Skocz do zawartości

Battlefield Heroes


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi krijet a hiro nie działa pod opera, ogolnie pewnie nie da sie tego uruchomić pod nią, co? IE musze poszukać na dysku, ehhh, to jutro sie dokoncze z tym wszystkim i obadam.

 

 

IE albo FF

 

Co do nudy, z tej gry o dziwo można masę frajdy znaleźć, i to nie z samego nabijania fragów,a z wyboru "egzekucji"<zaciąganie noobów na pole minowe(troop trap) i patrzeć jak latają-bezcenne>

Odnośnik do komentarza

ja teraz mialem dobra gre w victory village, barany ciagle chodzily na gore kampowac, jak nabilem 10 fragow to im sie znudzilo, nawet mnie nie drasneli ;p lubie tez sam tam sie wybrac, sciagne kilku typow, podlozyc bombe, bo tam waskie przejscie, poczekac az typ sprawdzi teren i noz albo seria w plecy. gra mi sie bardzo podoba, chociaz nie mam co z kasa robic, bron kupilem, stroje tez, z braku laku zainwestowalem w plastry, dzieki temu czesto koncze rundy bez smierci. dobrze ze nowa mapka niedlugo bo te trzy znam juz na wylot

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiem, że double post, ale chciałem trochę reanimować temat pisząc o moich odczuciach :<

 

Ostatnio pogrywałem sobie commando z nożem, przyjemna zabawa, ale to nie to tu najważniejsze.

 

[Marudzenie] Cholernie irytująca jest przewaga lvl'owa przeciwników, jak wiadomo za $$ można kupić sobie boost expa., Byle warzywo możne sobie nawet szybko dobić 2x lvl <sam sadze ze nie mam jakiś pr0 skilli, a zdążają mi się gry z 4k+ score, wiec warzywo też da rade>.

Teraz powiedzmy ze drużyna przeciwna ma takich z 3 + jakiś ogarnięty gunner. Oczywiście ta trójka to najfajniejsza klasa, soldier o/. Tak więc na nasz resp point wkracza taka czwórka, i co tu dużo mówić, jesteśmy już martwi, tak samo jak i reszta naszej grupy.

Nawet takie niezgrane drużyny robią ogromny postrach i bez jakiegoś ogarniętego snajpera na skalach<VV resp national> jesteśmy martwi, nade spam jest po prostu cholernie śmiertelny. Można go rzucać w skupisku jak i rozrzucić po większym kawałku pola, wymaxowany spam<a chyba 90% soldierów to na początku robi>jest śmiercionośny nawet dla gunnera, a teraz pomnóżmy to przez 3. Oczywiście, nie możemy zapominać, że to przecież żołnierze są najlepiej wyspecjalizowana jednostka do leczenia rannych, bez problemu mogą uratować kogoś kto jest już prawie po "drugiej stronie". Więc nawet jeżeli nasz team się zgra, trochę postrzela to 3 apteczki bez problemu sobie z tym poradzą.[/Marudzenie]

 

Na samym początku gry sądziłem, że soldier ma być taką "pośrednia" jednostka, nie za silny, nie ma jakiejś super obrony. A wyszła z. niego maszyna zagłady, samotny potrafi bez problemu eliminować członków przeciwnej drużyny <na 1v1 ofc>, a w grupie eliminować wszystko co zauważy.

 

Oczywiście ludzie grający soldierem mogą się nie zgodzić <sam jak grałem soldierem nie miałem zastrzeżeń>, że jest overpowered<nie wiem czy dobrze napisałem, ale cóż> Po prostu granie z dużą ilością soldierów odbiera mi ogromna cześć zabawy z gry, tym bardziej ze snajperzy w moim zespole zawsze ich olewają<a samemu grając soldem to oni najbardziej irytowali>

 

Przepraszam za "ścinane tekstu" ale jakoś się rozpisałem, mam nadzieje, że komuś się zechce przeczytać, i może jakaś ciekawa dyskusja z tego wyniknie ?

 

Za błędy interpunkcyjne przepraszam, ale nie mam to tego teraz głowy.

