Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

w koncu dziś miałem więcej czasu i pograłem sobie w PR-wreszcie też jestem w wyścigach rank6.Jak na razie gra się obłędnie ,powolutku się bawię robiąc wszystko na złotko.Zobaczymy jak potem wyglądają wyścigi w rankach 7 i 8(już 6 zaczyna sprawiać problemy).

 

Jestem po prostu w szoku jak ta gra jest świetna-grafa to mistrzostwo świata(szczególnie efekty świetlne np podczas zachodów słońca).Soudtrack-mimo,że gorszy wg mnie niż w jedynce to i tak jest rewelacyjny(no i jak komuś się nie podoba to można włączyć własny).Ale nic nie pobije tras-pomysł z wyspą jest strzałem w dziesiątkę,koniec monotonii z pierwszej części-plaże,wąwozy,stare miasta,pola,wygasłe wulkany,klify po prostu MASAKRA.No i do tego każda trasa jest fenomenalnie zaprojektowana(no może z 2,3 wyjątki).Model jazdy świetny-wreszcie nie jesteśmy przywiązani do jednego typu pojazdu-tutaj wygrywać można każdym i każdy prowadzi się inaczej i to naprawdę czuć.

 

Szacun dla Evolution Studio

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Rank 7 i 8 to totalna masakra. Radze brac cos na uspokojenie przed zaczeciem rozgrywki, bo pady sa drogie :). Ja na szczescie gre mam juz za soba. Zdobycie wszystkiego na zloto, kosztowalo mnie czasem kilka godzin jazdy jednego wyscigu. By nie dobijac sie masa niepowodzen, wyscigi, z ktorymi mialem problemy bralem pojedynczo. Jedna trasa, az do bolu (zlota), a potem inna gierka, aby odsapnac :).

 

BTW. Najwiecej problemow sprawil mi ten sam wyscig, o ktorym mowil Emet. Potrzebowalem trzech dni po kilka godzin z przerwami na torturowanie psa w celu rozluznienia :D. Szkoda, ze nikt mnie nie nagral, gdy zdobylem w koncu zloto... :)

Teraz gdy juz nastawilem sie na online, a "kampanie" mam juz za soba, moge smialo stwierdzic, ze gra jest genialana (wczesniej mialem mniej pozytywne opinie, ale przemawiala przeze mnie frustracja z powodu niepowodzen...)

Odnośnik do komentarza

To jest naprawde chore :/ (mowa o tym samym wyscigu).

Jade czwarty, ok sekune przede mna jada 2 auta, ciagle cisna boost i razem wzjezdzaja na sciane.. oczywiscie powinni sie rozbic a ja ich wyprzedzic ale NIE. W momencie zderzenia ze sciana w ulamku sekundy zrespawnowalo ich (oczywiscie rozpedzonych) kilkaset metrow z przodu O.O I poraz kolejny wygrana poszla sie walic :angry:

 

EDIT: Aaa.. w koncu sie udalo !!! :jupi:

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Wczoraj po niezbyt udanym zakupie mirrors edge odpaliłem pacific rift ..Intro wgniotło mnie w fotel sam poczatek jest piękny.Muzyka w 5.1 to cos fenomenalnego szkoda ze niema cos z rocka klasycznego ale jest qotsa wiec jest ok pierwszej cześci muza tez była super. Co do game playu zauwarzyłem duze zmiany w stosunku do dema bardzo pozytywne jak by sie lepiej sterowało, dopiero zaczynam przygode z ta grą ale szybko sie ona nie skończy giera w pełni zasługuje na 10!

Odnośnik do komentarza

Wczoraj próbowałem pobić kilka czasów w time trial i.. coś nie moge :/ Wcześniej pobiłem na Rain God Spires a wczoraj próbowałem na Wilf Fire. Coś robie pewnie źle, ale nie wiem co.

