Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

okay napisalem do blizza. mam w liscie ostatnio granych osob goscia o ID fes#1822. nigdy z nim nie gralem. zrobilem podglad profilu i ma tam kilka (10) postaci o levelu 1 i z smiesznymi nazwami w stylu gafgfdagrgt wtytwhyy i tak dalej.

Nigdy z nim nie gralem, nie dolaczal do mnie bankowo, i nagle pojawia mi sie w ostatnio granych....hmm mam nadzieje ze cos z tym zrobia...nic to na razie odpuszczam i wracam na konsole. Zrobilem ta opcje recovery wiec mam nadzieje ze mi postac przywroca bo jakbym mial na nowo grac to raczej odpada..

Odnośnik do komentarza

Wroca, kuzynowi wrocili caly stuff dla DH.

Bite 3 dni czekal :)

Jak zwracają? Odrazu wszystko ląduje DOKŁĄDNIE tam gdzie było? TO co miałeś na sobie masz na sobie, to co w plecaku masz w plecaku, to co w stashu ląduje w stashu... czy via AH i tab Completed?

 

Po prostu robia rollback. Wszystko wraca do pewnego momentu, ktory pewnie zostal zapisany na serwerach. Mi wrocilo wszystko. Tzn kasa i itemy. Pozniej, mimo sporych zabiezpieczen na kompie szybko sie wylogowalem i czekam caly czas na na tokena... bo nie che miec powtorki. Trzeba przyznac, ze z kradziezami jest istna plaga.

Odnośnik do komentarza

@BasteKSG

Hacka miałeś na jednego chara czy na wszystkie? :>

 

 

Co jest najśmieszniejsze w całej sytuacji? Nawet jak kogoś zhakują nie z jego winy to i tak musi użyć jednego z dwóch darmowych rollbacków, które przysługują każdemu użytkownikowi :rofl2:

Source? Bo być może jest tak jak z WoWem, a Ty się po prostu pomyliłeś.

Odnośnik do komentarza

Z mojego ticketa po tym jak mi zhakowali konto:

 

ODZYSKIWANIE KONTA Diablo III

* Prosimy bardzo uważnie przeczytać wszystkie poniższe informacje*

 

1) Każde konto Diablo III posiada limit dwóch procesów przywracania konta. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować możliwość dodatkowego przywrócenia konta Diablo III po wykorzystaniu dwóch dostępnych przywróceń.

Odnośnik do komentarza

@BasteKSG

Hacka miałeś na jednego chara czy na wszystkie? :>

 

Mam na razie tylko jedna postac i gram wylacznie na jednym kompie, dobrze chronionym, tuz przed zakupem byl nawet na nowo OS instalowany. Co zabawne z powodu roznego rodzaju problemow ze strony Zamieci zbyt wiele nie pogralem i doszedlem na poczatek 2 aktu, wiec przedmiotow mega udownych oraz nie wiadomo ile kasy nie mialem. Dotarl na szczescie dzisiaj do mnie Token i authenticator. Mam nadzieje, ze to juz wystarczajace zabezpeiczenie... choc szczerze, to pewnosci nie mam juz zadnej.

 

Z tym rollbackiem to wiocha troche, ze tylko 2. Ja juz 1 wykorzystalem i wiecej mamj andzieje juz nie korzystac.

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony śmiech mnie ogarnia że obniżają poziom trudności, ale z drugiej szok jakiego doświadcza się wchodząc na każdy kolejny akt Inferno (obecne męczę III) sprawia wrażenie sztuczności poziomu trudności poprzez ginięcie na 1-hita. Nie ma to wielkiego związku ze skillem, jeśli po prostu do przeciwnika nie można podejść, nawet mając dobrego defa (a ja mam dobregoooo).

Najfajniej, że wywalili podnoszenie dmg mobków w zależności od ilości osób w teamie, bo to skretyniałe rozwiązanie. Niby mam okrzyk od barba, swoje mantry, mantrę kolegi, to daje mi +1000 ressów (80% redukcji), 65% na unik, 8000 pancerza, a i tak pierwszy większy champion mnie składa na hita, a przeżywam dwa splunięcia ogniem od tych latających mend z III aktu, które na piekle jedyne czym mnie wkurzały, to tym, że musiałem je ganiać.

