Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

A gracie na publicznych?... tam zawsze będzie śpiewka... a to ten będzie pod MF się ubierał, a tamtem(pipi)tem i temu podobne. Same leachery na publiku .....

 

Ja gram ze znajomymi, ale większość czasu soluje i wkur...a mnie tylko denny drop, nie adekwatny do poziomu trudności elite. Grając solo zarobiłem tyle, że ubrałem się w cały set Natalii :) Chcę tylko wymienić chest, bo może nawet fajny, ale szukam takiego co da mi + dyscypliny i premii do kolczastej pod mój build ^^;;;

Odnośnik do komentarza

Dzięki tej całej zbrojowni można się dowiedzieć, że najprawdopodobniej jest jakiś "dupe hack" i można kopiować przedmioty. Ten sam przedmiot (czaszka dla czarodzieja) z identyczną nazwą i parametrami ma parę osób. Link do tematu na batlle.net

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6308701734

Odnośnik do komentarza

 

Na koszmarze to ogólnie z zasady nic nie dropi ciekawego, tylko inferno........panie kolego.

Co za bzdura. Ja chce po prostu ubrac postac w miare na swoje potrzeby, mam czekac z tym do inferno? chyba nie. Albo mi leca przedmioty nie na moja postac albo z chorymi afixami tyle.

Odnośnik do komentarza

wlasnie zabilem beliala na kosmarze i wypadly mi 3 magiczne (pipi)nie :( nawet nic rzadkiego. Tu serio malo co wypada i bez AH ubrac sie nie ma szans

Ukończyłem Hell dwukrotnie nie kupując ani jednego itemu, przez cały playthrough.

 

Ja nie wiem jak ludzie grają w tę grę, że sobie nie radzą.

Ja nie mowie ze sobie nie radze. Tylko irytuje mnie ze ciagle leca mi jakies shity a na AH wszystko kusi bo pelno fajnych przedmiotow(jak na moj poziom) za bezcen, a dwukrotnie lepszych od tych co mam na sobie.

Odnośnik do komentarza

po tym blogu nie wiadomo, czy warto, czy nie zainwestować w którąś legendarną receptę.

 

Crafted Legendaries - If you currently have a crafting plan for a Legendary item, and if we change the item that you’re able to craft in any way, you will NOT have to get a new crafting plan for that item. If you craft something right after 1.0.4 comes out you’ll get the new item.

 

Jakie wątpliwości? Masz recepturę, to nie musisz jej zdobywać po raz drugi.

Odnośnik do komentarza

3 pytanka:

1. Da się grać normalnie w singla?

2. Pójdzie na netbooku w sposób umożliwiający granie?

3. Jest jakaś darmowa wersja demo/trial?

1. Nie rozumiem pytania. Co znaczy normanie? mozna grac singla jak to diablo od pierwszej czesci

2. NETbooku? nigdy nie pojdzie

3. Chyba ostatnio nawet jakis trial dla wszystkich jest. Tzn nie trzeba zaproszenia nawt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...