawet prywaty nie dają nawet 50% radochy w porównaniu do jedynki.Rachunek jest prosty(przy założeniu,że nie jesteś ułomny) host-nieśmiertelność, host w teamie-gra się w miarę, host w przeciwnym teamie-największy disadvantage jaki widziałem.Jak dobije 2a acziwy,obadam update i pewnie sprzedam bo jak już ktoś powiedział z gówna złota nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza

No ale granie w ta gre w multi jest nielogiczne, bo grasz na offhoscie jestes w mega dup... i jedynie mozesz potraktowac to jak wyzwanie a jak grasz na hoscie to co to za frajda jak wygrywajac to tak jak bys wygral z niepelnosprawnym, ja tam bym radochy z tego nie mial, to dla takich ludzi co w Fifie czy PES znajda dziure jak strzelac latwo bramki i potem graja jednym schematem 1000 meczy i sie ciesza ze wygrywaja.

 

a co do grafy to ci co chca zobaczyc jak powinny wygladac skaly to niech wlacza demko BK N&B i niech zobaczaa pozadne textury, bo to co jest w gow2 to mi psx'a chwilami przypomina

Edytowane przez Goldi69-PL-
Odnośnik do komentarza

To chyba gier na PSXa jeszcze nie widziałeś. o,O

 

Tekstury nie są najlepsze, za to można kruszyć tynki i levele są dużo większe niż w jedynce. Jak dla mnie dużo lepsze rozwiązanie, bo różnicę i tak widać dopiero jak się ktoś przyglądnie.

 

Co do multi, to ostatnio nawet nie mogę odpalić meczu na publice (szuka graczy w nieskończoność). M$ chyba sobie robi jaja, wołając kasę za takie coś.

Odnośnik do komentarza

To multi z dnia na dzien coraz gorsze ... to że są już te lagi to jakoś chyba się z tym oswoiłem ,ale co do giltchy ..tego przełknąc nie mogę .

Ostatnio pogrywam sobie w horde ma raczej próbuje .. wybieram horda-publik i szukaj mieli 5min zanim znajdzie ekipę a pózniej kolejne 5 minut zanim w skoczy do lobby z wyborem mapy WTF ..?

 

ale GOW1 jedzie już do mnie mam nadzieje ze tam będzie lepsza sytuacja .

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale znalezienie graczy do Horde nie jest takie proste. :)

Ostatnio ku mojemu zdziwieniu nie moglem nikogo znalezc, szukalo i szukalo, po dlugim oczekiwaniu w koncu udalo mi sie zebrac druzyne (pomijajac fakt, ze bylo w nim 2 wyjatkowo glupich hamburgerow). :)

 

Dziwne, ze nie wydali jeszcze na to zadnego patcha, premiera gry byla w listopadzie, teraz mamy styczen, a tu takie cos - jak tak mozna, no ja sie pytam, jak mozna ?! :D

 

Pomyslec tylko, ze za granie na X360 Online w Gears Of War 2 (i inne gry) trzeba placic. :lol:

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Sam gameplay jest dla mnie wyborny, ale jak ma się do czynienia z tyloma niedoróbkami to odechciewa się grać. Grę kupiłem w poniedziałek, w środę przestało naliczać mi statsy na prywatach a wyniki z publików kasuje za każdym włączeniem gry, pomijam fakt, że na publikach gra się zazwyczaj tragicznie. Dobrze, że chociaż acziki wpadają jak powinny. Nie rozumiem po co zmienili wyszukiwarkę, czemu do cholery nie mogę sobie wybrać trybu i mapy w jaką chcę grać? Czekam na patcha, bo dla tej gry kupiłem spowrotem x360 i funkcjonalnością multi się zawiodłem.

 

PS. Dobrze, że mnóstwo ludzi gra na prywatach gdzie gra się naprawde dobrze.

Odnośnik do komentarza
czy dobrze rozumiem że multi w dwójce jest gorsze od jedynki?

 

Dioble, nuda, nie to samo, brak weny, ochoty. Tylko singiel daje radę. Horda na jeden strzał.

 

Jest coś w tym, jeśli masa moich znajomych z którymi dzień w dzień przesiadywałem długie godziny przy jedynce teraz na to "coś" w GoW2 nie chce nawet patrzeć. Takie są fakty, szkoda czasu IMO, lepiej grać dalej w nieśmiertelną jedynkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...