Kolejny fail, to te cholerne legendarne itemy, do których nie wiem jaki mieć stosunek, bo nie wiem czy kupować to co chce teraz, czy czekać na patcha z buffem. Do wczoraj czekałem, a teraz już nie wiem, bo nagle mówią, że chcą zmienić IAS, więc może się wręcz opłaca kupić teraz, póki nie znerfią. Pamiętam jak w D2 przednefrowy Gaze kosztował krocie. Absurdalna sytuacja. Póki co czekam.

No i jeszcze ten nieszczęsny koszt napraw - zwiększony 4-6x? I znów powrót do pytania, czy to moja wina, że przez debilne przeliczniki elitki 1-hitują? No chyba nie. I ja mam jeszcze za to dopłacać?

Może z tym nerfem to wszystko się złoży do kupy, ale ja jednak bym zamiast nerfa wolał żeby po prostu od początku gra miała równomiernie wzrastający poziom trudności, a nie wykres w kształcie ___/

Odnośnik do komentarza

mnie wszystko skladalo na hita od aktu 1 a wlasnie bije sie z diablo wiec nie mierz wszystkich klas swoja miara ze ich tankowac nie mozesz jak inne klasy wlasnie to maja skillowe ze musza omijac wszystkie ataki.

 

co do kosztu napraw. tak to twoja wina ze za szybko sie pchasz dalej gdy nie jestes na to gotowy. wszystkie barby i monki ktore znam zwyczajnie wracaja do poprzedniego aktu jak nie moga sie utrzymac przy zyciu na championach a nie wala glowa o sciane i narzekaja ze taka twarda. potem wracaja i daja rade.

 

powiedzialbym ze nie podobaja mi sie te zmiany ale napewno nie dziwia bo zawsze wiedzialem ze blizz nie ma jaj i bedzie nerfic by placzki uciszyli sie troszke a swoje poczatkowe zalozenia co do tego czym ma byc inferno to wywala do kosza.

Odnośnik do komentarza

Zamiast 5lvl valor wolę robić szybkie runy w jedno miejsce i albo tłuc goblina albo jednego i tego samego moba, bo przez te przegięte zestawienia afiksów jak mi się wylosuje coś niemożliwego do przejścia to esc i za kilka sekund nowa gra a tak człowiek mając nabite 5lvl albo ucieka jak głupi albo ciągle ginie. Gdyby wynikową był jeszcze jakiś dobry drop to by to było warte męczenia się a tutaj pada trójka z fire chains+fast+molten+mortar i człowiek dostaje jakieś śmieci a jak już wypadnie jakiś 63lvl rare to okazuje się to być kusza z 900dps i +200 do siły i inteligencji

 

Popatrzę jeszcze chwilę na to jak to się wszystko rozwija ale wychodzi na to, że się pożegnam z DIII, bo ta gra ewidentnie jest zrobiona pod RMAH, bo jak inaczej wytłumaczyć ZEROWY drop? Tłumaczą się "dobrą zabawą" a ja tej zabawy w rozgramianiu mobów nie widzę. Znacznie lepiej bawiłem się w dwójce biegając ciągle na Baala, bo wiedziałem, że coś wypadnie i za każdym razem jak padał to człowiek wyczekiwał czegoś dobrego a teraz? Teraz człowiek robi wszystko mechanicznie i nawet nie liczy na jakieś itemy. Dzisiaj pobiegałem sobie na jednego moba - ok 60 runów i nie wypadł nawet jeden item wart wystawienia na AH. W dwójce, robiąc pindleruny, miałbym w tym samym czasie przynajmniej trzy warte wymiany itemy a może i jakąś średnią runę a tutaj latam jak głupi i nic. Nawet gdybym wystawiał to na AH za 10k za item to i tak nic to nie da, bo jest limit więc człowiek przetapia 99% znalezisk.

 

edit:

i niech mi nie mydlą oczu "przyjemnością z tłuczenia mobów", bo potęga h'n's leży w itemach a nie bezmyślnym bieganiu i tłuczeniu potworów, które nie dość, że nic nie wyrzucają to jeszcze nie dają expa, bo zdobycie maksymalnego poziomu zajęło śmiesznie mało czasu (eh te czasy laddera i 99lvl, który był jakimś osiągnięciem)

