Skocz do zawartości

Battlefield Heroes


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

a na innych commando lepszy pistolet, szczegolnie jesli nie maja elixira

Czy ja wiem, snajper który celuje w kogoś po 2 stronie nie za bardzo zauważy mnie nawet jeśli przejdę obok niego, 2 pchnięcia w plecki i już go nie ma.

 

ja jestem zawsze w ruchu i jak spotkam commando z nozem to w wiekszosci przypadkow wygrywam, siedzenie w jednym miejscu to pierwszym stopien do smierci ;p

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Został już dodany update.

Dostaliśmy to co było na PTE <CC, friends>, PunkBuster i permanentne itemy za $$. Jestem ciekaw czy wszystko działa, na razie ściągam nową wersje ;(

 

 

@kubicz

Gra i tak "umarła" przed chwilą. <może więcej ludzi miało takie błędy i coś z tym robią>

 

Edit2:

Jednak serwery są przeciążone :(

Edytowane przez Quaro
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to wina mojego kompa (raczej nie) ale gra nie chodzi pod mozilla :(

 

"Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

 

play.battlefield-heroes.com używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.

 

Ten certyfikat jest prawidłowy tylko dla www.battlefieldheroes.com.

 

(Kod błędu: ssl_error_bad_cert_domain)"

 

Odnośnik do komentarza

Wygląd strony jest zerznięty z PTE, tam też nie było napisane, że beta.

 

W friend list jako "konto"/gracz<chyba na tej zasadzie 1 opcja działa> możecie dodać Quaro <o ile kiedyś jeszcze zadziała gra>

 

edit:

Właśnie włączałem grę, gdy chciałem zmienić postać gra się wyłączyła. Co do CC, znam jeśli nie jest pełna snajperów gra się przyjemnie<a w PTE w większości snajperzy grali, wiec nie było miło :( >

Edytowane przez Quaro
Odnośnik do komentarza
Play NOW to mi chciało ściągać 4GB o.O

Nowe "wtyczki" do FF tyle ważą :< <tylko na piśmie ale nieważne>

 

Co do errorów, mam gdy wchodzę w zakładkę friends, rozłączę się z serwerem, włączę grę, coś kupie xd

 

Co do update, plotki na polu bitwy głoszą, że nade spam słabszy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...