Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Być może dla niektórych jest to obvious, ale...

 

Jak się ma podatek u nas do RMAH?

Jak sprzedamy coś za 5 euro i wyślemy se to na PayPal to nie ma problemu, ale co jeżeli ktoś by miał farta + smykałkę do interesów i codziennie by se wysyłał na PayPal 250 euro?

 

Ktoś z minimalną wiedzą w tej kwestii? Tak z ciekawości pytam....

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jeszcze 2 akcie inferno bo za wiele nie grałem moim DH i w sumie daje radę, ale boję się Beliala i 3 aktu. Mam 40 k dpsu bez passiva ( z passivem koło 90 ), na gear wydałem koło 600 000 golda i grając z monkiem tankiem za ciężko nie jest, ale niektóre typy mobów czy czempiony z reflect damage albo shielding to KOSZMAR. Resisty zerowe, HP 15 000, full glass cannon ;p

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jeszcze 2 akcie inferno bo za wiele nie grałem moim DH i w sumie daje radę, ale boję się Beliala i 3 aktu. Mam 40 k dpsu bez passiva ( z passivem koło 90 ), na gear wydałem koło 600 000 golda i grając z monkiem tankiem za ciężko nie jest, ale niektóre typy mobów czy czempiony z reflect damage albo shielding to KOSZMAR. Resisty zerowe, HP 15 000, full glass cannon ;p

 

600k golda?

To niezły wynik, możesz powiedzieć mniej więcej jaki masz gear? I głównie jaka bron i za ile kupiłeś?

Odnośnik do komentarza

Fakty na temat Hexa:

- rzucany jest na nas, nie na moby

- AI ssie. Spell rzucany jest w combacie, nawet jak moby są daleko od nas.

- 8y aoe to zasieg smieszny i w przypadku range strasznie mało reliable.

masz jakies oficjalne zrodlo na to ze to prawda po patchu?

bo po dzisiejszym runie musze stwierdzic ze wszystkie trzy punkty to klamstwo.

- Rzuacanie hexa na nas, nie na moby: opis skilla. Czytac każdy potrafi :)

 

- AI ssie: Używałem Enchantreski na Barbarianie grając solo. Nie raz będąc na 5% HP i dawanie Charge out + Leap out zo by poczekać na CDki + Life per Sec. Na moim ekranie nie było ani jednego moba, choć byłem świadomy że zaraz za krawędzią goni mnie niemała grupa, a Enchantreska wali Hexa we mnie bo a) jestem w combacie i b) ma wolny CD na niego

 

- 8y zamiast 15y: patch notesy ostatnie?

specjalnie wszedlem to sprawdzic i nawet nagralem to : http://pl.twitch.tv/...t84/b/323013466

zobacz to i potem mi powiedz jeszcze raz co wg Ciebie hex robi :D

 

edit. tak by pokazac ze nie jest to jednorazowe: http://pl.twitch.tv/nightghost84/b/323020279

 

i wlasnie dlatego dla mnie enchantreska jest najlepszym pomagierem

 

ps. to mruganie w pierwszym filmie spowodowane tym ze mi patch zresetowal niektore ustawienia. (dokladnie dal d3 na fullscrean zamiast full screan windowed a tego xsplit juz nie lubi). juz naprawione.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Drugi film "nie działa". Szkielety giną, podchodzisz zebrać złoto i filmik się kończy mimo że pasek z duration jest w połowie - przewijanie nie działa bo się buguje całkowicie pasek ;p

 

 

Pierwszy film: lol !

NIGDY mi Enchantreska nie wycastowala Hexa NA moba. Zawsze na mnie - tak jak niesie tooltips. Więc ciężko mi się odnieść.... bug?

Wiem, że da się to "zbugować" np poprzez Leap lub Charge (skill z movementem dynamicznym) u barba - jeżeli uda nam się zgrać naszego Leapa i jej Hexa to rzuci go w miejsce w którym staliśmy w momencie casta.

