Skocz do zawartości

Battlefield Heroes


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

stona, nie pal więcej tego świństwa.

 

On pyta, czy mu konto na jutjubie zbanują za to, a żal tracić swoje favorites i filmiki.

Szczerze mówiąc sam nie wiem, ja wrzucałem gejmplej z NFS kiedyś przedpremierowo i konto nadal mam, ale trudno mi powiedzieć, może lepiej nie ryzykuj.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
Czy jakbym umieścił filmik z gameplayem na youtube, grozi to zamknięciem konta ? bo słyszałem że nie można pokazywac gameplayów z closed beta.

problem zalozyc nowe i wrzucic? :D Mi dawno, dawno temu usuneli bez jakiego kolwiek warna konto tylko dlatego ze dalem na YT trailer filmu Hitman (dostepny z ich strony) o ktore upomnialo sie FOX. Przy drugim koncie cos usuneli i dali warna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hmm mam problem, zrobiłem "wszystko" jak trzeba (cd key przypisany do "security" loginu i hasła, a ten przypisany do konta EA) jednak jak chce wejść na stronę wyskakuje okno bezpośrednio przez program przeglądarki z prośbą o login i hasło, co mam tu właściwie wpisać ? próbowałem wszystko - wszelakie maile, loginy i hasła, nic nie pomogło, wpisywałem zarówno te z security jak i prawdziwe od EA ale nic !

Jest sposób by cofnąć security hasło i login albo chociaż sprawdzić go ?, nie dostanę żadnego maila z tymi informacjami ?.

Odnośnik do komentarza

W te okienka wpisuje się, dane które tworzyliśmy po kliknięciu w link od meila z kluczem(Step 2. Activate your Beta Key!), ani ja ani kumpel który też dostał ostatnio klucz nie mieliśmy z tym problemu. Może jakiś błąd zrobiliście wpisując? Chyba, że logowaliście się dzisiaj gdy strona miała "krótki" off <zobaczę na forum BH, może ktoś podobny błąd odnotował, jeśli tak to z edytuje zapewne posta>

 

Edit.

Pytanie, konta robiliście dzisiaj?, jeśli tak to możliwe, że jest to najzwyklejszy bug, na którego na razie nie ma rozwiązania <dotyczy to chyba patcha który dzisiaj wyszedł>

Edytowane przez Quaro
Odnośnik do komentarza
Pytanie, konta robiliście dzisiaj?

Ja tak.

W te okienka wpisuje się, dane które tworzyliśmy po kliknięciu w link od meila z kluczem(Step 2. Activate your Beta Key!), ani ja ani kumpel który też dostał ostatnio klucz nie mieliśmy z tym problemu.

No i to byłby najsensowniejsze dane jakie trzeba by było wpisać imo !.

Odnośnik do komentarza

Dziś aktywowałem cdkey i połączyłem konto EA z cdkeyem. Konto na stronie mam od b.dawna.

 

Wpisywałem tam ten security account layer.

 

Na forum tak samo nie mogę się zalogować. Nigdzie, gdzie konieczny jest właśnie ten SCL. Resetowałem już go i też nic ;/

Odnośnik do komentarza

Na Forum dużo ludzi zgłosiło przypadki, że ich kumplom security layer nie działa, na razie 0 odzewu z "góry", więc nie zostaje wam nic jak poczekać aż się tym zajmą <a zapewne postarają się to szybko naprawić> W razie czego, jeśli zobaczę jak ten problem naprawić, poinformuje o tym.

 

Edit.

Niestety, gram już od weekendu, kolega zresztą też, ale zapewne i tak szybko to naprawia ; )

Edytowane przez Quaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...