Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Potow nie da sie juz spamowac (co mnie niemile raz zaskoczylo :D) i maja parunasto sekundowy CD. Ogolnie rzadko ich uzywalem, mialem dwie sytuacje (gdzie jedna skonczyla sie moja smiercia :P).

Dropic dropia czesto, ale nie sa jakies mega boskie jak to bylo w D1 i D2, raczej daja ci spowrotem (na 1-9range) 90% HP i po sprawie.

Pas jest bardzo ciekawie wykonany, bo mozna tylko jeden skill tam wrzucic z paru do wyboru (MB1 i MB2 sa jakos ograniczone - pozniej sprawdze dokladniej), co pare leveli odblokowujemy nowy slot dla skilli (inaczej mozna trzymac inne poty itp).

Co do bety, tak wiem, ze to 1/3 actu1 (w dodatku pociete troche) :).

Odnośnik do komentarza

Poty mają swoje klasy jakości, najlepsza leczy 8k życia, więc będą raczej przydatne również później, nie tak jak w D2.

 

Powiedz jakie są opcje aktywowania skilli, lpm, rpm i co jeszcze? Jakieś przytrzymywania chyba, pewnie dla aur i okrzyków, a poza tym? Jak się ten slot o którym mówisz odblokowuje, to zastępuje miejsce na potiona, czy pasek się robi szerszy? Trochę pusto w tych slotach numerycznych, co tam można poza potami wkładać? Kamień teleportacji pewnie i coś jeszcze użytecznego?

Odnośnik do komentarza

Nie grałem ale z tego co wiem to masz jeden slot na paski (1) i ostatni dla pota.

Pod LMB masz albo atak bronią albo skill. Pod RMB zawsze skill. Kolejne sloty które odblokowujesz to są te co już widać. Po prostu możes zpotem wsadzić skilla na slot nr 2, nr 3 na pasku etc. Nic się nie powiększa.

 

 

 

 

 

Tak wywnioskowałem z vidsów w necie.

Odnośnik do komentarza
Trochę pusto w tych slotach numerycznych, co tam można poza potami wkładać? Kamień teleportacji pewnie i coś jeszcze użytecznego?

Każdy skill aktywny niewymagający celowania tj. ściana zombie, aury, okrzyki, przywołanie psów etc. Dzięki takiemu rozwiązaniu walczysz dwoma przyciskami jak w DII ale jak chcesz rzucić czar ofensywny to nie musisz przeskakiwać pomiędzy F1-F5 tylko masz wszystko pod lewą ręką.

Odnośnik do komentarza

Poty mają swoje klasy jakości, najlepsza leczy 8k życia, więc będą raczej przydatne również później, nie tak jak w D2.

 

Powiedz jakie są opcje aktywowania skilli, lpm, rpm i co jeszcze? Jakieś przytrzymywania chyba, pewnie dla aur i okrzyków, a poza tym? Jak się ten slot o którym mówisz odblokowuje, to zastępuje miejsce na potiona, czy pasek się robi szerszy? Trochę pusto w tych slotach numerycznych, co tam można poza potami wkładać? Kamień teleportacji pewnie i coś jeszcze użytecznego?

LPM, PRM, 1,2,3,4,5 i wsio. Przynajmniej nic wiecej nie widzialem.

Ja sobie kamienie i inne malo uzywane rzeczy otwieralem z baga (jest duzo bardziej obszerny niz ten w D2).

Pozniej pobawie sie i potestuje, ale watpie czy sa jakies extra kombinacje, przynajmniej nie w "tym beltcie".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z tego co wiem, to jeżeli nie kupiłeś Virtual Ticketsa za 120 zł (jeżeli mnie pamięć nie myli) to masz do gówna dostęp :P

 

Serio ktoś by płacił 120 zł jak by było i tak dostępne? Zapłacisz tyle by oglądać Ghostcrawlera w HD a nie w SD? Nope. Albo wszystko (ticket) albo nic (no ticket). Ticket to alternatywa dla tych co nie mają możliwości osobistego ruszenia dupy na miejsce eventu ;)

 

Ja się zastanawiałem czy nie kupić ale najbardziej interesowały by mnie panele WoWa, szczególnie new expo. A tu nie mamy PEWNOŚCI, ze się jakiekolwiek info o tym pojawi więc stwierdziłem że kichać na to i kupie se za rok.

Pozostaje czekać na tych co bilety kupili i nagrają stream wrzucając go potem na YT :)

Odnośnik do komentarza

pytanie tylko jak to zostanie rozwiązane. ceny przez oficjalny sklep blizza są takie same jak przez np. allegro? można kupić roczny abonament?

 

 

 

-----

wiadomo trochę więcej: http://us.media.blizzard.com/wow/promotion/wap/en-us.html

i faq: http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_US&tag=D3WoWFAQ&rhtml=true

 

trzeba mieć konto przed 10.11.11 i z tego co rozumiem to trzeba kupić abonament na rok (z możliwością płacenia w ratach). problemem może być konieczność płacenia kartą kredytową:/

 

może ktoś sprawdzić ile to tam sobie Blizz liczy? https://us.battle.net/account/management/wow/promo/d3-signup.html

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...