Skocz do zawartości

Virtua Fighter MOBILE


Rekomendowane odpowiedzi

080201vfm25.jpg

 

Ludzie, swiat sie konczy!!! SEGA wypuscila Virtua Fightera na ... komórki ;) Jak mozecie zobaczyc na screenach, jest to port VF2 smigajacy na jakims japonskim modelu Sony Sricsson P905. Nie jestem pewien czy to prawda czy fake, napewno jakis czlowiek z VFDC to testnie, to wtedy sie napisze :P Co o tym sądzicie?

 

http://www.famitsu.com/k_tai/news/1213360_1350.html

 

Polecam wlozyc se stronke do Translatora i kuknąć co i jak

Edytowane przez konradinho16
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podejrzewam, że to nie jest fake. Dzisiejsze telefony chyba mogą pociągnąć taką grafikę bez problemu.

 

Musze cie rozczarowac. To są rendery. Najnowsze chipsety w komorkach (nawet te on NVidii) nie moga jeszcze pociagnac takiej grafy. Do arcade- perfect grafy na komach jeszcze troche brakuje, ale na szczescie producenci sa na dobrej drodze do osiagniecia takiej jakosci.

 

A na XBLA najchetniej zagralbym sobie w VF3 ... Nigdy w tą czesc nie gralem, a coraz bardziej mnie ona pasjonuje.

 

Jezeli kogos to ciekawi, notka z angielskiej Wikipedii:

 

'P905'

 

P905 is the unofficial term for a Sony Ericsson P900 flashed with hacked Sony Ericsson P910a firmware. The P900 is flashed using a 'Fighter Kit'. This is usually done for four reasons:

 

1. The P900 has a software restriction on the size of the memory card that can be used (128 MB).

2. The P900 software does not support HTML email.

3. The P900 software does not provide an option to alter the screen brightness.

4. Flashing the firmware is cheaper than purchasing a new P910.

 

Though this may seem all beneficial, there may be the drawback of not being able to connect to certain Bluetooth headsets (however, this is rare).

 

Though the P905 may be identical to the P910 in software terms they are not identical in hardware terms.

 

Oznacza to, ze P905 to poprostu P900 z firmwarem P910. Oznacza to ze gra pojdzie na dzisiejszych ''europejskich'' komorkach, ale jest w tym jeden haczyk.... Podejrzewam, ze bedzie chodzic tylko na komach z systemem operacyjnym Symbian... Oby ta gra jakos przedostała sie do Europy, z chęcią bym ją wyprobowal..

Edytowane przez konradinho16
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

miałem zakładać właśnie nowy temat ale widzę, że już istnieje o VFmobile

 

otóż ja dziś nudząc się w pracy pomyslałem, że sobie jakąś gierkę na moj tel ściągnę...

 

2 razy mi szczena opadła... 1 co sciągnąłem to silent hill a 2 grą była właśnie VFmobile !!!!!!

 

nic na razie nie mogę za bardzo napisać gdyż zdążyłem zagrac tylko 1 walkę. Gra posiada 4 tryby: arcade, tutorial, survival i practice (nie da się niestety chyba grać przez podczerwień).

 

dotępnych jest 8 postaci: akira, kage, sarah, jacky, wolf, jeffrey, pai i (chyba lau)

 

w grze jest normalnie P,K,G :) więc chyba są normalne ciosy jak w wersji konsolowej :)

 

myslę, że kogoś moze to interesować więc jutro jak geirkę obadam - postaram sie napisac bardziej konkretnie co i jak.

 

aha... grę ściągnąłem na SE K850i, nie wiem jak jest z innymi modelami...

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ok... nie da się w to grać:( (przynajmniej na moim telefonie) ogólnie wszystko fajnie wygląda jak na mozliwosci telefonu. Kazdy ma swoją liste ciosów z flagowymi zagraniami ale jest bieda wbić np. p,p+P+K+G :/ mozna zmieniać wprawdzie konfig ale niewiele to daje.

 

turnieju raczej nie zorganizujemy :>

ale chociaż jakieś combo movie nagram :D

Edytowane przez Minus_R
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...