Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Propsuję Zamieć za poprawę kodu gry względem bety. NIEBO A ZIEMIA! Gra działa o jakieś 70% płynniej(!), nawet przy wieeelu przeciwnikach mój staruszek się nie dławi. Gra się miodnie, na początku były problemy z wejściem do gry, jednak jak już wszedłem to przepadłem, no i errorów nie odnotowałem. Jak wspomniał Biały - lata młodości przed oczami, niedługo - mam nadzieje - kupuję fulla. Doktor LuWICZ rządzi, czuję, że to będzie mocarna postać.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

a ja mam pytanie, o co chodzi z real money auction house, nie czytałem nic, nie grałem w bete. nie wiem nic, wiem tylko, ze coś takiego mam w opcjach (a gram na trialu wiec nie moge dokladnie obadac)... Czy można za doRARy kupić jakiś item w grze? O.O .__.

Odnośnik do komentarza

łap

 

 

 

Chciałbym wam pokazać kilka ciekawych tricków dot. wczesnej gry w d3, które nie są oczywiste i warto je znać już na początku, gdyż wiele ważnych opcji dodanych do gry po prostu nas ominą. wszystko zebrane z jakiegoś wykopu czy coś w tym stylu, nic nie jest moje.

 

- wciśnięcie klawisza "Ctrl" lub podtrzymanie kursora pokazuje statystyki przedmiotu bez konieczności podnoszenia go. Możesz również otworzyć ekwipunek i wcisnąć "Ctrl"/podtrzymać kursor, by porównać przedmiot leżący na ziemi z tym, w który ty jesteś aktualnie wyposażony.

 

- na początku gry przedmioty białe (normal) lub szare (junk) nie mają prawie żadnej wartości, więc nie radziłbym trudzić się z ich zbieraniem.

 

- wyjaśnienie co dają poszczególne statystyki znajdziesz tutaj

 

- kup jak najszybciej pierścienie +2-4 do obrażeń. Dają one ogromną przewagę. Czasami trzeba kilka-kilkanaście razy zresetować grę, by takowe świecidełko pojawiło się u tego pana, ale uwierzcie, warto.

 

- niebieskie przedmioty (magic) można przetworzyć na materiały, umożliwiające tworzenie przedmiotów u kowala. (miej na uwadze jednak, że te materiały są o wiele mniej warte u zwykłego handlarza niż przedmioty przed przetworzeniem)

 

- jeżeli grasz ze znajomymi, umówcie się tak, żeby podzielić między sobą rzemieślników - jeden rozwija Blacksmitha, drugi Jewelera. W ten sposób zaoszczędzicie pieniążki.

 

- jeszcze jednym sposobem, by zaoszczędzić złoto to używanie tzw. "mułów" (postaci stworzonych jedynie w celu przechowywania przedmiotów) zamiast ulepszać skrzynię.

 

- każdy z graczy otrzymuje osobny loot z potworów, widoczny tylko dla nich, jednak gdy wyrzucisz przedmiot na ziemie z swojego ekwipunku każdy będzie wstanie go podnieść.

 

- opcja Elective Mode pozwala na wybranie umiejętności spoza określonej kategorii. Normalnie jesteś zmuszony do wybrania jednej umiejętności z czterech kategorii.

 

- w menu możesz podpisać pod klawisz komendę "Ruch" (Move), która działa tak samo jak LPM.

 

- Advanced Tooltips pokazuję nam zaawansowany opis umiejętności. Taki sam efekt, tylko że chwilowy daje przytrzymanie klawisza "Ctrl" nad umiejętnością.

 

- standardowo nazwy przedmiotów znikają po 10 sekundach, aby się znowu pojawiły wciśnij "Alt" lub zmień ustawienia co do pokazywania się łupu w opcjach.

 

- przycisk "G" odpowiada za wyrzucenie Twojego sztandaru (Banner), tam, gdzię wskazuję twoja mysz (przeznaczenie tego jest czysto estetyczne).

 

- kapliczki (Shrine) są dla całej drużyny, mają jednak określony zasięg, więc upewnij się, że twoja drużyna jest w komplecie zanim uruchomisz kaplicę.

 

- żeby oglądać minimape na pełnym ekranie i poruszać się jednocześnie należy przytrzymać LPM i otworzyć mapę.

 

- niektóre umiejętności mają określony zasięg w jardach (yt./yard). Na obrazku przedstawione jaki to zasięg w grze.

 

 

Odnośnik do komentarza

po prawie 12h grania (najpierw na trailu, a dopiero, dzięki wspaniałości inexusa, po 16 w pełną wersję) mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że kontynuacja jak najbardziej udana:)

w d2 grałem prawie całe liceum i aż żal że teraz tyle czasu nie mam...

 

jakby nie to że mi się oczy zamykają to bym grał dalej:D póki co 2x 18lvl (monk i wd).

