Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beka Wnusiu
a o co chodzi -_-?

 

 

Najlepsze byly akcje przed uptejtem, odliczanie przed meczem, czas zatrzymywal sie na 1s i masowa egzekucja na respie ;]

 

Kobik, w jedynke teraz ktos gra w ogole?

Duzo osob wrocilo do 2 po TU3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Maiden

No i skończyłem GoW 2. Gra jest nieprawdopodobna, o ile jedynka mi w ogóle nie przypadła do gustu, o tyle dwójka rządzi na wszelkie sposoby. Gameplay, grafika, muzyka (!), zalążek ciekawej fabuły, jestem zachwycony. No i jaka ta gra jest dorosła. Ostatnio mnie tak przykuł do konsoli Ace Combat 6. Wiadomo coś o trzeciej części?

Dość powiedzieć, że Killzone'a 2 kupiłem przed Gearsami i... Jeszcze go nie skończyłem. Niby śliczny, niby fajny, a tak naprawdę strasznie denny.

 

O multi się nie będę wypowiadał bo mi nie podeszło.

Odnośnik do komentarza
No i skończyłem GoW 2. Gra jest nieprawdopodobna, o ile jedynka mi w ogóle nie przypadła do gustu, o tyle dwójka rządzi na wszelkie sposoby. Gameplay, grafika, muzyka (!), zalążek ciekawej fabuły, jestem zachwycony. No i jaka ta gra jest dorosła. Ostatnio mnie tak przykuł do konsoli Ace Combat 6. Wiadomo coś o trzeciej części?

Dość powiedzieć, że Killzone'a 2 kupiłem przed Gearsami i... Jeszcze go nie skończyłem. Niby śliczny, niby fajny, a tak naprawdę strasznie denny.

 

O multi się nie będę wypowiadał bo mi nie podeszło.

podzielam Twoja opinie co do porownania killzone 2 z gow2

u mnie na odwrot jest, najpierw skonczylem ze 2 razy GOW2 a teraz mecze KZ2, i to doslownie mecze :)

ale nie wiem gdzie KZ2 jest sliczny, dla mnie graficznie to porazka patrzac na GOW2 i wiele bledow, np strzelanie z zawikla, widac przeciwnika a kule zatrzymuja sie w powietrzu bo nic nie zaslania, trzeba sie bardziej wychylac,

no nic, musze zmeczyc KZ2 a Ty pograj w horde, najlepiej we 2 osoby, jeszcze lepsze niz singiel :)

Odnośnik do komentarza
Maiden mnie też jedyneczka GoW podjarała nie aż tak jak się spodziewałem (wychwalany Raam kompletnie nie zrobił na mnie wrażenia). Zaś GoW2 to chyba gra robiona przez istoty pozaziemskie. Nie idzie tego po prostu ogarnąć. Z początku słyszałem, że w grze troszkę ucierpiał klimat względem bardziej epickiego podejścia, tylko że jak widzę takie akcje jak ta

na platformach w drugim rozdziale

to jest dużo gęściej niż w pierwowzorze i dużo bardziej mnie to rusza.

Odnośnik do komentarza

Zawał murowany ;) przynajmniej ja tak miałem jak grałem w pierwszą część na crt-ku 21 calowym i potem przerzutka na monitor LCD. Szok szok, pamiętam że, jak grałem w multi to zamiast rozwalać typów to podziwiałem-oglądałem widoki. Graj normalnie, dostaniesz LCD to zagrasz drugi raz, to sama przyjemność przechodzić Girsy więc...

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
3x32 bo chyba sa 3 DLC to koszt drugiej gry...

nie bardzo... 2x800MP + 400MP.

Flashback Map Pack kosztuje mniej.

 

tak czy srak, gra ma kosztować równowartość 19.99EU... co daje u nas jakieś 99PLN.

i tak kupię. tych 800MP nie będę przecież rozpamiętywać w nieszkonczoność ; ]

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...