Skocz do zawartości

Lista graczy online.


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja juz jestem, nick: NemoKOF, gram roznie bo nie gram sam ale... musialem na razie dostawic Wolfa i wlaczyc Laua bo Wolfem wygralem jedna walke :D Na ta chwile mam 2gie Kyu wiec cieniutko :P Jak sie w ogole obsluguje tego live'a? Musze za kazdem razem szukac osob? Nie ma rematchow? Jak sie jakas liste tworzy znajomych? Jak ich zapisac? Jakies rady macie drodzy koledzy? :P Pierwszy raz w zyciu korzystam w Live'a wiec nie mam o nim pojecia :P

Odnośnik do komentarza

no wiec

co do listy friendsow... wciskasz ten xowaty przycisk i masz liste przyjaciol (mozesz ich miec max 100chyba) w drugiej zakladce

zeby kogos zaprosic na twoja liste wybierz pierwsza zakladke i new message ->friend request i podaj gamertag :P np moj GhettoKingSas i ja dostane wiadomosc ze chcesz byc moim "przyjacielem" ^^ zaakceptuje i widzisz kiedy jestem online i w co gram itd mozesz mnie zaprosic do gry jak zalozysz sesje itd

 

zaraz bede na live to zagramy

 

ajjjjjjjjjjjjjjjj

Odnośnik do komentarza

Spoko spoko, kolo ma swoje 5 minut bo zaraz sie nauczysz grac. Za malo rzucasz stary, a na tego LeiFeia to najlepsze rozwiazanie (chociaz wilkiem mam latwiejsze zadanie bo rzuty silniejsze ;) ) Ogolnie dzieki za fighty, Lauem tez nieco wygralem czyli nie jest zle. Ale fakt, pierwsze 50 fightow to mordega, nie wiem czy gra nie dziala w mniejszej ilosci klatek na Live!, mam takie odczucia przynajmniej (takie to robi wrazenie na 37" fullhd :lol: )

Odnośnik do komentarza
mam takie odczucia przynajmniej (takie to robi wrazenie na 37" fullhd ;) )

 

Zależy z kim grasz. Jeśli masz 3 kreski połączenia i świecącą na zielono ikonkę, to praktycznie jak zwykły versus.

Z dobrym graczem mam wrażenie, że nawet szybciej : )

 

 

Z polakami mam średnie połączenie. Przeważnie dwie kreski. Da się grać, ale bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza

nie ma co narzekac na 2 kreski ^_^ 3 krechy to wiadomo chodzi jak zwykly vs, na 2 kreskach gra sie elegancko jeszcze, na jednej kresce to moge zniesc jeszcze ale ze slabszym ranga zeby przypalu nie miec ^^

 

z yaczesem, Insiakien i Nemo mam 3 krechy i gra sie mega miodnie ;)

 

a to ze mamy ze soba 2 kreski to przez to ze jestes w UK ^_^ jednak odleglosc robi swoje i minimalne opoznienia beda

wydaje mi sie ze system sieciowej rozgrywki w vf poznaje po ip skad sa obie strony i dlatego my w pl miedzy soba mamy po 3 kreski a ty pewnie uk z ludzmi z uk masz tez 3 kreski

 

wyjatkiem jest konradinho i jego xbox podpiety bezposrednio do swiatlowodu :lol: tylko ze dziurawego ^^

Odnośnik do komentarza

hmm, ja nie zauwazylem problemow jesli jest zielone polaczenie, czasem nieco przytnie ale da sie grac, wazne ze Live zapewnie synchronizacje rozgrywki wiec nie ma jakichs dziwnych jazd, ze kazdy wygrywa u siebie ;) jak to bywa w jakichs innych, nieoficjalnych online'ach w bitkach.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkich Maniaków Vf:D do grona których także się zaliczam. Mam dwa pytania:) i bardzo chciałbym o odpowiedz i pomoc:D

 

 

Pierwsze pytanko: czy da się jakoś zresetrować wyniki z walk rankingowych??

 

drugie pytanko: Czy na arenie światowej (on-line) Goh to dobry zawodnik?? prosilbym o szczerą odpowiedz niby jakiś czas gram... na hardzie wygyrwam niestety do 6 stage bo potem juz musze robic rematch. tak tak jestem gówniany ale miałem 2 letnią przerwę w tej bijatyce:)

 

i wogole icesze sie ze jest forum poswioecone vf bo nie ma takowego sensownego w necie:)

 

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Pierwsze pytanko: czy da się jakoś zresetrować wyniki z walk rankingowych??

