Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram pinga, nazwa forum mówi sama za siebie. Może i udzielają się tam "fajne osoby", ale ja ze zgrają piratów nie chcę mieć nic wspólnego.

 

Żeby nie było offtopa - zagrałem sobie ostatnio kilka meczyków i nie było lagów, nawet pomimo faktu, iż w ten weekend można było za darmo zagrać w GoW2 online. Chyba więc jednak coś poprawili.

Odnośnik do komentarza

Pyknąłbym chętnie, już wcześniej kuzyn mi trąbił o turnieju w jedyneczkę organizowanym chyba przez tą samą stronę ale niestety oboje mamy zbyt drewniane łącza przez co laguje niemiłosiernie. Anyway jeśli już była w tym temacie mowa o tej sprawie to możecie mnie opieprzyć ale czy All Fronts Collection wyjdzie w końcu w retailu czy zostaje zabawa w VPNy i kupowanie punktów?

Odnośnik do komentarza

htp --> lagi jak były tak są, może nieco mniejsze (zależnie od twego szczęścia, jakiś mega teleportów jak to bywało wcześniej już raczej nie uświadczysz), ale wciąz jest to skandalem biorąc pod uwagę jak wysokiego szczebla jest to tytuł.A szkoda, bo multi jest wyborne, pomijając te problemy...

Nawet w takim Battlefield 1943 (gra z arcade za 1200 MSP przypominam), gdzie jest 12 vs 12, dużo większe mapki i 'poziom skomplikowania' rozgrywki serwery wyszukuje ekspresowo i jest ZERO problemów technicznych (lagów itp.)

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza

Być może nie wiem jak było kiedys ,Ale jeśli poprawili to umieli to zrobić nie jak w przypadku GOW 3 łatki i każda (pipi) dała :P .No ale fani wmawiają sobie na wzajem ze jest cacy miodzik i zyje im się lepiej :)

 

W takim razie proponuje zmienic internet, juz dawno nie pamietam meczu w ktorym lag byl wiekszy niz 1s i nie dawalem rady u(pipi)ac nic z szota.

no spewnością to wina netu :D ,akurat mam 4 mb więc to nie wina netu . dla porównania koleś ma 12MB net i też ma lagi ... więc sorry coś tu nie tak jest

 

Jeśli nie jesteś hostem to twój net ma (pipi) do "gadania " czy będziesz miał lagi czy nie . Wszsytko zależy od hosta jaki on ma net a dokładniej jaki ma upload.

 

Odnośnik do komentarza

Halo 3 tak jak rok temu - działa wyśmienicie. grałem około 400 meczy w H3, 90% Social Slayer i lagów jako takich nie miałem, no chyba że używałem intensywnie neta na PC.

 

Jeśli uważacie że 3 czy 4 łatki do GOW2 nic nie dały no to nie mam pytań. Progress jest widoczny, teraz raz na kilka (+/- 5 meczy) jest kiepsko.

Ja wiem, że to nie jest ta sama jakość co H3/Call of Duty 4 ale nie uważam, żeby GOW 2 było na multi nie grywalne.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Jeśli nie jesteś hostem to twój net ma (pipi) do "gadania " czy będziesz miał lagi czy nie . Wszsytko zależy od hosta jaki on ma net a dokładniej jaki ma upload.

 

No wlasnie nie bo wiele razy ktos z mojego teamu mowil, ze ma lagi na zagranicznym hoscie gdy dla mnie gralo sie dobrze...

Odnośnik do komentarza

I dlatego jak juz mowilem przed dolaczeniem do gry powinna byc lista dostepnych np. 20 hostow (X odswieza kolejne 20), patrzysz mapke, ilosc graczy, ping i tam wchodzil a nie jak cie wylosuja tam dolacza. W MK vs DC masz wygrac 30 walk rankingowych IN A ROW ale gdy przy 15 trafisz na kogos z niskim pingiem to cie odlaczy zaraz po FIGHT i restart sumy walk...

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś jakąś taktykę na przejażdżkę Betty na insane? Chodzi mi już o pierwszego Reavera do ubicia, pruję w niego ile się tylko da (próbowałem zarówno działkiem, lancerem jak i obydwoma na przemian) Zakładam, że w co-opie jak 2 osoby jednocześnie strzelają to się da to przejść spokojnie, ale w singlu zanim się go rozwali to niszczy pojazd (za 3 walnięciem)...

Wycztałem w poradniku żeby zabić jeźdźców stwora, ok, szybko się z nimi rozprawiłem, ale reaver nadal uderza ciałem w Betty powodując game over....

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...