 

koło 19 miałem jedyny problem z logowaniem gdzieś przez godzinę... (blizz dał dupy, w nocy było podobno jeszcze gorzej).

trochę błędów jeszcze do poprawienia (właśnie jakiś update miał być).

może jutro coś więcej napiszę.

Odnośnik do komentarza

Wam również dzisiaj nie działają achievementy ? Nie nalicza mi np golda w Scavenger. Znajomy rowniez wspominal ze nie wczoraj wszystko było ok a dzisiaj już fail ...

Mnie też zalicza je losowo. Przeszedłem 1 akt i nie mam achivementów za bossów, zwiedzanie lokacji itd (które musiałem odwiedzić).

 

PS. Stona jeśli tu zaglądasz do spodziewaj się PM, bo mam problem z netem (Orange FreeDom). Przerywa mi połączenie co 20-30 sekund na 3-4 sekundy i mam lagi. Myślałem, że to problem z grą (to samo zdarzało mi się w BC2), ale to problem z netem :-( Napisz mi PM czy w ogóle zawracać Ci głowę i co mam Ci podać (szumy, siłę sygnału itp) :-*

Odnośnik do komentarza

Wam również dzisiaj nie działają achievementy ? Nie nalicza mi np golda w Scavenger. Znajomy rowniez wspominal ze nie wczoraj wszystko było ok a dzisiaj już fail ...

Mnie też zalicza je losowo. Przeszedłem 1 akt i nie mam achivementów za bossów, zwiedzanie lokacji itd (które musiałem odwiedzić).

 

PS. Stona jeśli tu zaglądasz do spodziewaj się PM, bo mam problem z netem (Orange FreeDom). Przerywa mi połączenie co 20-30 sekund na 3-4 sekundy i mam lagi. Myślałem, że to problem z grą (to samo zdarzało mi się w BC2), ale to problem z netem :-( Napisz mi PM czy w ogóle zawracać Ci głowę i co mam Ci podać (szumy, siłę sygnału itp) :-*

 

Teraz niby wszystko jest ok i nalicza punkty (zawsze sprawdzam czy działa licznik golda). Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że zdobyte achievementy zostaną cofnięte. Tak się stało w przypadku większości graczy, którzy farmowali w dzień premiery a dzisiaj mają czyste konto.

Edytowane przez RajuPL
Odnośnik do komentarza

Nie sprawdziłem w becie a na swój egzemplarz jeszcze czekam ale bardzo mnie interesuje jedna kwestia - czy jest okienko handlu? Wiem, że jest AH ale niekiedy człowiek chciałby zrobić klasyczną wymianę przedmiotów (np. broń za krysztaly, bez udziału AH) albo pochwalić się przed znajomym jaki nosi zestaw.

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Betę nie tylko można ale nawet powinno się odinstalować. Przede wszystkim folder Battle.net z moich dokumentów. Pisałem o tym parę stron wcześniej. Klient BETY jest bezużyteczny i do niczego nie służy. Teraz, żeby zagrać w Starter trzeba ściągnąć/zainstalować z DVD pełną wersję gry.

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/BsTd6.jpg

 

Z tego obrazka wychodzi na to, że postać ma jakieś 8-9 metrów wzrostu xD

Zawsze mnie to w(pipi)ia w grach. Zasieg czegoś 10 jardów a tu sie okazuje, że jednak "na wyciągnięcie ręki" tylko....

Nie wychodzi. W takim rzucie byłoby to prawdą, gdyby postać leżała na ziemi.

No jak nie? Co za różnica czy postać stoi czy leży? Wysokość/długość ciała będzie się równała jakimś 9 yardom.

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/BsTd6.jpg

 

Z tego obrazka wychodzi na to, że postać ma jakieś 8-9 metrów wzrostu xD

Zawsze mnie to w(pipi)ia w grach. Zasieg czegoś 10 jardów a tu sie okazuje, że jednak "na wyciągnięcie ręki" tylko....

Nie wychodzi. W takim rzucie byłoby to prawdą, gdyby postać leżała na ziemi.

No jak nie? Co za różnica czy postać stoi czy leży? Wysokość/długość ciała będzie się równała jakimś 9 yardom.

http://i.imgur.com/BsTd6.jpg

 

Z tego obrazka wychodzi na to, że postać ma jakieś 8-9 metrów wzrostu xD

Zawsze mnie to w(pipi)ia w grach. Zasieg czegoś 10 jardów a tu sie okazuje, że jednak "na wyciągnięcie ręki" tylko....

Nie wychodzi. W takim rzucie byłoby to prawdą, gdyby postać leżała na ziemi.

No jak nie? Co za różnica czy postać stoi czy leży? Wysokość/długość ciała będzie się równała jakimś 9 yardom.

No nie, nie będzie się równała. Żeby to zobaczyć, trzeba mieć minimum wyobraźni przestrzennej.

Podpowiedź: owal, w którym stoi postać, nie jest okręgiem, tylko elipsą. Na osi wertykalnej promień jest około 2 razy mniejszy niż na horyzontalnej. Nie daje do myślenia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...