Skocz do zawartości

Burzum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Filosofem. Zaje.biście klimatyczna podróż w krainę mroku i rozpaczy. Jakby miał 14 lat, to słuchał bym tego nocą przy zapalonych czarnych świecach i otwartym oknie siedząc w samych majtkach, co by poczuć się jak na mroźnej północy. Ofkoz schuyana jakość 128 co by mroczniej i bardziej andergrandowo było \m/

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Będzie nowa płyta Burzum.

 

320x.jpg

 

Na jednym z norweskich portali muzycznych ukazał się najnowszy wywiad z liderem projektu Burzum, Vargiem Vikernesem (a.k.a. Count Grishnackh), który swego czasu wsławił się zabójstwem gitarzysty Mayhem Oysteina Aarsetha (a.k.a. Euronymous) i spaleniem co najmniej trzech kościołów za co skazany został na 16 lat więzienia. Z rozmowy przeprowadzonej krótko po opuszczeniu więziennych murów (na razie na okres próbny, przyp. aut.) jasno wynika, że muzyk poważnie zainteresowany jest wydaniem nowego albumu długogrającego, pierwszego po ponad 11 latach przymusowej, więziennej przerwy. "Na tę chwilę mam dziewięć nowych kompozycji, które chciałbym opublikować na płycie za rok. Będzie to materiał czysto "metalowy", prawdziwy Burzum" - mówi Vikernes.

W artykule poświęconym już nie tak pięknemu i młodemu Vikernesowi (obecnie muzyk liczy sobie 36 lat) opublikowano również kilkanaście cytatów z jego książki, która powstawała przez ponad 16 lat odbywanej kary więziennej. Książka jest przede wszystkim rozrachunkiem z samym sobą, rozliczeniem się człowieka dręczonego wyrzutami sumienia.

 

"Nie jestem "hrabią", tak jak przedstawiano mnie niejednokrotnie w mediach. To smutne, że większość materiałów na mój temat, które ukazały się w trakcie mojej odsiadki są po prostu nieprawdą. Ale jestem częściowo sam sobie winien. Dlatego napisałem tę książkę, która mam nadzieję zainteresuje swą treścią jakiegoś wydawcę chętnego na jej publikację. Wiążę z nią ogromne nadzieje, być może utnie ona wszelkie spekulacje i zacznie nowy etap mojego życia" - mówi Vikernes.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...