Skocz do zawartości

Dark Sector


WildFirePL

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu dzis troche pogralem i powiem tak...

Grafika jest strasznie nierowna, czasem ma momenty a czasem wieje poziomem ps2...

Ogolnie gra bardzo przyjemna, fajne pomysly i ogolna otoczka, singiel daje sporo frajdy ale gra jest strasznie krotka, multi moim zdaniem to pomylka i totalna kapa(ale i tak dla wycisniencia sokow z gry przejde:P), ot sredniaczek z potencjalem i tak jest dobrze bo jak zobaczylem po odpaleniu gry logo D3Publisher to mialem watpliwosci(zaraz przypominamina mi sie crapowate Earth Defence Force)

 

Co do porownan do RE4 to jedyne co tu wieje podobienstwem to styl sterowania postacia i niektore potworki(malpa gigant:P)

 

Co jest dobijajace dla mnie to ze przy strzelaniu pad wcale nie wibruje...przez co ciezko sie na poczatku przyzwyczaic do "lekkiego" namierzania celu....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W koncu dzis troche pogralem i powiem tak...

Grafika jest strasznie nierowna, czasem ma momenty a czasem wieje poziomem ps2...

Ogolnie gra bardzo przyjemna, fajne pomysly i ogolna otoczka, singiel daje sporo frajdy ale gra jest strasznie krotka, multi moim zdaniem to pomylka i totalna kapa(ale i tak dla wycisniencia sokow z gry przejde:P), ot sredniaczek z potencjalem i tak jest dobrze bo jak zobaczylem po odpaleniu gry logo D3Publisher to mialem watpliwosci(zaraz przypominamina mi sie crapowate Earth Defence Force)

 

Co do porownan do RE4 to jedyne co tu wieje podobienstwem to styl sterowania postacia i niektore potworki(malpa gigant:P)

 

Co jest dobijajace dla mnie to ze przy strzelaniu pad wcale nie wibruje...przez co ciezko sie na poczatku przyzwyczaic do "lekkiego" namierzania celu....

 

 

Poziomem Ps2 ???????????????? grasz w HD ?????????????? jakos niewidze tego aby grafa byla tak slaba !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Śmiem stwierdzić, że w nielicznych fragmentach jest nawet ładniej niż w GearsOfWar (wreszcie komuś udało się zbliżyć do tego poziomu) a te „gorsze” momenty są po prostu tylko nieco brzydsze odstające kilka procent od całości. Ale żeby porównywać je do PS2 ? Radzę wizytę u (bardzo dobrego) okulisty.

 

Abstrahując od powyższego gra jest rewelacyjna. Spodziewałem się zwykłego średniaka a jak na razie (grę mam od piątku i mam dopiero jakieś 1/3 gry) dostałem najlepszy tytuł w jaki grałem (póki co) w tym roku (dekapitacje i sterowanie lecącym w slow motion „bumerangiem” dają radę :P ). Największą zaletą IMO jest niesamowity klimat. Jest ponuro, mroczno, nie można pozbyć się nastroju ciągłego niepokoju (w pewnym momencie poczułem się nawet jak w Condemned). Tylko do sterowania się trzeba przyzwyczaić, jest (jak na grę akcji TPP) trochę zbyt skomplikowane. Mix RE4 (widok postaci z za pleców) z GOW (przeskakiwanie przez murki, szybki bieg z „reporterską” kamerą) wyszedł trochę średnio ale można się przyzwyczaić i po pewnym czasie nie stanowi zbyt wielkiego problemu.

 

Z jednym się zgadzam. Multiplayer jest dorzucony wyraźnie na siłę (coś jak w TheDarkness tylko po to aby nikt nie zarzucił tytułowi, że nie ma multi). Zagrałem co prawda na razie tylko ze dwie „partyjki” ale tryby są jakieś dziwaczne i mało grywalne. Zapewne po miesiącu, dwóch nikt nie będzie już w to grał (ja już chyba teraz sobie odpuszczę, nie zależy mi aż tak na acziwmentach). No ale ta gra to przede wszystkim singiel.

Odnośnik do komentarza

tak, gram w HD ale trzeba czasem troszke wyobrazni i nie brac wszystkiego doslownie, mowiac ze wieje ps2 chcialem dac do zrozumienia ze jest czasami zwyczajnie slaba bez obrazy dla ps2 bo notabene ps2 pazur pokazalo przy niektorych pozycjach.

 

Dla przykladu mozemy porownac modele postaci wez porownaj glownego bohatera lub Nadie z tym starym dziadkiem, dziadzius jest zrobiony elegancko ale reszta manekinki...to samo z przeciwnikami i elementami otoczenia starczy tylko troszke popatrzec uwaznie.

