Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzę jedną tendencję (zarówno po ludziach tu z forum, jak i po swoich znajomych.

Ci co lubili D1/D2 - lubią też D3. Ci którzy są "nowi" w temacie Diablo, jako serii, grą zachwyceni nie są (nie mówimy tu o grafice teraz).

 

Tak się zastanawiam nad tym. Wydaje mi się, że to dobrze, że Blizz zrobił grę, która zdecydowanie trafia w gusta miłośników serii. Jedyny, ewentualny, concern jaki nasuwa mi się na myśl to jak to się przełoży na sprzedaż. W jakim stopniu Blizz będzie zadowolony z D3 pod względem 'zarobek vs koszt wyprodukowania'.

 

Na D1 i D2 zjadlem zeby wiec nie do konca moge sie zgodzic z twoja teza. Dla mnie ta gra nie ma kompletnie nic wspolnego z tym co prezentowaly wczesniej wymienione gry, moim zdaniem przez wiekszosc pochlebnie sie tu wypowiadajacych przechodzi nostalgia lub uwielbienie blizzarda (no bo sory ale torchlight za ktorym nie przepadam rowniez oferuje prawie ze to samo co ta gra, i w kwestii dretwego gameplayu oraz oprawy graficznej). Co do grafiki, przez ten wowowski styl ta gra sie zrobila bardziej dziecinna moim zdaniem a nie brudna z ciezkim klimatem jak to mialo miejsce w poprzedniej odslonie, podobnie z magia u maga, ktora wyglada jak jarmarczne sztuczki, juz wiedzminskie ZNAKI Geralta wiekszego powera maja niz psikawka lodem lub fioletowa kulka magii, o tej klasie z pedalskimi fioletowymi skrzydelkami po wlaczeniu jakiegos uber skilla nie wspominam, jak rowniez robienie z luku samolotu zywcem wyjetego z gry Ikaruga tudziez teleporty mnicha ktory mimo iz w lapie ma 2 wyciagniete miecze z ktorymi biegnie podczas walki magicznie pojawiaja sie na plecach i ow mnich wali piesciami. To nie jest Diablo 3, co blizzard robilo przez tyle lat ... Fail w uj, no ale to moje zdanie, w ktorym nie jestem zreszta odosobniony na cale szczescie.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ja tam dalej nie moge sie wbic do gry. Ciagle sypie kazdymi mozliwymi bledami ;)

daruje sobie ta gre szkoda kasy.

 

btw Aliasing w menu bije po oczach bardziej niz w bf3 na ps3

 

Rowniez mialem problem, wpisz swoje haslo na Btneta w notatniku, skopiuj i w menu gry spamuj ciagle logowanie wciskajac ciagle ctrl+v, mi po kilkunastu probach zawsze wchodzi.

Odnośnik do komentarza

ja tam dalej nie moge sie wbic do gry. Ciagle sypie kazdymi mozliwymi bledami ;)

daruje sobie ta gre szkoda kasy.

 

btw Aliasing w menu bije po oczach bardziej niz w bf3 na ps3

 

Rowniez mialem problem, wpisz swoje haslo na Btneta w notatniku, skopiuj i w menu gry spamuj ciagle logowanie wciskajac ciagle ctrl+v, mi po kilkunastu probach zawsze wchodzi.

moge sie zalogowac.

Nie moge wejsc do gry.

daje start game -> erroor 300008

daje public game -> time out

lub

"create public game" -> Cannot join to created game error 25000"

 

w zadnej becie sie nie spotkalem z takimi problemami...

Odnośnik do komentarza

Osobiście choć z początku miałem walnąć jakiegoś posta w stylu powyższych "zomg brzydkie, nudne, monotonne, proste", to generalnie stwierdzam, że gra jako gra nie będzie wcale zła i pomimo ewentualnych baboli zabawa będzie przyjemna.

 

Problem? Gra jest "brzydka, nudna, monotonna, prosta" i generalnie niczym szczególnym się nie wyróżnia w dzisiejszych czasach, a jednak hype wokół niej jest nieziemski, a sugerowana cena wręcz absurdalna.

