Skocz do zawartości

Battlefield Heroes


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

* W grze dostępne będą dwie armie. National Army i Royal Army.

* W chwili wydania dostępne będą dwie lub trzy mapy. Więcej pojawi się w późniejszym okresie. Poziomy będą znacznie mniejsze niż w innych grach z tej serii i nie będą posiadały stałych respawnów.

* Wybrana przez gracza postać będzie awansowała w trakcie kolejnych potyczek.

* Dotychczas znane bronie to Sticky Bombs i Rocket Launcher.

* Na początku rundy każdy z teamów będzie posiadał 100 ticketów i dwie flagi. Zdobywanie przewagi odbywać się będzie na zasadach podobnych do pozostałych gier z serii – poprzez zdobywanie flag i zabijanie przeciwników.

* Z dostępnych pojazdów wiemy na razie o samolocie Spitfire oraz czołgach M4 Sherman i PzKfzIV. Ich rzeczywisty wygląd potraktowany zostanie z przymrużeniem oka. Samoloty wyposażone zostaną jedynie w działka pokładowe.

* Jedną z umiejętności będize „I Eat Grenades”. Przy jej pomocy rzucimy na raz siedmioma granatami. Pozostałe to na przykład chwilowe pomnożenie punktów życia czy płonąca amunicja.

 

1268164218.jpg

 

1268164750.jpg

 

1268165281.jpg

 

 

jesli za free to moze bedzie z tego cos ciekawego

Odnośnik do komentarza

Wygląda szitowato na maksa. Na kij dają tytuł BF ?? Przecież to z tą serią nie ma nic wspólnego -_- Widok tpp ? Ehh, to sobie wolę odpalić warrocka. No ale jeśli będzie za free to pewnie spróbuję [ już widzę te tysiące nerdów i innych n00bów na servach :| ].

Dla mnie kwas. Lepiej niech dadzą BF3 !!! :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

sporo ciekawego info o Herosach w tym reportarzu, zapraszam do obejzenia ;)http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=83

 

Zapowiada sie super (imo), mozna zdobyc roznego rodzaju "unlocki" i je sprzedac ? po czym znowu mozemy je zdobyc ? :/:P. Czekac tylko na te drabinki w CB i ESL ;D. Witam wszystkich użytkowników forum ;).

Edytowane przez _Blizzard_
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dobra, polazłem do miasta, zostawiłem żeby mi sie ściągnęło, no i sie ściągnęło, tylko przy probie włączenia gry wyskakuje Unable to connect (1002).

grrr ide szukać solucji...

 

EDIT: haha już dobrze, musiałem tylko postać sobie stworzyć na stronie :D idem młuciiiić !

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Ludzie lubią robić sobie tu jaja, serio - 1 mecze zupełnie ciężko było traktować serio.

I nie dziwota bo sama gra poważna nie jest :P, to w co można przebrać naszą postać będzie budziło niedowierzanie.

Sterowanie pojazdami jest ....... (napiszę tylko tyle że czołg śmiało można nazwać terenówką XD),

kolizje pojazdów to epic fail - samolot walnie w skałę to odskoczy :D (ale to taki pozytywny epic fail, jak już mówiłem gra jest niepoważna).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ja w sumie tak na odwal sie zapytałem o tego klucza, kompletnie o tym zapomniałem, a tu dzisiaj patrze w maile, o beta klucz xD

 

dziwna gra, pierwsze co sie wrzuca w oczy to ładna grafika i całkiem rozległe tereny. narazie gram sniperem czy kim tam, ma on kose, snajpere (duh!) jakiś eliksir który zamienia go w niewidzialnego dopóki nie zaatakujemy, i dynamit. sterowanie pojazdami jest fajne, narazie tylko terenówką jeździłem, zaraz spróbuje czołga i samolot xD gra na plus, ale troche monotonnie jakby.

 

EDIT: aa, nasza postać sie leveluje :)

 

jeden skrin zrobiony paint screenem.

beztytuugfq.jpg

 

potem włącze frapsa i zrobie więcej ;)

 

ide grac xD

 

zalecane jest nie brać tej gry na poważnie xDD

beztytuus.jpg

 

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza
dziwna gra, pierwsze co sie wrzuca w oczy to ładna grafika

No z tym to bym prowadził polemikę, osobiście oczekiwałem mimo wszystko trochę "ostrzejszej grafiki", przede wszystkim więcej szczegółów, bo widzę taką kreskówkową średniawą posokę :/, (niebo jednak wymiata).

 

aa, nasza postać sie leveluje

No notabane w wielu FPS'ach są ranki :P, tutaj mamy model a'la rpg fakt, w sumie to to jest mmo (z tym że nie mamy tu giga serwerów-światów).

Coś nie zaszalałeś z wyglądem Pikol :P, kreator postaci pozwala na naprawde chore stroje, tylko jedna rzecz postać MUSI mieć zarost na mordzie O_O.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...