 

P.S

Czekam na paczkę z tf2, po darmowym weekendzie wreszcie zdecydowałem się kupić, mam nadzieje, że spełni wymagania,zjadacza czasu przy którym i z średnią celnością gra się przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Nade spam w becie jest slabszy od tego ktory byl dostepny w pte przez pierwsze 2-3 dni. W pte, gdy miales granaty na 3 lvl wystarczylo zebys trafil i juz nie bylo przeciwnika. Na 4-5 lvl trzeba bylo tylko rzucic w jego strone, nawet gdy granaty wybuchaly w pewnej odleglosci, to i tak zabijaly. Tam to dopiero nade spam byl smiertelny. Obecnie oslabili go na tyle, ze jest on tylko dodatkiem do burning bullets. Za to tak dopakowali gunnera, ze strasznie trudno go zabic.

 

Granaciki w becie nie sa takie straszne :) Tym bardziej, ze gunner moze sobie wlaczyc tarcze, czy tez ten skill co zamienia damage z granatow na zycie (nie pamietam jak sie nazywa). Jesli chodzi o snajpera to fakt, ma przesrane ale w koncu i tak duza czesc snajperow czai sie na koncach mapy i stamtad eliminuje oponentow.

Ogolnie duzym problemem jest fakt, ze wyszukiwarka serwerow nie dziala tak jak powinna. Czesto wrzuca mnie do gry z przeciwnikami ktorych bohaterowie maja nawet 10 poziomow mniej niz moj heros. I jak tu sie potem dziwic, ze niektore potyczki przypominaja rzez niewiniatek. Jesli chodzi o base rape, to nie rozumiem czemu niektorzy to robia ? Chyba wiekszosc nie rozumie, ze gdy zaczyna sie zabijac w nieprzejmowalnej bazie, to przeciwnicy sa zrzucani nad "twoimi" flagami.

Nie ma tez sie co oszukiwac, zolnierz ktory ma ponad 20 lvl w rekach srednio-dobrego gracza jest juz maszyna do zabijania. Gdy ma sie 5/5 w leczeniu, 5/5 w granatach i 1/5 w 6th sense oraz 1/5 w burning bullets, to sie po prostu miazdzy.

 

 

PS Ciesze sie, ze jestem w tej mniejszosci ktora najpierw osiagnela maksimum w leczeniu.

Odnośnik do komentarza

Ja mam max leczenia i 3 stopień BB. NIE UŻYWAM nadespamu bo.. nie używam nejdów. Wolę dyne na czołgi. I co ? i ownuje wszystko. Dziś grałem 4vs4 ... co prawda przegraliśmy , bo ja jako jedyny zabijałem a reszta nie wiem co robiła. Ogólnie mnie to w(pipi), bo wystarczyło że tamci kolesie biegali w 3 razem i już szans nie miałem [reszta mojego teamu nie wiem co w tym czasie robiła, chyba tylko ginęła].

Mniejsza z tym. W każdym bądź razie, sam vs 3 dawałem radę i często z takich akcji wychodziłem z 2-3 killami.

BB+health= mały,mobilny bunkier :D

Odnośnik do komentarza

Przeciez mozna miec dyne i nade spam. To nie bb, ze bez smg nie da rady go uzywac. Predzej, czy pozniej i tak bedziesz mial nade spam gdyz bedziesz musial na cos wydac te punkty umiejetnosci. A nie wierze, ze wszystko wpakujesz w 6th sense i Blasting Strike (moim zdaniem to jest najslabsza umiejetnosc zolnierza).

BB to dobra umiejetnosc, ale wyzej cenie nade spam. BB mozna wylaczyc bandazem a granatow juz nie.

 

PS Jakiego nicka uzywasz w grze ?

 

edit:

Dobra, juz znalazlem twojego nicka.

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Pewnie będę kiedyś tam używał tylko po prostu.. wiesz, kodeks buszido itp. Po prostu gardzę tym :D Wolę być jak dżon rambo - wbiec w tłum i wysiekać ich z karabinka :D

 

Nie mam pojęcia po co jest BS , skoro i tak ja walczę na krótki dystans. Co do leczenia BB za pomocą bandaży. One w końcu się kończą ;) Poza tym , ja używam BB nie jako czegoś w stylu poison tylko jako dopalacza do SMG :)

 

Ogólnie biegam z szort rendż/fast rel. :)

Odnośnik do komentarza
PS Ciesze sie, ze jestem w tej mniejszosci ktora najpierw osiagnela maksimum w leczeniu.

