Skocz do zawartości

Dark Sector


WildFirePL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu są nowsze trailery http://www.gametrailers.com/game/292.html, jak

 

The Art of the Violence/HD

Teaser 3/HD

Webisode #2/HD

TGS 07 Trailer/HD

I ta całsa reszta. Ten Art of the Violence nawet nice, chyba jeszcze popracowali nad cieniowaniem i efektami świetlnymi (chociaż przedtem jużz było ładnie i efektownie). Jedyne co obawiam sie by gra za szybko sie nie nudziła + strach przed cienką fabułą (jakiś problem... infekcja... super moce... bla bla blaaa)

Zapewne ładny średniak.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Myslalem ze to bedzie kiszka, ale jak poogladalem gameplay to zmienilem zdanie....teraz mam dylemat co wybrac...czy Vikinga czy wlasnie Dark Sector...ehh..

Zależy za ile bo jak masz ochotę dać za jedna z nich około 200 to ja bym nie brał nic za te pieniądze. Za każdy z nich z osobna dałbym maks 120zł. I w tej cenie wziąłbym Dark Sector.

Odnośnik do komentarza
ja nie mam takiego dylematu(100 czy 200zl). zaplace za wymiane za Army of Two 9,99 funta i po sprawie, dlatego mam problem bo moge wymienic tylko na jeden tytul...a napalilem sie na obie gry..

 

Bo obie prezentuja sie naprawde fajnie, ja mimo wszystko zainteresuje sie Vikingiem. Bo kiedy ostatnio mielismy okazje zagrac w fajna gre w realiach fantasy? Ja juz nie pamietam...

 

Co do Dark Sector, Lunch Trailer i Preview na GT...sprawily ze o tej grze rowniez zaczolem myslec bardzo powaznie...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

shy - RE4? ale czym? klimat, sterowanie ?

Fakt, że interesuje mnie ta gra to jednak poczekam trochę aż stanieje/używka.

 

łoceny zachodniej propagandy:

 

TeamXbox - 7.5

IGN - 7.5

Game Informer - 7.5

Official Xbox Magazine - 5.5 WTF? W betę grali czy co? Znacznie odbiega od średniej, może kopii do testów nie dostali i to zemsta jest? :twisted:

GameSpot - 7.5

GameSpy - 7.0 (oryginalnie 3.5/5)

1UP - 8.0 (oryginalnie B)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...