 

drugie pytanko: Czy na arenie światowej (on-line) Goh to dobry zawodnik?? prosilbym o szczerą odpowiedz niby jakiś czas gram... na hardzie wygyrwam niestety do 6 stage bo potem juz musze robic rematch. tak tak jestem gówniany ale miałem 2 letnią przerwę w tej bijatyce:)

 

i wogole icesze sie ze jest forum poswioecone vf bo nie ma takowego sensownego w necie:)

 

 

Wyników nie da się zresetować, ale lej na to. Nikogo nie obchodzi Twój win-ratio.

Jedynie ranga coś tam może znaczyć, ale i to z przymrużeniem oka.

 

 

To, jak Ci idzie z komputerem nie ma najmniejszego znaczenia. Goh jest tak samo silny, jak każda inna postać.

 

Sensowne forum, to virtuafighter.com

Odnośnik do komentarza

Dziekuje ci serdecznie za odpowiedz:) , hmm tak zastanawiam się nad twoim okresleniem ze to jak z komputerem mi idzie to nie ma znaczenia...mam to rozumiec przez to ze AI komputera jest (pipi) i kazdy sobie poradzi?? czy poprsotu najwiekszym miernikiem mojego doswiadczenia jest walka z innym czlowiekiem ktory bądź co bądź tez popełnia błędy??

Odnośnik do komentarza

dokladnie, wiadomo jakies combosy mocne masz opanowane i bufor uwalniania z rzutow to ci sie na bank przyda, ale co do setupow na zywym przeciwniku to inna bajka ^^

loguj sie na live i po jakis 200 walkach rankingowych zatrybisz na bank pozadnie i uznasz ze quest smierdzi i odechce ci sie grac w niego...

 

wogole to 8 dana dzis wyczesalem i nie przestaje wyrgywac :(

Odnośnik do komentarza

Jak się zaczął mecz, to pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne.

Jednak z Tobą mam bardzo wredne lagi, kiedy gierka zatrzymuje się na ułamek sekundy co chwilę.

 

Kiedy zrobiłem kolanko i zamiast pierwszej piąstki był lag, to myślałem, że coś zdemoluję w domu.

Normalnie kolanko zabiera około połowy energii. Na Pai nie ma prawa nie wejść.

Z Tobą jednak bardzo często w któraś cześć tego juggla mi nie wchodzi właśnie z powodu laga.

 

Generalnie moja postać jest bardzo defensywna i wymaga bardzo dobrego połączenia.

Przy lagu nie da się dobrze blokować i karać.

 

Normalnie z KneeNinja, czy z MrExpert mam bardzo wyrównane walki.

Odnośnik do komentarza
A to dziwne bo C1rex mi zawsze pisze ze byly straszne lagi, ze ''ciosy nie wchodzily'' a ja mialem lagi, ale nie az tak duze, zeby miec jakis duzy dyskonfort. Poprostu mnie to bardzo ciekawi...

 

Tak jak pisałem. Z Tobą jak gram, to gra przycina. Nie tylko jest małe opóźnienie, ale te małe przeskoki są dla mnie mega dokuczliwe.

 

Jeff ma kilka akcji, gdzie potrzebny jest odpowiedni timing. Takie prawie JF. Jak w takim momencie gra zatrzyma się na moment, to zamiast zabrać 80-100dmg (połowa życia) zabieram ok. 20dmg. W takich warunkach mój jeff to inwalida.

 

Do tego ja gram mocno defensywnie. Bronię cios i staram się karać. Jak jest lag, to kara wychodzi z opóźnieniem i często to ja dostaję, zamiast przeciwnika.

 

 

No i jedna kreska połączenia, to generalnie bardzo słabo jest. Da się zagrać, by podpatrzeć jakieś techniki, ale generalnie jest tak sobie. No i Z Tobą mam gorzej, niż średnio z ludźmi z jedną kreską.

Staram się grać przynajmniej na dwóch kreskach. Większość znajomych na mojej liście ma ze mną często 3 kreski.

 

BTW: Mam Mastera. Znając jednak życie, to niedługo zdegradują mnie do 6th dana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...