Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak...

Przed patchem miałem kilkaset godzin gry,niezłego mnicha którym farmiłem na mp8 - podkreślam farmiłem,a nie,że nie ginąłem.Mój kolega natomiast miał tych godzin kilkadziesiąt i przeciętnego wizarda(nawet paragon ma niski 45),który beze mnie już na mp5 zdychał co kilka sekund.

Może mi ktoś wytłumaczyć co się zmieniło,że nagle on na torment 1 idzie jak przecinak,nie schodzi mu nawet energia na tych zielonych glutach,a ja się męczę i potrafię paść?Do tego mam wrażenie,że mnich jest wolniejszy niz kiedyś.

Myślałem,że na torment 2-3 spokojnie będę mógł grać,tymczasem po patchu mój mnich wydaje się beznadziejny i przyjmuje dmg gorzej niż wizard.

WTF?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mnich dostał niezłego nerfa na szybkość :P ja śmigam na torment 2 jak przecinak a w normalnym diablo padałem jak mucha na mp8 :D pierwsze co trzeba zrobić to itemy z ekwipunku które można u kowala na nowo stworzyć z nowymi statsami, dmg wzrósł mi +20% za 3 itemy oprócz tego jest nowa "zdolność przedmiotów" jak np: +20p% do obrażen od ognia + 15% obrażeń do zdolności XXX trzeba to skombić ze sobą. tak mój mnich z tym medalionem
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/orzeszek87-1295/hero/547808

dostał po nosie dmg (poprzedni amulet wiekszy dmg) ale za to krytyki wpadają po 2miliony dmg :D zobaczcie swoje umiejętności na runach macie "kolorki" żywiołów, dobierzcie,wycraftujcie itemy pod umiejętności i będzie szło.

 

co do farmienia, jest mój wpis w innym temacie :P są runy minutowe po skrzyniach i wypadają cuda :D

Odnośnik do komentarza

No wrocilem do grania po roku ;)

prosciej jest. Ta udreka to jaki odpowiednik sily potworow?

 

Dziwne czasy mam gry postaciami, jakby sie poresetowaly, barbem ktorym gralem z 60h mam 8h, a czarodziejka na 37lvelu mam 15. dziwna sprawa.

 

Co sie zmienilo w ciagu roku, pamietam ze mialo nie byc warto inwestowac w znajdowanie magicznych przedmiotow? Wywalic kamienie? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

przemodelowali cały system poziomu trudności, przy poziomie udręka masz jeszcze suwak na dole odpowiedzialny jeszcze za powera od 1 do 6.

zmieniło się wchooj dużo: najważniejsze jest przemodelowany poziom paragonów, loot 2.0 (lepszy drop i crafting) nowe itemy legendarne i sety z "super zdolnościami"

MF w itemach ma być usunięty z gry.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

crafting w sensie kowal, teraz są lepsze staty w itemach, z poziomów mistrzowskich tez nie ma MF. mam monka na 60lvl paragon 64lvl mf mam 0 słownie zero, a juz wydropiłem z 10 legend od pacza :D opłaca się stukać w beczki i skrzynie, tłuczemy mid bossów (mahda, król szkieletów) i inne fioletowe stwory. z króla szkieletów na 10 runów wypadła mi 6 razy legenda z czego 3 runy były dziś rano i nic nie dropneło (nerf?).

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jest. dzisiaj szał pał z 8 legend mi dropneło :D znowu chce sie grać i zbierać ekwipunek, a możliwości kombinacji jest multum, dodali tonę nowego sprzętu i "magicznych zdolności" i z bananem sie bije stwory. nie mogę sie doczekać dodatku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...