Czas do pobicia np motorem to 1:24:xx. Czasy na leaderboards to 1:19:xx

Mój najlepszy czas to 1:26:xx

Rzecz w tym, że tracę na prostych (w zakręty wchodzę szybko bo ich doganiam). Nawet jak cisnę full gaz i boost to.. duch się ode mnie oddala i to dosyć szybko. Nie wiem co jest, bo jadę praktycznie identycznym torem jazdy co duch. Próbował już ktoś bić rekordy?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj tez odpalilem Time Trial. Ten tryb jest doskonaly do masterowania tras i przydaje sie przed wyscigami grupowymi. Mi narazie zwykle brakuje ok 1s do czasow developerow, ale tez nie wszedzie. Ogolnie wyglada to na calkiem osiagalne. W MS1 nie dalem rady pobic najlepszych devsow. Moze tez dojda jakies szybsze fury bo narazie mam jeszcze level 3.

 

Odnośnik do komentarza

ja też się bawiłem trochę na time trial i wszystko zależy od trasy-np na riptade bez trudu można bić rekordy,na innych już odstaje o nawet 5sekund od ghousta.

 

Vascoda - szybsze samochody Ci nie dojdą-każdy pojazd w danej klasie(czyli,motory,quady itp) ma te same statystyki,różnią się tylko wyglądem

Odnośnik do komentarza

A ja w jedynce miałem wrażenie że wozy w obrębie klas troszkę się od siebie różniły. Nie wiem może się mylę ale takim np race carem który dochodził w pożniejszym czasie jeżdziłem szybciej niż tym dostępnym do wyboru jako pierwszy.

 

W dwójce uśmiałem się jak zobaczyłem tą srebrną strzałę z płetwą i dyfuzorami jak w spychaczu hehe, zawieszenie wprost idealne hehe ;) na takie wertepy. (ale jakby nie było jeździ sie fajnie 8) ).

Odnośnik do komentarza

Aktualnie próbuję wykonać ostatnie wyścigi w trybie single player i to jest istna masakra. Wszyscy którzy lubią swoje pady lepiej niech oszczędzą sobie te grę bo nawet ktoś o mocnych nerwach prędzej czy później roztrzaska pad o ścianę. Jest może nawet większe przegięcie niż było w jedynce. Nie jestem graczem który każdą grę kończy na 100% ale motorstorm 1 ukończyłem bo 1 jak i 2 to dla mnie ścigałki idealne (najlepsze). Czy motorstorm 2 także ukończę na 100% ? Raczej tak bo pomimo wielu niepowodzeń wciąż chcę wracać – ponawiać wyścig i przy tym zerowe znużenie a to tylko świadczy o klasie tej gry. Jeszcze cos na temat grafiki. Ktoś wcześniej napisał że jest wrażenie jakby trasy były tworzone przez dwa różne zespoły J Czasami różnice w ogólnym wykonaniu są widoczne. Ogólnie oprawa w tej grze jest świetna. Znajomy – zatwardziały erpegowiec-turowiec chwycił za pada i po prostu wsiąkł bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po 3 godzinnej sesji online. Casual zaliczone (50 wyścigów wymagane do pucharka). Jeżeli w tym trybie zazwyczaj ścigało się 5-6 graczy, to tak jak w Ranking jest w 90% od 10 do 12 graczy. Najlepsze jest to, że przy maksymalnej liczbie graczy nie uświadczyłem żadnych lagów. Walka na trasie jest mega zacięta, a jak udało mi się Mud Plugerem zepchnąć w urwisko Monster Trucka, to koleś przez headset puścił taką wiązankę, że mało co się nie popłakałem ze śmiechu :) Ogólnie często się zdarzają hardcorowe akcje, każdy chce każdego zepchnąć.

 

PS. Za zaliczenie 50 wyścigów w Casuale oprócz pucharku, dostajemy nowe samochody (po jednym w każdej klasie).

Odnośnik do komentarza
PS. Za zaliczenie 50 wyścigów w Casuale oprócz pucharku, dostajemy nowe samochody (po jednym w każdej klasie).

