Skocz do zawartości

Dark Sector


WildFirePL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niedawno skończyłem i jak dla mnie totalna rewelacja - na pewno przejde jeszcze raz na tym odblokowanym, trudniejszym poziomie. I dziwna sprawa, bo do gyrosów się kompletnie przekonać nie moge a gameplay niby podobny. Cisnąc w Dark sector myślałem sobie "o teraz to mi gears-y podejdą na pewno" a tu i tak dupa zimna, he he. A tak swoją drogą to bohater z Dark sector ma gębe jak 12 latek napompowany koksem - dramat taką mordą sterować. Na początku był w masce i mogło tak pozostać do końca, no ale to szczegół :-). Polecam!

Odnośnik do komentarza

dla mnie Dark Sector to perełka, miodzio gra i czekam z wywieszonym jęzorem na 2gą część i oby wyszła na co można liczyćpo otwartym zakończeniu..

 

 

bieguna, ja mam podobnie bo w Dark Sector zagrywałem się jak głupi a Gearsy przeszedłem raz i to ledwo i na siłę....

Odnośnik do komentarza

Niektorzy jak zobacza z ocenami 7, brak jakiejs sensowej fabuly i gre sobie odpuszczaja. Do DS podobna jest gra Wanted (demko na rynku jest). Fun ze strzelania, covery, rzut dyskiem i czego chcec wiecej? Gra to shooterek tpp i tyle. Na dodatek dobry. Chcesz bezstresowego strzelenia oraz odcinania konczyc - lykaj smialo.

Fracture jest dosc dobra gra - ale daje fun a to najwazniejsze

Odnośnik do komentarza

Mnie końcówka zaczęła w(pipi)iać totalnie. Przeciwnicy stojący w miejscu i napier.dalający jakimś syfem. Przez większość pokoju po prostu przebiegłem na pałę bo demolka tych świrów była tak nudna i jednostajna, że pała więdnie.

Gra ma momenty ale przeplatana masą nijakości.

Odnośnik do komentarza

Po 4 chapterach raczej średniak, ale zobaczymy co będzie dalej. Niby fajny motyw z zabawą w Xene, ale po pewnym czasie wpada się w schematy jak to już niejednokrotnie pisano. Walka z zainfekowanymi mnie wku.rwia niemiłosiernie i gra jest momentami kure.wsko ciemna.

Odnośnik do komentarza

schematy schematy womituje już tymi tekstami o schematach rypie mnie to i tyle nie każda gra będzie objawieniem i hgw czym jeszcze najważniejsze żeby mieć fun z gry i tyle, poza tym gusta guściki i te sprawy, ja sikałem z radochy pykając w DS i tyle, tak jak masy innych ludzi którzy spuszczali i nadal spuszczają sie przy Gearsach czego osobiście nie kumam tak jak i wii fenomenu przereklamowane produkty "wyhajpowane" na masę tego nienawidzę(matrix też ani trochę mi sie nie spodobał btw :P)

 

I bez obruszeń proszę bo to wszystko tylko IMO :)

Odnośnik do komentarza

ot to, i jesteśmy przy sednie sprawy :P gra ma "coś" w sobie i właśnie tego "cosia" brakuje wielu innym pozycjom

 

teraz przychodzi mi na myśl kolejna pozycja którą serwisy zjechały a gro graczy pieje z radości i leje ze śmiechu grając w nią a chodzi mi o

Eat Lead: The Return of Matt Hazard

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest ktos chetny na boosta online?

 

btw. Gierka poczatkowo wydaje sie marna kopia Gearsow - o wiele gorszy system coverow. Tak jak w GoW mozna bylo sie spokojnie do wszystkiego przykleic i naturalnie przeskakiwac przez przeszkody, tak w DS niestety ten element kuleje. Zabawa z dyskiem z czasem staje sie nudna, ale o dziwo gra sie przyjemnie. Zero stresu, przynajmniej na normalu ;)

 

edit:

Boost juz nieaktualny!

Edytowane przez Flik
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...