Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj zassałem, ale nie miałem czasu jeszcze sprawdzić Deleted Scenes.

trochę zawiodłem się, że wystarczy 30-40 mins na skompletowanie tego wyciętego rozdziału. ale można go na dwa sposoby przejść, więc czas się jakby zsumuje... chociaż to i tak wciąż mało.

 

mam nadzieję, że mapki do multi dają radę. zapowiada się kolejny intensywny weekend z GOW2 : D

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Blokada nie problem , spec Grzechu rozjeżdża ją w 3minuty :D

Szkoda tylko , że koniec miesiąca i człowiek pusty.

Do 10-ego na pewno się zasępie na DLC.

 

 

Edit: Tak se z nudów wyliczyłem , że przy cenie 160zł za 4200MSP to 1zł=26,25MSP , natomiast 1MSP= (niecałe) 4gr .

Czyli dając 1200MSP za nowe mapki , płacę 45zł60gr , hmm...

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

czyli co tu dużo mówić dajesz 50% obecnej rynkowej wartości gry . nowe GOW 2 za 90zl masz a nawet i wyrwiesz za 80zl. swoją droga średni interes żeby nie powiedzieć ze kiepski . no chyba ze kogos strasznie kręcą takie dodatki o obejść się bez nich nie może .

 

Było by miło jak bys zrobił porównanie w innej walucie np dolar ,euro zobaczymy ile płacą nasi koledzy w usa i w zachodniej europie :E

Odnośnik do komentarza
Blokada nie problem , spec Grzechu rozjeżdża ją w 3minuty :D

Szkoda tylko , że koniec miesiąca i człowiek pusty.

Do 10-ego na pewno się zasępie na DLC.

 

 

Edit: Tak se z nudów wyliczyłem , że przy cenie 160zł za 4200MSP to 1zł=26,25MSP , natomiast 1MSP= (niecałe) 4gr .

Czyli dając 1200MSP za nowe mapki , płacę 45zł60gr , hmm...

3xDLC do COD5 - 2400, 2100 kosztuje 90zl, 4100 = 160. Zdzieraja z was tak kase ale wy dalej to kupujecie - koszt uzywanej gry za same mapki. Sprzedacie gre, DLC juz nie da sie i bedzie z wami do konca choc watpie byscie do niej wrocili po MW2 (z 5).

Odnośnik do komentarza

również podążam ścieżką udeptaną Darka.

polecam, sporo stresujących zasadzek można obejść ; ]

 

abstrahując od tego, to ten dodatkowy poziom w singlu jest mocno przeciętny. jedyne co mi się tak naprawdę podobało, to jak się blisko Locusta przechodziło, to pociągał nosem zabawnie. poza tym to misja umiejscowiona w imho najbrzydszej miejscówce z całej gry. szkoda wielka, liczyłem na coś więcej. wierzę, że mapki do multi mi wynagrodzą to oczekiwanie.

Odnośnik do komentarza
qb3k- whatever, widzę, że dobrze zrobiłem kupując Battlefield 1943 zamiast tego shitu. Kilka fajnych mapek za 50 zł? A, że wycięta misja będzie denna to chyba wiadomo było już od dawien dawna ; )

Remake przedwojennego tytułu z PieCa za 50zł? Ja tam wolę mapki, dużo ludzi je ma i będzie to jakaś odmiana, gdyż grać w kółko 10 map po jakimś czasie się nudzi ;)

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem wcześniej w żadne Battlefieldy, więc mam w nosie, że to remake. Cena jest IMO przystępna, gra jest całkowicie bezstresowa, fajnie się pyka. I co najważniejsze - gry wyszukuje teraz już naprawdę ekspresowo (i lagów brak). Mam już dosyć Gearsów, gdzie trzeba czekać czasem nawet kilka minut. A jak już coś się trafi to duże prawdopodobieństwo, że ze sporymi lagami i teleportami.

Gearsy 2 - znudzenie samym czekaniem na wyszukanie gry, wkurzające lagi i teleporty

Battlefield 1943- coś dla mnie nowego(nie gram w zbyt wiele FPS-ów na X360, tym bardziej po sieci), ekspresowe wyszukiwanie gier, praktycznie brak lagów, zero teleportów.

;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...