Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Zabilem wczoraj diablo na koszmarze i nie moglem uwierzyc jakie smieci polecialy - dwa niebieskie itemy i reszta bialy szrot niewarty uwagi. Je pitole, na koszmarze takie badziewie? Wogole zauwazylem ze ostatnio z bossow leca takie g.owna ze nie warto ich normalnie zabijac. Jakis nerf do dropu byl, czy po prostu ja mam takiego "farta" ?

Odnośnik do komentarza

Tylko na normalu masz gwarantowany rzadki przedmiot z bossa. Na koszmarze i wyżej jest już liczony jak normalny czempion lub unikalny potwór, więc nie ma pewności, że wyleci coś żółtego. Jeśli masz 5x valor to z bossów lecą 2 rzadkie przedmioty, ale ma się to zmienić na 1 rzadki z bossów i 1 z czempionów/unikalnych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jaki towarzysz jest najbardziej przydatny, jakie dać m u skille, i jak ich ubierać?

Biorąc pod uwagę, że jeden się skaluje z STR, drugi z DEX, a trzeci z INT to odpowiedź wydaje się stosunkowo prosta.

 

Co do preferencji to co kto woli. Armor, tankowanie, LpS, slow.

 

 

 

 

Co podnosi DPS'a sznasa na kryta czy obrażenia od niego?

Both, ale CD nie jest uwzględniany w character sheet.

 

Enchantreska rzuca Hexa na bohatera, spell (aoe) ma 8 yardów zasięgu (czytaj = mniej niż melee range), aka jest useless dla postaci range, bo spell nie wejdzie 99% razy.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

@Kazuun

A jakiego byś polecił towarzysza na DH Glass Cannon?

armor odpada bo i tak padam na hita, a w sumie sam napisałeś też, że w 99% przypadków nic nie da.

LpS też odpada, to chyba tylko slow szelmy zostaje, dobrze mówię?

 

A co do statystyk to właśnie się zapytałem bo nie jestem pewien czy jest sens dawać im te str, int i dexy, bo i tak oni nic nie robią. Lepiej chyba full vit, żeby mogli coś tam przeżyć?

 

 

A CD chyba jednak jest uwzględniany. Jak wkładam klejnot zwiększający cd, to mi skacze DPS, więc jednak musi być wliczany.

Odnośnik do komentarza

Nie gram DH. 99% odnosiło się Hexa Enchantreski.

 

Na WD używam Templara bo to jednak zawsze jakiś meatshield, nawet jeżeli pada szybko. LpS jest tez niezłe bo i tak czasem nam się od czegoś oberwie, a z tego co widać 90% DH nie ma grama heala poza Prepem.

Na Barbie Enchantreski bo i tak stoję w środku mobów więc Hex działa (choć gorzej niż kiedyś :/), a 15% Armora skaluje się bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza

skill dziala dobrze bo kiedy kitujemy a ona go rzuci to zanim spadnie my sie juz przesuniemy i spada na moby ktore nas gonia, o tym ile razy ratuje nas od przeciwnika ktory sie teleportuje do nas juz nie wspomne. (bo faktycznie najczesciej choc nie zawsze rzuca ona go w nas)

czasem oplaca sie tez stanie w miejscu i odpalenie SS.

Odnośnik do komentarza

Ale ta stagnacja trwa od wprowadzenia patcha. Endgame w tej grze jest strasznie nudny, a jak do tego dochodzi sytuacja, że nic kompletnie nie mogę sprzedać (choć ceny mam atrakcyjne) to mi już odechciewa się grać.

Edytowane przez kaz_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...