 

Jest to moja mocno subiektywna opinia wiec nie ma sie o co szarpac, kazdy ma swoje zdanie ;)

 

Nie zmienia to faktu ze gra ma cos w sobie i czlowiekowi nie chce sie od pada odejsc :P no i ten sowiecki klimacik plus bohater pomykajacy przez wiekszosc gry w "kaloszach" rulz ;)

 

A patenty z wykorzystaniem ostrza sa smakowite:) fajnie gdyby kiedys tworcy pokusili sie o dopakowana 2ga czesc :D

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

przeszedlem dwa razy, czasu nie liczylem ale jak jestes wprawnym graczem obytym z tego typu grami to na "oko" wydaje mi sie ze z 6h chociaz ja troszke dluzej cioralem bo mam ostatnio manie zwiedzanie kazdego piksela w grach ;P

 

btw. co mnie bardzo cieszy to koncowka gry ktora zwiastuje 2ga czesc :P

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

nie oplaca sie boostowac, ja lekko w ponad tydzien prawie bez boostowania lyknalem caly online, ktory imo w trybie Infection jest nieporozumieniem, jesli jeszcze nie spotkales sie z pipkami w konfiguracji Hayden +shotgun to poczekaj a zrozumiesz o czym prawie.....

 

btw...jako ze gra japonska to i sporo japonczykow spotkalem ciorajacych :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

multi ssie... jak mozna bylo wydac tak niedopracowana gre... chyba deweloper zdawal sobie sprawe, ze wydaje g.owno dlatego ulatwil ludziom boostowanie.

Tryb infection... koles ktory jest infected zabija 3 kolesi (jasne potrzebny tu skill)... a nastepnie przejmuje shotguna i ustawia sie na respawnie. Nie ma mozliwosci by nie zdobyl przynajmniej 20 kills jezeli tylko potrafi celowac.

Nie pojmuje jak mozna tak skaleczyc gre.

 

shy4 miales racje...

 

kto chetny na boostowanie??

 

 

co do singla to daje rade :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pytanie.Jestem w 4 chapterze.Dziedziniec z fontanna obrosnieta jakims gownem z pokretlem z drugiej strony.Po lewej w pomieszczeniu na parterze skrzynka elektryczna.Wczesniej jedno pomieszczenie z winda ale zatrzymana na pietrze.Serialnie nie wiem co teraz.Obieglem wsjo.Pokretlem sie pobawilem i zrobilem co tylko co mi przyszlo do glowy ale za chiny nie moge znalesc stamtad wyjscia.Help me pls <kot ze shreka>

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Co do samej gry to szczerze mówiąc mam mieszne uczucia. Wydaję mi się trochę plastikowa, przejdę dla samych archivementów i opchnę na allegro :( chyba ze mnie jeszce czymś zaskoczy. Zacięłam się w 3 chapterze i za chiny nie wiem o co kaman, zjechałam windą, wyszłam na zewnątrz (dach?) wyrrznęłam wszystkich dookoła i nie widzę nigdzie przejścia... ktoś kojaży o które miejsce mi chodzi? jest to chyba miejscówka przed bossem colossus.

Odnośnik do komentarza
Weź mi nic nie mów, sam siedziałem w tym głupim momencie kilka godzin, dopiero filmik mi pomógł: KLIK (5 minuta)

 

wielkie dzięki :bow:

btw gra się rozkęciła i pewne drażniące niedociągnięcia przestałam zauważać. jak ktoś jest chętny na online - pisać.

 

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dobra gra. Zadnych problemow nie mialem po prostu chodzilem w kazdy kat by znalesc walizke czy ammo ;). Single jest krotkie - mozna powiedziec tak ma 95% gier ktore wychodzia. Na normalnym poziomie trudnosci bedzie to tak z 6h dla zwyklego gracza obytego w shooterkach. Fajnym elementem jest wlasnie dysk - mozemy go sobie podpalic, zamrozic, na elektryzowac czy sterowac nim podczas lotu w slomo ;) czy odciac noge/reke/glowe. Styl gry przypomina bardzo Gearsy - idziemy, cover, strzelamy, idziemy dalej,itp. Do tego dochodzi zbieranie kasy na kupno broni oraz walizek z upgrejdami do broni (wiekszy magazynek, mniejszy czas przeladowania, double fire, penetracja,itp). Interesujacym faktem jest to ze nie mozemy podnosic broni od zabitych gdyz ma zabezpieczenie przeciwko zarazonym tzn mozemy wziasc ja do reki ale na jakis czas 20-30s). Gre ukonczylem kombosem pistolet+shotgun. Razi mala ilosc przeciwnikow - zwykli zolnierze w roznych ubiorach, elitarny, 2 rodzaje obcych + zombiaki. Na multi praktycznie nikt nie gra.

Moja ocena to 8-/10

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...