Skocz do zawartości

Battlefield Heroes


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się wyłudzić od kumpli 2 kody i mogę sobie kupić coś na zawsze.

Mam teraz pytanko, jeśli kupie sobie "podkoszulek" to z nim założonym po ściągnięciu koszuli nie założy mi się podstawowy, prawda? <gdy się rozbierzemy w "lobby" na pole bitwy wywala nas w podstawowej koszuli i spodniach>

 

edit:

Raczej nie, ale wole być pewny przy tak ważnej sprawie : P Za duży wybór rzeczy za $$ i ciężko się na 1 zdecydować ; /

 

Edytowane przez Quaro
Odnośnik do komentarza

Whoa! Bajerek :D Już widzę wysyp tych MJ na servach ;)

 

 

Ogólnie można teraz przystąpić do PTE [swego rodzaju test servery]. Szkoda że trzeba za każdym razem ssać od nowa grę :/ Ale można tam wypróbować nowy stuff który będzie dostępny dopiero za jakiś czas ^^

Odnośnik do komentarza
Ogólnie można teraz przystąpić do PTE [swego rodzaju test servery]. Szkoda że trzeba za każdym razem ssać od nowa grę :/ Ale można tam wypróbować nowy stuff który będzie dostępny dopiero za jakiś czas ^^

Wlasnie sobie pykam :) Warto wspomniec, ze jak ktos mial juz stworzona postac w PTE, to ona tam wciaz jest. Nie bylo kasacji kont i herosow, tak wiec nie trzeba grac znowu od 1 poziomu. Poki co, servery PTE cierpia na brak graczy (sytuacje typu: 2 na 6; 3/4 na 8 itp. sa dosc czesto spotykane).

 

Odnośnik do komentarza
Wlasnie sobie pykam smile.gif Warto wspomniec, ze jak ktos mial juz stworzona postac w PTE, to ona tam wciaz jest. Nie bylo kasacji kont i herosow, tak wiec nie trzeba grac znowu od 1 poziomu. Poki co, servery PTE cierpia na brak graczy (sytuacje typu: 2 na 6; 3/4 na 8 itp. sa dosc czesto spotykane).

W starej PTE też tak było, wiec większość czasu to były rozmowy, robienie ss'ów, wyścigi pływackie i bawienie się rożnymi "typami" rocket jumpów : P

Coś ciekawego w tej PTE? Dopiero za jakiś czas zobaczę co dodali.

 

 

P.S

Jednak szybko się ściągnęło, po patrzeniu na sam sklepik widać ze wrócą kolorowe ubrania<w poprzednim patchu zabrali rożne kolory spodni :( > i zostały dodane nowe kolory koszul<aż 1, możne jest więcej ale na 8 lvl niewiele odblokowałem>. Będą też ubrania na zawsze<za VP>

Edytowane przez Quaro
Odnośnik do komentarza
O, dostałem jakieś exclusive rewards, jakieś medale, nie wiem o co chodzi, nie gralem w te gre chyba z 2 miechy xD

 

To za to, że brałeś udział w beta testach. Każdy [teoretycznie] dostał po 1 medalu dla Nat. i jednym dla Roy. Medal można założyć tylko jednemu pamprowi i jest to permament, nie znika. Jest zamiast podkoszulki ;)

 

Chyba jest to medal ktory bedzie na twoim uniformie widoczny :>

 

Medal jest widoczny ^^

 

Odnośnik do komentarza

screen011.png

Atakują klony ;(

 

I zdjęcie Pięknego, Oryginalnego i Przystojnego żołnierza- Mnie:

screen012x.png

 

Co do nowych ubranek. Komandos który jest w stroju "króla" i "przyczaja" się za budynkiem, sadzać że nikt nie zauważy jego super oczo(pipi)nego białego ramienia zasługuje na cala serie z karabinu : (

Edytowane przez Quaro
Odnośnik do komentarza

"Go to the setup page of your router"

 

tzn gdzie dokładnie ? ;p bo ja mam tylko kabel sieciowy

 

mam napisać do administratora, żeby mi odznaczył to "upnp" czy jednak gdzieś mogę to znaleźć u siebie w komputerze ? ( tym razem szukałem w googlach i nic nie znalazłem ;p )

Edytowane przez NerkoWiktor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ściągnąłem klienta, stworzyłem postać i gdy chce wyszukać serwer nic się nie dzieje ;/. Pisze ciągle że szuka planszy czy coś takiego i nic. nie wyskakuje mi żaden błąd tylko nie chce się połączyć z żadnym serwerem. Jest jakiś sposób żeby wpisać adres serwera ręcznie lub coś podobnego ? Chce pograć sobie troche a tu tylko problemy ;/.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...