 

Może i oddani fani poprzednich odsłon spędzą przy tym tytule setki godzin i stwierdzą, że cena jest tego warta. Osobiście poprzednie odsłony zawsze traktowałem jako hack'n'slasha do wyżycia się na kilka godzin maks. Fabuła była przeciętna, rozgrywka na dłuższą metę monotonna i mało wymagająca od strony niedzielnego gracza. Na swoje czasy pierwszy Diablo był oryginalny, jedyny w swoim rodzaju, a w dodatku okraszony dość mrocznym klimatem. W dzisiejszych czasach niestety to za mało, szczególnie, że na przestrzeni lat powstały dziesiątki lepszych lub gorszych klonów, których twórcy nie życzą sobie tak astronomicznych sum pieniędzy nawet po premierze. Ot z typowych sieczek wystarczy przytoczyć tu przykład Torchlight, którego przecież można dostać za grosze. Torchlight 2 zapowiada się jeszcze ciekawiej, z rozbudowanym aspektem multi, a tymczasem czym pochwalić może się "och ach" Diablo 3? Bo jakoś nic szczególnego nie przychodzi mi do głowy...

 

Pograłem, zasnąłem, może jeszcze sprawdzę jedną czy dwie postacie zanim wywalę to w cholerę. Choć pewnie przeszedłbym pełną wersję, czy to sam, czy z kumplami, to jednak nie kupuję tego na premierę, ani nie kupię też dopóki nie stanieje to do naprawdę niskiej ceny (czyt. może za 10 lat będzie 50zł ;p). Zamiast tego wolę sobie sięgnąć po jakiegokolwiek innego slashera zainspirowanego serią Diablo, bądź też coś bardziej wymagającego, pokroju Divine Divinity (ciągle powtarzam - coś jak Diablo 2 zrobione na prawdziwego RPG).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja tam dalej nie moge sie wbic do gry. Ciagle sypie kazdymi mozliwymi bledami ;)

daruje sobie ta gre szkoda kasy.

 

btw Aliasing w menu bije po oczach bardziej niz w bf3 na ps3

 

Rowniez mialem problem, wpisz swoje haslo na Btneta w notatniku, skopiuj i w menu gry spamuj ciagle logowanie wciskajac ciagle ctrl+v, mi po kilkunastu probach zawsze wchodzi.

moge sie zalogowac.

Nie moge wejsc do gry.

daje start game -> erroor 300008

daje public game -> time out

lub

"create public game" -> Cannot join to created game error 25000"

 

w zadnej becie sie nie spotkalem z takimi problemami...

 

Wiec radzilbym ci sciagnac ponownie, odinstaluj gre i usun recznie potem folder gdzie byla zainstalowana dla pewnosci (bo jakies pliki zostaja chyba) i sprobuj ponownie, na forum blizza malo kto juz sie z tego typu problemami spotyka i kompletna reinstalka pomaga, dla pewnosci dodam ze serwer musisz miec ustawiony na America i nie zmieniaj w menu jezyka.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Oks pogralem troche aż tu nagle wywaliło mnie, lost connection error zdaje się 37. Byłem w katedrze lv 4, daleko jeszcze do końca ?

Póki co wrażenia mieszane, ale jednak na plus, przede wszystkim wciąga i jest miód. Największy minus - cukierkowata grafika psuje klimat. Dobrze, że udźwiękowienie w miare ratuje sytuacje.

System rozowju postaci to chyba jednak troche niewypał. Czyli to jest finalna wersja tak ? Po kolei odblokowywuje skille, potem runy do nich, zero własnego wyboru w co inwestować jakieś pkt umiejętności, wszystko ładnie podane na tacy.

Jest jakieś ograniczenie na ilośc buteleczek zdrowia ?

Grałem witch doctorem i troche lipna postać. Strzela z dmuchawki albo rzuca wazonami z pająkami ;f ma w ogóle znaczenie jakiej broni używam ?

Odnośnik do komentarza
pograć nie mogę error 37 i error 3003 :confused:
Ustaw w opcjach serwer Americas. Do EU połączyć się nie mogłem, ale zachodni działa bez problemów.

pierwszy błąd wyskakuje mi na US, drugi na EU. Ciemny nie jestem Sławku, próbowałem wszystkiego co znalazłem, teraz po prostu pozostaje mi stwierdzić fakt, że ktoś sobie w blizzardzie w kule leci, bo launcher tej gry jest tak skopany, że masa ludzi ma problemy na każdym etapie jego ściągania, instalacji i jak się okazuje również po uruchomieniu gry. Podobno chodzi o to, że agent.exe launchera wpada w loopa nieudanego połączenia, ale żadne ustawianie opcji zgodnie z sugestiami rozwiązania problemu nie przynosi u mnie rezultatu. Także pieprzę to, całe szczęści że wczoraj wybrałem wyjście do kina, przynajmniej nie mam poczucia zmarnowania czasu.

