Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Beta Diablo 3 jest w całości w języku angielskim jednak w opcjach gry, istnieje możliwość zmiany języka na polski. Dobra rada brzmi „Nie róbcie tego, ponieważ wiąże się to z koniecznością przeinstalowania bety na nowo. Wersja w języku polskim jest niedostępna a przełączenie języka generuje liczne błędy i zepsucie gry.”

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

a ja mam dość, siedzę od dawien dawna i nic. Raz możliwe ze udałoby mi się wejść ale dostałem informacje ze trzeba battletaga, to go zrobiłem i dalej próbuje i ciągle nie mogę wejść...

Najgorsze jest to ze czasem mam inna informacje od busy, a mianowicie ze podaje złego logina (co mnie trochę przeraza, bo już nie wiem czy ja coś złe wpisuje i mogę mógłbym wejść czy po prostu przez te lagi takie głupoty piszą)

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam kupa jak nic oni naprawdę to tyle lat robili? masakra tylko bez "to tylko beta" Performance beznadziejny ta gra na 3 letnim laptopie powinna śmigać a tak nie jest, po kilku h grania będziemy wyglądać jak świecidełka w boże narodzenie. Ogólny feeling gry średnio - słaby.

Edytowane przez Xantu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja widzę jedną tendencję (zarówno po ludziach tu z forum, jak i po swoich znajomych.

Ci co lubili D1/D2 - lubią też D3. Ci którzy są "nowi" w temacie Diablo, jako serii, grą zachwyceni nie są (nie mówimy tu o grafice teraz).

 

Tak się zastanawiam nad tym. Wydaje mi się, że to dobrze, że Blizz zrobił grę, która zdecydowanie trafia w gusta miłośników serii. Jedyny, ewentualny, concern jaki nasuwa mi się na myśl to jak to się przełoży na sprzedaż. W jakim stopniu Blizz będzie zadowolony z D3 pod względem 'zarobek vs koszt wyprodukowania'.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi)ane (pipi) szmaty to ja tu biegne na nocny, w busie slucham death metalu na full glosnosc zeby nie usnac podjarany ze zaraz pykne w diablo 3 tu (pipi) nie da sie zalogowac ;//// co to ma byc ja sie pytam co do (pipi)a,. wpisuje login haslo a guzik login wciaz szary jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

dobra zarcik, dziala zara bede gral 8)

Edytowane przez puszkin
Odnośnik do komentarza

Mi tez slabo dzialalo (byly widoczne spadki FPSow), jednak wystarczylo zmienic jakosc cieni na Medium, reszta High i bylo bardzo ok. Kolega mial ten sam problem na duzo lepszym komputerze, wiec raczej jest to wina bety.

 

Przeszedlem bete za jednym podejsciem w offline, co prawda zrobilem jednego questa w coopie, ale osoba, z ktora gralem leciala 'na pale' byleby tylko zrobic questa, wiec kompletnie nie moj styl gry w hack'n'slash'ach. Przez cala gre nie zginalem ani razu. Nie wiem, czy to dlatego, ze poziom trudnosci w becie jest tak niski, czy dlatego, ze Deamon Hunter jest op. Nawet glowny boss nie byl w stanie mnie zabic. Jednak ogolnie jestem zadowolony z Diabolo i nawet mi sie podobalo, mimo tego, ze nie gralem w poprzednie czesci, jednak nie wiem czy kupie na premiere.

Odnośnik do komentarza

Poziom trudności to jest to co mnie głównie odstraszyło od gry. DOSŁOWNIE zerkałem szybko jedynie co 10s na ekran by zobaczyć gdzie mam rzucać pająkami (aka gdzie jest kupa wroga) i gadałem z matką.

Mana się nie kończy, HP nie spada - nuda, nuda, NUDA!

 

 

 

Zaraz się pojawią głosy, ze na wyższych poziomach się zaczyna dopiero etc...

 

...ale ja nie zamierzam się przez X czasu męczyć z nudą, by gra nabrała rumieńców dopiero po jakimś czasie. Bety miałem dość na poziomie 5. Wątpię bym dotrwał do 30 tylko po to by dopiero wtedy zacząć czerpać przyjemność z rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
...ale ja nie zamierzam się przez X czasu męczyć z nudą, by gra nabrała rumieńców dopiero po jakimś czasie. Bety miałem dość na poziomie 5. Wątpię bym dotrwał do 30 tylko po to by dopiero wtedy zacząć czerpać przyjemność z rozgrywki.
o ironio, pamiętasz co pisałeś o LoL?

 

 

 

W DII też tak było - pierwszy akt to nudy i każdy liczył na taxi albo wp do katedry, w drugim wszyscy chcieli szybko zdobyć laskę a w trzecim tylko pytano kto ma wp do kazamatów. Sieczka zaczynała się w piekle a farmienie w piątym akcie.

 

Co do poziomu trudności to rzeczywiście jest on niski a arcane odnawia się wyjątkowo szybko. Zginąłem raz, bo chciałem zobaczyć jaki z sosy tank i nie wyszło.

 

Szkoda, że drop taki biedny i jedyny rare to ten z króla.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...