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Drop jest bardzo słaby. Bardzo. Ci co wystawiają na AH albo mają szczęście (np. Raptorowi wypadł jakiś hełm wart 10mln ale gdyby nie to szczęście to by nic nie zarobił) albo siedzą całymi dniami i wtedy prawdopodobieństwo wypadnięcia z zera wzrasta do 1%. Jeśli grałeś w DII to zapewne pamiętasz, że Baal to była piniata - niekiedy potrafił rzucić całą ferią kolorów i wypadał unikat, setowy, rare i magiczne za jednym posiedzeniem. Tutaj idziesz na takiego Diablo i wypada Ci 8 itemów (!!!) tyle, że wszystkie niebieskie a jak idziesz za radą twórców i tracisz czas na szukanie 5 zestawów potworów aby nabić 5lvl valora to wypadną Ci ze 3 żółte (na unikaty czy setowe nawet nie licz) ale dwa z nich będą bezużyteczne a trzeci będzie miał odwrócone bonusy (np. dostaniesz halabardę z +200 do dex i int).

Odnośnik do komentarza

Zamiast 5lvl valor wolę robić szybkie runy w jedno miejsce i albo tłuc goblina albo jednego i tego samego moba,

 

Teraz człowiek robi wszystko mechanicznie i nawet nie liczy na jakieś itemy.

sam jestes sobie winny. ja farmie secret lvl z 5 valor, albo beliala z 5 valor, albo siegebreakera z 5 valor i daleko temu do robienia mechanicznie ale co mozesz o tym wiedziec kiedy widzisz pierwszego champa i uciekasz zamiast kombinowac jak go ubic. jak widze na streamach takich 4 co tylko solo szukaja zlotnika w ruinach tristram i jak ktorys znajdzie to zaprasza pozostalych 3 to niedobrze mi sie robi.

 

No a tlumacza sie z tego jakos, czy to zamierzone jest? Czy po prostu zmuszanie do korzystania z aukcji?

tlumacza sie tak ze nie chcieli by ludzie znowu gnebili jednego bossa (ballrun) tylko biegali po swiecie i szukali championow/rare mobow i wlasnie z nich maja byc najlepsze dropy a po patchu o 1 zloty wiecej niz wczesniej.

legendarne leca najslabiej ale sa tak slabe w wiekszosci przypadkow ze mi ich nie brakuje.

mam 65% mf na swoim normalnym sprzecie i farmie zawsze wlasnie "tracac czas" na "szukanie" (jak nie wiesz w ktorych miejscach je znalesc to jestes naprawde noobem greah) tych 5 zestawow i na dropy nie narzekam.

jasne ze mogloby byc lepiej ale jakie prawo do narzekania maja ci co otwarcie przyznaja ze rezygnuja z 5 valorow bo sa za slabi

Odnośnik do komentarza

Ja też nie narzekam jakoś na dropy. Ofc że zdarzają się tragiczne itemy jak 2h kusza z 150 Int i 50 STR ale trudno. Dziś farmiąc we 4 Wardena i Butchera od godziny 21 do 24 wypadły nam 3 Legendary (jeden za(pipi)isty, jeden dobry, jeden lichy oraz jedna setowa Natalya z całkiem niezłymi statami). Ofc żadnego uciekania przed mobkami tylko równe czyszczenie wszystkiego i mogę śmiało powiedzieć, że mając TSa jest zabawa, a itemy wpadają jako dodatek.

 

Może Twoim problemem Greah jest właśnie to, że nie stackujesz NV tylko jedziesz metodą z dwójki, która tutaj nie jest nagradzana.

Odnośnik do komentarza

mnie wszystko skladalo na hita od aktu 1 a wlasnie bije sie z diablo wiec nie mierz wszystkich klas swoja miara ze ich tankowac nie mozesz jak inne klasy wlasnie to maja skillowe ze musza omijac wszystkie ataki.

 

No fajnie, tylko ja łuku nie wyciągnę i nie napruje z niego każdego wroga z dystansu, także nie kozacz tak grając range, ciekawe jak byś płakał musząc podejść face to face do każdego przeciwnika i jak byś unikał ich ataków. Widziałeś moje staty, to są staty bliskie doskonałości w defensywie (teraz to już mi się przestaje opłacać w to inwestować, bo degresywnemu stackowaniu statów zawdzięczam to, że dodatkowe 100 ressów daje mi mega wypasone +1,5% redukcji), a ofensywy słabej też wcale nie mam.

Nie wiem, może jak się soluje wszystko to faktycznie jest śmiesznie łatwo jak to ludzie mówią, ale ja wolę grać z ziomkami i przyjmować na klatę pełną ofensywę hord piekła. No tylko że chwilami to jest nierealne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...