Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

tia tylko ze dochodza elementy takie jak ekonomia, rozbudowa, walka w odpowiednim miejscu odpowiednimi jednostkami.

a w diablo 2 wpadam i spamuje fronez orb az wszystko padnie, kumpel wpada i spamuje death sentry az wszystko padnie, hammerdin wpada i spamuje mlotek az wszystko padnie. na realia starcraftowe = wchodzisz na nowa mape majac baze i armie z poprzedniej mapy, zaznaczasz all i a move (a tak to nie wyglada prawda?)

Odnośnik do komentarza
w taki wypadku starcrafty tez są grami na spamowanie jednym przyciskiem myszki.
jedny przyciskiem myszki? mnie brakuje palców u lewej dłoni a Ty piszesz o JEDNYM przycisku myszki?

 

 

a dyskusja jest o niczym, bo Diablo to ani MMO ani RPG ani cRPG a sama rozgrywka w dwójce to rzeczywiście było: spell pod lpm, tele pod ppm i tak cały czas. nie zmienia to jednak faktu, że było to miodne jak cholera

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Kolega w SC chyba nigdy nie grał, to się wypowiadać nie powinien. A jeżeli grał, to owe porównanie mu wybitnie nie wyszło. Nawet jeżeli miało pachnieć sarkazmem, ironią czy różami.

tak to był sarkazm, grajac w diablo 2 czasami brakowało mi "jednego bonusowego palca" i nie zgadzam sie z twierdzeniem ze diablo to "jednoklikowiec"

Odnośnik do komentarza

To ja nie wiem jak Tobie mogło 10 palców nie starczać, a WSZYSCY moi znajomi grali jedną ręką drugą pijąc kakao/herbatę/kawę.

Stwierdzenie, ze jeden przycisk w Diablo starcza jest przesadzone zapewne, ale porównywanie do innych gier i przekonywanie ludzi, zę Diablo wymaga baletu na klawie trochę mi pachnie naciąganiem ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No to pograliśmy w pierwszym kwartale. Korea staje okoniem, że RMAH to niby hazard i nie chcą dopuścić DIII nawet z najwyższym znaczkiem a Blizz jest tak łapczywy na gotówkę, że olewa 80% graczy, skupiając się na tych 20% i teraz czeka na łaskawą decyzję komisji. Mieli dac odpowiedź w środę, nie dali. Następne zebranie jutro... ale i tutaj pewnie nic z tego nie wyniknie.

 

Rozumiem, że Korea to duży rynek zbytu ale DIII to nie SCII więc nie ma co liczyć na podobne wyniki sprzedaży. Dodatkowo robiąc tak a nie inaczej dają do zrozumienia innym graczom kto jest dla nich priorytetem (nie chce mi się wierzyć aby nie wypuścili gry gdyby np. w Niemczech ktoś tego zabronił).

 

gry robią dobre ale PR to u nich leży, nie wiem jak Wy ale ja mam już dość tego ciągłego karmienia nas tapetami i innymi pierdołami. Na 15lecie ludzie myśleli, że ta niespodziaka to będzie data premiery a ci dają nam odgrzewanego kotleta :/

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Filmik z historią Diablo - tak jakby 99% odwiedzających stronę nie znało historii tej gry.

Korea miała dać odpowiedź ale na zebraniu nawet nie wspominali o tej sprawie; następne zebranie w piątek.

 

a ludzie głupi nie są, bo jak bashiok powiedział, ze to będzie "mała niespodzianka" to każdy załapał, że to nie o premierę chodzi. Problem w tym, że zamiast wieszać kawałki marchewki na kiju i droczyć się z ludźmi powinni się zamknąć i nie odzywać aż do momentu jak wszystkiego nie wyprostują i wtedy walnąć z grubej rury.

Odnośnik do komentarza

Na 15lecie ludzie myśleli, że ta niespodziaka to będzie data premiery

ludzie głupi nie są, bo jak bashiok powiedział, ze to będzie "mała niespodzianka" to każdy załapał, że to nie o premierę chodzi.

Zdecyduj się xD

 

 

Ja tam nie mam ciśnienia na żadne premiery. Kiedyś mnie to bardziej rajcowało. Dziś to juz jest bardziej "wyjdzie to wyjdzie, nie wyjdzie to się poczeka". Ostatnią gra która mnie mega rajcowała przed premiera i nie mogłem się jej doczekać był pierwszy Asasyn.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

lepsze bylo jak zbierali like na facebooku gdzie co iles tam dawali nowe screeny a za gorna granice obiecali swietna niespodzianke. (zaznaczyli ze nie beta ani data bety)

jak sie potem okazalo mieli na mysli stare arty ktore kilka miechow byly na stronie tylko ze nazwali je tapetami. normalnie zrobili fanom gwiazdke wczesniej w tamtym roku takim wykoksanym prezentem.

Odnośnik do komentarza

w taki wypadku starcrafty tez są grami na spamowanie jednym przyciskiem myszki.

 

 

Beskitu, nie grywam w starcrafty, ale twierdzenie że tam się spamuje tylko myszką, to tak, jak by powiedzieć że seks to tylko pozycja misjonarska. Ofkoz nic nie stoi na przeszkodzie żebyś uskuteczniał to w ten sposób, ale wtedy to świadczy tylko o Tobie i Twojej ułomności [przynajmniej w oczach osoby z którą się seksisz/grasz]

 

:sleep:

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie kumam, czemu zwlekać z premierą. Wypuścić grę "dziś" a jak się Korea etc zgodzi za mieciąc cyz dwa to im dodać RMAH i tyle... Gracze happy i Blizz ma kasę.

 

To może każmy Blizzowi wyłączyć serwery WoW'a na całym świecie, bo u nas w Polsce (i multum krajów tez) nie jest dostępne recruit-a-friend, huh?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

w taki wypadku starcrafty tez są grami na spamowanie jednym przyciskiem myszki.

 

 

Beskitu, nie grywam w starcrafty, ale twierdzenie że tam się spamuje tylko myszką, to tak, jak by powiedzieć że seks to tylko pozycja misjonarska. Ofkoz nic nie stoi na przeszkodzie żebyś uskuteczniał to w ten sposób, ale wtedy to świadczy tylko o Tobie i Twojej ułomności [przynajmniej w oczach osoby z którą się seksisz/grasz]

 

:sleep:

Stonuś, to był sarkazm. po prostu oburzyłem się wpisem ze diablo to onebuttonmusher.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

zmusiłeś mnie do sprawdzenia w googlach co to pozycja misjonarska, więc raczej dobra <ja te sprawy tylko po ślubie, chodze do kościoła co niedziele, spowiadam się w pierwszy piątek miesiaca, chodze na pielgrzymki, i lubie Pana Jezusa> tak naprawde wiem co to pozycja misjonarska ;) <yeah right>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...