To jest nas tutaj trzech xd

 

Mój soldier z marnym 15 lvl ma wymaxowaną apteczkę, 2 6th sense,1 BS<na nożowników i czołgi> wole być postacią która pomaga całej drużynie zamiast bawić się w rambo, chociaż i z tym "buildem" nim jestem.

 

 

Tym bardziej, ze gunner moze sobie wlaczyc tarcze, czy tez ten skill co zamienia damage z granatow na zycie

Oddałbym nerkę żeby w moim teamie ktoś miał "i eat nades", skill często ratujący dupę ;P

 

BB to dobra umiejetnosc, ale wyzej cenie nade spam. BB mozna wylaczyc bandazem a granatow juz nie.

Powiedz to biednym commando którzy podczas bandażowania na niewidzialności zdradzają swoja pozycje <bardziej śmiercionośne niż nade spam, przed nim mają szanse się uciec na eliksirze>

 

Wolę być jak dżon rambo

A kamieniem potrafisz już rozwalić helikopter?<samolot> xD

 

Predzej, czy pozniej i tak bedziesz mial nade spam gdyz bedziesz musial na cos wydac te punkty umiejetnosci. A nie wierze, ze wszystko wpakujesz w 6th sense i Blasting Strike

 

Jeśli BS będzie w końcu zadawał dmg<o ile w ogóle> to jest dość przydatnym skillem, oddalasz od siebie gunnera, BB i pieczemy mutanta z odległości z której nam nie zagraża :P

 

Ja mam max leczenia i 3 stopień BB. NIE UŻYWAM nadespamu bo.. nie używam nejdów. Wolę dyne na czołgi. I co ? i ownuje wszystko

Granaty robią o wiele mniejszy dmg, nawet nade spam. Założony na baku, czy bóg wie czym z tyłu czołgu dynamit zjada ładne 100 dmg.<idealnie do takiego zakładania ładunków wybuchowych nadaje się komandos>

 

I właśnie w tym problem, soldier łączy świetna ofensywę, ze świetnym leczeniem. Chociaż gunner ma więcej hp dla mojego nożownika jest celem o wiele łatwiejszym niż żołnierz. Jego powolność jest jego wielkim minusem <zazwyczaj nie zdarzają zarzucić leg it>

 

 

P.S

Czy tylko Polacy za takie "pierdoły" muszą się wyzywać?

kapitanbomba.png

Edytowane przez Quaro
Odnośnik do komentarza

ja sie nozem nie bawie, chodze z pistoletem, wole kampic z daleka, a na innych commando lepszy pistolet, szczegolnie jesli nie maja elixira

 

soldier jest na dwa strzaly z piercing shot, gunner jest twardszy ale wolny, wiec jak wybiegnie na otwarte pole to po nim.

 

bliskie spotkanie z shotgunem albo granade spamem = moja smierc.

 

granie commando ma jeden spory minus, co druga gre slysze ze jestem haxor

Edytowane przez Shen87
Odnośnik do komentarza
a na innych commando lepszy pistolet, szczegolnie jesli nie maja elixira

Czy ja wiem, snajper który celuje w kogoś po 2 stronie nie za bardzo zauważy mnie nawet jeśli przejdę obok niego, 2 pchnięcia w plecki i już go nie ma.

 

bliskie spotkanie z shotgunem albo granade spamem = moja smierc.

Nade spam można łatwo ominąć elixirem jeśli się widzi że w nas rzucają, ale jeśli wpadamy w niego przez przypadek, to nie będzie co z nas zbierać : P

Shotgun dla mnie jako nożownika nie jest jakaś przeszkodą, szybkość i chwilowa tarcza z elixiru pomagają przetrwać i zabić. Bron automatyczna jest imo o wiele groźniejsza.

 

 

Edit:

ja jestem zawsze w ruchu i jak spotkam commando z nozem to w wiekszosci przypadkow wygrywam, siedzenie w jednym miejscu to pierwszym stopien do smierci ;p

Powiedz to większości snajperów,w dodatku zajście od tyłu snajpera nawet w ruchu ciężkie nie jest<najfajniej się śledzi snajperów w niewidzialności, myśli taki ze nikt go nie widzi a tu: Trach i jest martwy ; )

Edytowane przez Quaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...