Odnośnik do komentarza
pograć nie mogę error 37 i error 3003 :confused:
Ustaw w opcjach serwer Americas. Do EU połączyć się nie mogłem, ale zachodni działa bez problemów.

pierwszy błąd wyskakuje mi na US, drugi na EU. Ciemny nie jestem Sławku, próbowałem wszystkiego co znalazłem, teraz po prostu pozostaje mi stwierdzić fakt, że ktoś sobie w blizzardzie w kule leci, bo launcher tej gry jest tak skopany, że masa ludzi ma problemy na każdym etapie jego ściągania, instalacji i jak się okazuje również po uruchomieniu gry. Podobno chodzi o to, że agent.exe launchera wpada w loopa nieudanego połączenia, ale żadne ustawianie opcji zgodnie z sugestiami rozwiązania problemu nie przynosi u mnie rezultatu. Także pieprzę to, całe szczęści że wczoraj wybrałem wyjście do kina, przynajmniej nie mam poczucia zmarnowania czasu.

cos w tym jest.

Jak odpale D3 to az do restartu komputera wszelkie strony mi laduja sie okropnie dlugo a transfer spada mi 20 krotnie :D

Odnośnik do komentarza

A mi internet padl wczoraj o 15 :D.

Dzis stwierdzilem, meh moze sie zaloguje i obadam sobie znowu (juz dawno temu gralem na koncie kolegi) for fun.

Lipa wyszla, wiec sciagam od nowa... jak nie bedzie dzialac to trudno. Dobrze, ze GW2 beta okazala sie byc za tydzen (inaczej bym stracil ponad 12h gry! :P).

Full bedzie i tak za miesiac, wiec jakos sie nie przejmuje. D3 nie jest gra, ktora bym sie strasznie ekscytowal i codziennie odliczal ile zostalo do premiery :X.

Odnośnik do komentarza

Diablo 3 BETA. BETA kur.wa

Beta jest po to, żeby przetestować grę (w tej chwili serwery), a nie po to, żeby się okazało, że na ułamku maszyn pod sam jej koniec gra w ogóle nie chce się ściągać. Zresztą riserdż wskazuje, że nie mogą się z tym problemem uporać od samego jej startu, co wskazuje na to, że chyba mają to w d i ten sam problem będzie w dniu premiery.
Odnośnik do komentarza
Beta jest po to, żeby przetestować grę (w tej chwili serwery), a nie po to, żeby się okazało, że na ułamku maszyn pod sam jej koniec gra w ogóle nie chce się ściągać. Zresztą riserdż wskazuje, że nie mogą się z tym problemem uporać od samego jej startu, co wskazuje na to, że chyba mają to w d i ten sam problem będzie w dniu premiery.
A pamiętam jak kilka miesięcy temu, ileśtam stron wstecz, ludki tutaj broniły polityki Blizzarda uniemożliwiającej jakąkolwiek rozgrywkę w D3 offline, jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach, a nawet na swój sposób w SC2.

 

No to macie teraz co chcieliście - problemy z połączeniem, przeciążone serwery, błędy, timeouty i temu podobne. Nawet jeśli jest to tylko procent wszystkich użytkowników, to mimo wszystko przypadek ten świetnie pokazuje jak poronionym pomysłem jest robienie gry 100% online, niezależnie od faktycznych intencji i dobrych chęci.

 

Jeśli podobne błędy będą występować także na premierę, to nie pozostanie mi nic innego jak śmiać się w twarz obrońcom blizzarda, nie mogącym pograć w "och ach" wyczekiwaną gierkę.

 

 

kind of "<trollface>"

 

 

EDIT:

Mam nagle ten sam problem co Grigori. Jeszcze wczoraj mogłem normalnie pograć na serwerze amerykańskim, ale teraz wyskakuje tam Error 37. Na EU tradycyjny 3003.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...