Odnośnik do komentarza

barbie jest najbardziej item dependant w tej grze :)

 

a monk z dh w teori rywalizuje ale tylko o dex bo pozostale staty itemow to juz chca rozne a przynajmniej powinni chciec rozne bo po co monkowi crit chance i damage zamiast all resistance i life on hit? tak samo jak dh widzi ress na itemie to leje na to moczem bo martwy stat. wiec w praktyce raczej to nie dh kradna ci itemy z ah.

 

ps. i item dependant znaczy jak bardzo potrzebuje itemow a nie jak latwo je moze kupic z ah bo mu dh ich nie kradna

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Jak jeszcze raz usłyszę, że Baba jest najbardziej item dependant w tej grze, to komuś je.bne, bo to jedyna klasa, która z nikim nie musi konkurować o itemy z główną statystyką.

 

vs

 

barbie jest najbardziej item dependant w tej grze :)

 

ps. i item dependant znaczy jak bardzo potrzebuje itemow a nie jak latwo je moze kupic z ah bo mu dh ich nie kradna

^ This

Gri chyba nie do końca zrozumiał o co chodzi z "gear dependant" :)

Odnośnik do komentarza

aww on mysli ze pvp w d3 bedzie mialo jakies znaczenie. how cute. podwojnie smieszne jest to ze wydaje ci sie ze postac zbudowana pod pve ma byc tez na pvp bez zmian bo wlasnie mi powiedziales ze moj dh ma slaby sprzet bo zbiera na nim MF a wyjdzie w praniu (pvp) jakie to dobre.

 

jakbys jeszcze czytal ze zrozumieniem to moze bys zobaczyl ze napisalem ze to dh leje na ktorys stat cieplym moczem (wszelkie resisty i vit) a nie monk ktory zwyczajnie ma inne staty ktore przedklada nad staty mile dla dh bo maja priorytet.

znajomy mnich ktory bil na akcie 3 inferno przed nerfem to nie chcial patrzec na item jesli nie mial all resist za to dh nie chce patrzec na item jesli ma martwy stat taki jak all ressit (a co dopiero 2 martwe staty bo all resist + konkretny resist o ktorym mowisz) wiec nie widze tu konkurencji.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę, to idziesz głównie w crit damage, bo ja np. na miejsca gdzie można poprawić atk speed, to mam itemy z tym właśnie statem. Myślisz, że opłaca się olać atk speed na rzecz crit damage?

 

Kusza z passivem ma dodatkowe 50 % crit damage + hungering arrow z runą przy krycie wybucha za jeszcze dodatkowe 50 % + na inferno sporo się biega i unika i lepiej walnąć raz a mocno, nie ma czasu na stanie i prucie we wrogów ze zwiększonym atak spidem. Przynajmniej ja tak gram ;]

Edytowane przez piecia997
Odnośnik do komentarza

Podaj staty,bo ja mnichem na razie idę w resy,póki co sporo mam jeszcze do nadrobienia...

15k dps i 600(no buff) resów monkiem to chyba za mało by na drugim akcie w miarę nie ginąć?

 

DPS 28k no buff

 

Armor 5500 no buff

 

1450 zręczności

 

31 % szansy na kryta

 

270% mocniejsze kryty

 

2x 1h

 

LOH = 0

 

resów 700 no buff

 

HP 37

 

AS 1.97

 

Dodam tylko, że zjechałem resy 1050 na 700 kosztem dpsu i było warto choć imo chciał bym mieć tak z 800-900 res i ten dps co mam ale może być ciężko.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

u mnie non stop szroty. więcej zółtego wypada, ale nie te statystyki co potrzeba ;/ za to poczułem zwiększony koszt napraw za ekwipunek, mój monk żyje tyle ile trwają buffy, jak sie kończą to zgon albo ucieczka. nie mam farta do dropów woogle :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...