Skocz do zawartości

Battlefield Heroes


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

idz kampic na forum ;p dwa dni na oficjalnym siedzialem, dzis wchodze patrze koles wrzucil jeden minute wczesniej i zgarnalem pierwszy ;p

 

http://murpo.com/forums/index.php na tym forum robia konkursy i rozdaja klucze za friko, codziennie kilka, rozdali juz ponad 120, tylko trzeba siedziec, jesli nie masz cierpliwosci to czekaj na otwarta bete w czerwcu ;)

Edytowane przez Shen87
Odnośnik do komentarza
idz kampic na forum ;p dwa dni na oficjalnym siedzialem, dzis wchodze patrze koles wrzucil jeden minute wczesniej i zgarnalem pierwszy ;p

 

http://murpo.com/forums/index.php na tym forum robia konkursy i rozdaja klucze za friko, codziennie kilka, rozdali juz ponad 120, tylko trzeba siedziec, jesli nie masz cierpliwosci to czekaj na otwarta bete w czerwcu ;)

 

Nie widzę w którym topiku rozdają... :huh:

Odnośnik do komentarza

Mi on sie kiedys juz zainstalowal z czyms (sprawdzialem w dodaj/usun), gram z IE bo pod FF nie pokazuje mi sie ten taki pluginek do zainstalowania.

 

Wrazenia mieszane - sadzilem ze bedzie to bardziej arcadowy styl. Grafika ladna, i plynna. Taka mala mapka byla ok ale taka wieksza gdzie sa juz czolki/samoloty/itp to nie podobala mi sie - zbyt duza. Wg mnie lepiej sprawuja sie mniejsze mapki jeep+czolg. Malo klas (tylko 3). Brakuje rowniez jakiegos zadania typu obrona jakiegos punktu czy cos w tym stylu bo przejmowanie flag jest lekko nudne ;)

 

Zobaczymy jak bedzie w pelnej wersji, obecnie nie planuje jej pobierac jesli bedzie w takiej formie.

Odnośnik do komentarza

LUL, ale przecież to typowy arcade.

Co do mapek, na razie są trzy i jedyny tryb to skirmish. W pełniaku będzie tego dużo więcej + wybór serv infantry only. Mi tam bardzo podeszło. Biegniesz na rambo, odpalasz ogniste pociski i tratatatatat :D

 

Fajny motyw z tymi power-upami które działają też na kumpli obok. Choć na razie żeby się doprosić helta od kogoś to prawdziwy cud.

 

 

PS.

Lata praktyki w BF2 dają o sobie znać ;)

 

bfheroes200904230102108.jpg

Odnośnik do komentarza
Choć na razie żeby się doprosić helta od kogoś to prawdziwy cud.

Zależy z kim się gra, niektórzy domyślnie po każdej potyczce odpalają apteczkę żeby nabić sobie pkt<jak ja>, a dodatkowo jeśli leczysz nie tylko siebie masz większy bonus leczenia<czyli opłaca się chodzić w co najmniej 2 osobowych drużynach>. Zawsze zostaje ci kupienie sobie "plasterka" i uleczyć się mając gdzieś proszenie innych<ale jedynie po walce, po dostaniu dmg plaster się anuluje>

 

Co do mapek, nie lubię za bardzo tej z czołgami. Jedynie gunnerem milo się gra rozwalając jeepy i tanki bazooką : P

 

bfheroessig042120090445.png:whistling:

Odnośnik do komentarza

Wiem wiem ale jest mnóstwo n00bów którzy biegają tylko od flagi do flagi i nabijają sobie expa nie mając pojęcia że za helta też się dostaje niemało.

 

Plastrów i śrubokrętów na razie nie kupuję ;)

 

Co do mapek, mój fawek to mapa bez czołgów, tylko z jeep'ami. Nie pamiętam nazwy ale jest za(pipi)ista. taka inf only.

Odnośnik do komentarza
Czysta akcja.

Tia. Walnie się grenade spamem i fragi wpadają same : P

 

Plastrów i śrubokrętów na razie nie kupuję

Soldier ma łatwo, nawet 1 poziom apteczki coś zdziała. Lecz używając po potyczkach plastra można wcale nie ginąć, chyba, że snajperzy będą cie próbować ściągnąć.

 

Wiem wiem ale jest mnóstwo n00bów którzy biegają tylko od flagi do flagi i nabijają sobie expa nie mając pojęcia że za helta też się dostaje niemało.

To trzeba się z pr0 trzymać : P

Może chcą więcej pkt i tylko gunnerów leczą, największa pula hp=największa liczba odnowionego za jednym użyciem apteczki : P

Edytowane przez Quaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...