Skocz do zawartości

XFPS SNIPER MAX SHOOTER do XBOX 360 ADAPTER


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

temat znalazlem na innym forum. pozwole ssobie go zacytowac z pelnym szacunkiem dla tworcy ;p

 

"Witam jako ze na forum brakuje opini gracza na temat tego urzadzenia wiec postanowiłem napisac to i owo :P

 

Kupiłem uzywke tegoż adaptera za 280zł. Cena atrakcyjna jesli porównamy nówke za 330zł

Urządzenie jest zrobione z plastiku i niestety nie posiada zadnych gumowych nóżek co powoduje ze każdy ruch mysza czy klawiatura przenosni urzadzenie po całym biurku.

 

Niestety aby je uruchomic potrzebny jest pad przewodowy inaczej xbox nam tego nie wykryje.

Konfiguracja jest banalna wciskamy jeden przycisk na adapterze później jeden na padzie i klawiaturze i w ten sposób wyglada zmiana klawiszy.

W urzadzeniu mamy mozliwosc ustawic czułość osi X i Y. Ponadto jest cos takiego jak opcja TURBO całkiem fajny bajer jesli chodzi o strzelanki dlaczego ? A już mówie, mamy np. karabin maszynowy, ktory wali kulami w każda strone i ciezko jest strzelic krótką celną seria. Ten tryb pozwala własnie strzelac bardzo krótkimi seriami lub pojedynczo wszystko zalezy od broni. Nie ukrywam ze tryb fajny ;)

 

Jak wyglada zabawa na tym w fps'a ?

Hm... na poczatku byłem zaszokowany jak to nie spełnia swojego zadania mianowicie ruchy myszy były opóźnione to raz a dwa za szybkie tak jakbysmy czułosc pada ustawili na maxa i ruszali gałkami raz w lewo raz w prawo... Dopiero po jakims czasie wpadłem zeby zmienic w grze czułość z low na medium lub high (call of duty4) dopiero wtedy ruchy myszy były ok i dało sie grac. Chwile jeszcze poświeciłem na dostrojenie czułosci osi X i Y no i zapusciłem multi ;)

Nie ukrywam ze ciukałem jak mało kiedy granie na myszy ma zalety poniewaz zanim gracz sie odwróci lub wlaczy kolimator i zacznie celowac juz sie respawuje ;)

Ogólnie jestem zadowolony osoby ktore pisza ze to shit i nie działa niech sobie pozmieniają czułosc w gierach :P

Wystarczy zwykła mysz sklepowa za 12 zł, ale dla lepszej celnosci polecam jakies z roz 2000dpi poprostu lepiej sie wali heady zwłaszcza polecam takowe myszy snajperą :(

 

Z minusów to brak komfortu niestety mysz i klawiatura i granie na nich jest meczace zwłaszcza nadgarstki, druga sprawa to brak mozliwosci podłączenia headseta naprawde nie wiem jak to zrobic zebym mógł rozmawiac :D

 

Ocena to 8+/10

 

 

abovePL"

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Niejako reaktywując temat prosiłbym o opinię użytkowników XFPS Sniper 3.0 którzy grali przy jego pomocy na Dual Shocku 2. Konkretnie interesuje mnie PES 2008 i jak jest ze sterowaniem.

- czy są opóźnienia

- jeśli są to czy są minimalne i da się grać czy dość duże utrudniające przyjemną grę.

 

Wiem, że poprzednie wersje tej przejściówki w Pesie mialy opóźnienia które utrudniały normalną grę. Może w którymś z najbliższych numerów ktoś z redakcji mógłby przetestować to urządzenie m in. pod kątem DS2 i gry PES 2008.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
Nieuczciwe jest to, że MS skonstruował pada nienadającego sie do grania w bijatyki/gry sportowe (koszmarny d-pad....) ;) ;)

 

czyli wg Ciebie, jeżeli kiedyś będzie możliwość pojedynkowania sie online posiadaczy różnych systemów to będzie to nieuczciwe?? 8)

 

uczciwe bo człowiek sam decyduje się na granie z pecetowcem, i wie że raczej nie używa pada

ale jeśli gram na Xboxie to oczekuje że wszyscy będą grać na padzie

to tak jak byś miał aim bota w komputerowej strzelance

 

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie sobie pograć w piłkę ...czy tam bijatykę SINGLE PLAYER to nie widzę problemu, ale jak mi jakiś fagas podłącza ten syf i mówi że jest dobry np w COD4 to szlak mnie trafia, jeszcze ktoś wcześniej polecał go snajperom brawo naprawdę za inteligencję, proponuje ustawienie czułości pada na max i modlić się żeby przeciwnik nie oszukiwał w ten sposób, oczywiście chodzi mi tylko o FPS. pozdrawiam wszystkich cheaterów z XL.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Wielu ludzi używa ASa do grania w bijatyki i co to też jest nieuczciwe??

 

Jak gram na turnieju kto ma ASa to też mam mu płakać, że to nieuczciwe??

 

PSP ma o niebo lepszy krzyżak niż xbox.

 

Ja to kupuję właśnie po to, żeby ASa podłączyć do ixa.

 

ziomus tylko po co wydawac 4 stowy (xfps 300 padzik na kablu 100) , jak za ta kase to kupisz 2 HORI STICKI albo kozackiego customa? i nie bedziesz musial sie meczyc z dodatkowymi kablami i pstryczkami ;)

 

wracajac do pada , to pad jak pad, ja sie do pada od xa przyzwyczailem ;)

 

xfps imo jest kozak dla ludzi grajacych w shootery wlasnie, i nie ma co plakac ze ktos cie ogrywa bo ma xfps, jak go stac to prosze bardzo :) ty zawsze tez mozesz sobie to kupic, samo nie namierza i nie zabija to nie wiem jakie w tym cheatowanie :lol:

imo zadroscicie posiadaczom xfps ze was ownuja online :lol: zycie

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

te sprzęt jest dla kogoś kto dostaje ostro po (pipi)e w strzelankach na PC i musi się ratować grając z ludźmi z Xboxa 360, którzy grają na padach, bo inaczej nie da rady, dlatego do każdej konsoli dodają pada żeby na nim grać ale to jest tylko moje zdanie jak się czujesz niedowartościowany grając na PC to proszę cie bardzo. cheaterzy :catfight:

 

 

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem jak sprawowałaby się najlepsza kierownica do PS2 - Logitech Driving Force Pro z Forzą 2, podłączona do 360ki przez XFPS... co z wibracjami i najważniejsze - Force Feedback?? Jeśli ma ktoś możliwość sprawdzenia... byłoby super dowiedzieć się czegoś więcej.

 

 

 

PS. Ten sam post wkleiłem też do tematu o kółkach...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hmm, po przeczytaniu tego wątku musze powiedzieć, że się skuszę. Skoro M$ nie chce dodać obsługi myszy i klawiery to trzeba to obejśc. Oszustwo? Jakie oszustwo, ma PS3 można grać na myszce np Unreala i jakoś nikt nie biadoli. Jak jesteście matoły i dajecie sobie wmówic, że coś złe jest dobre (pad x360) to już wasza sprawa.

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...