Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli masz np. lacze ADSL jest szansa, ze jesli masz zbyt "duze" lacze na jakosc linii to przy obciazaniu na maxa moze Ci zrywac polaczenie.

Wylacz P2P w kliencie i powiedz czy pomaga, inaczej zainstalluj jakiegos bandwith cappera i obniz max download i upload o jakies 10%.

Odnośnik do komentarza

Ahhh... o to Ci chodziło, swoją drogą miałem tak z netią ;) debile zapewniali mnie, że 20tka będzie śmigać.. zrywało połączenie.. skonczylo sie u obroncy praw konsumenta, potem podpisalem umowe na "jaki drut taki internet" (lulz), wciskali mi, ze max 6tka... wywalczyłem z tymi skończonymi debilami 14tke (łącze pozwala mi na ~18Mbit), wszystko śmiga jak marzenie.. chociaż oczywiście musiałem prosić o przełączenie na ADSL2+ z ADSL...

Odnośnik do komentarza

Garść informacji:

Blizz broni zmiany w systemie run - http://diablo.incgam...-system-changes

Nowe pytania i odpowiedzi - http://diablo.incgam...e-qa-march-30th

 

You won’t. You’re going to die, a lot, and you’re going to have a horrible character for quite a while. You’re not going to hit 60 and finish the game on Inferno. You’re going to be smashing your face against Act 1 Inferno for weeks. Perfecting your build before then will not matter.
Trzymam za słowo Bashiok! Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Ja też, chyba że wpadnę w finansowe kłopoty.

Już namierzyłem sklep u siebie w mieście i mają mieć D3 na premierę.

Zdążyłeś kupić wersję kolekcjonerską?

 

Tak przy okazji, zmiany w poziome Inferno, już nie będzie "płaskiego" poziomu trudności:

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/more-details-on-inferno-revealed

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

czyli zakładam, że weekend po premierze upłynie pod znakiem kooperacji :)

 

@Szakir

zamówiłem na amazonie jakiś tydzień temu. Początkowo nie chciałem, bo gra przy dobrych wiatrach przyjdzie dopiero w piątek ale jak miałem zapłacić prawie 400pln za ostatnie egzemplarze dostępne w Polsce i jeszcze w dniu premiery ściągać angielskiego klienta to odpuściłem

 

Ktoś jeszcze zamawiał EK?

Odnośnik do komentarza

Ale wiesz, że klienta w dowolnej wersji możesz sobie ściągnąć już teraz? Tylko póki co, po ściągnięciu 7,60 GB możesz popatrzeć na napis, że instalacja będzie możliwa dopiero 15 maja. Ale ja już ściągnąłem wersję en_GB i tylko 15 maja wklepię sobie klucz, szybka instalacja (wypakowanie zaszyfrowanych plików) i znikam dla świata.

 

Ja kupię wersję standardową. Gdyby EK kosztowała 200zł a nie 350 to bym się zastanowił. Za skrzydełka i kolorek nie dam 350 zł. Podstawka mnie nie grzeje, bo i tak bym tego nie miał gdzie postawić. WoW'a nie mam, D2+LoD już mam. A artbooki i materiały filmowe prędzej czy później będą na YouTube.

 

Linki do wersji językowych, z serwerów Blizzard. Nie ma znaczenia czy ściągasz en_US czy en_GB czy pl_PL. I tak możesz zmieniać serwery, tylko dom aukcyjny jest przypisany do twojego konta battle.net

Z tego co pisali, w dzień premiery będzie do pobrania patch z najnowszymi poprawkami i tyle. Dali linki po to, żeby im serwery nie padły w pierwszy dzień.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...