 

Kurcze. Jak narazie w casual w ogóle nie grałem bo trofea mam w głębokim poważaniu, ale na te samochody bym się skusił. Warto? Fajne są? Strasznie napaliłem się na monster tracka z czaszki dinozaura... tylko nie wiem jak dokładnie się go zdobywa. Ktoś wie?

 

Odnośnik do komentarza

Podobno trzeba przejechać 250 wyścigów (nie trzeba ich wygrywać).

 

@SZKD: Ściągnąłem ducha z 1 pozycji i... jade identycznym torem jazdy a... mimo to, nie wiem czemu ale mój pojaazd jedzie wolniej i wystarczy odcinek od pierwszego wyskoku do mostku nad lawą aby duch odstawił mnie na sekunde (a to prosty odcinek, więc nie ma mowy o złym wchodzeniu w zakręt... bo na tych doganiam duchy) i tak dalej z każdą kolejną prostą, aż w końcu różnica wynosi 6-7 sekund :/

Odnośnik do komentarza

Cały patent polega na umiejętnym korzystaniu z boosta. Nie cisnąć cały czas tylko z głową. Między innymi trzeba wyłapywać momenty kiedy pojazd odrywa się od ziemi na wybojach i wtedy puszczać. Boost starczy na dłużej a da taki sam efekt...

 

W time trial grałem tylko dwa wyścigi co prawda, więc nie wiem czy ogólnie to jest trudne czy nie, ale udało mi się pobić oba czasy za pierwszym razem i to nie jadąc jakoś super bezbłędnie.

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza
Witam. W poniedziałek kupuje MS:PR i mam pytanie, jak dużo osób gra w ten tytuł online ? Czy są problemy żeby w wyścigu było 12 osób ? Pytam poniewż jak sprawdzałem wyniki sprzedaży na vgcharts to wygląda na to że gra sprzedaje się raczej kiepsko.

gram juz 4 dzien i graczy jest sporo !!! W ranked race zawsze gralem w min. 8 osob !!

Ogolnie gra jest wyk.rwista w kosmos godna polecenia !! Jak dla mnie gra ROKU !!!

I takie male pytanie da sie wlaczyc custom soundtrack w MS?? szukalem i nie moge znalesc a gdzies o tym czytalem !!

Odnośnik do komentarza
Normalnie wciskasz PS button i wlaczasz muzyke w XMB. Niestety custom soundtrack nie dziala w online.

na to bym nie wpadl !! DZIEKI po raz drugi masz u mnie browara za ta pomoc

A propo soundtracku to jest swietny niestety nie znam tych kawalkow po nazwach i nie wiem ktore mam wylaczyc bo nie wszystkie mi odpowiadaja a w opcjach nie ma mozliwosci odsluchu !!!

Odnośnik do komentarza
Witam. W poniedziałek kupuje MS:PR i mam pytanie, jak dużo osób gra w ten tytuł online ? Czy są problemy żeby w wyścigu było 12 osób ? Pytam poniewż jak sprawdzałem wyniki sprzedaży na vgcharts to wygląda na to że gra sprzedaje się raczej kiepsko.

gram juz 4 dzien i graczy jest sporo !!! W ranked race zawsze gralem w min. 8 osob !!

Ogolnie gra jest wyk.rwista w kosmos godna polecenia !! Jak dla mnie gra ROKU !!!

I takie male pytanie da sie wlaczyc custom soundtrack w MS?? szukalem i nie moge znalesc a gdzies o tym czytalem !!

Kurde troszke mnie zmartwiłeś, myślałem że nie ma problemu żeby grać w 12 osób.

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące rozgrywki przez sieć. Po wybraniu online pojawiają się 3 opcje, pierwsza to rozgrywka rankingowa, druga nie rankingowa a po wybraniu trzeciej wyświetla się lobby z kilkunastoma grami do których można dołączyć. Czy wyścigi w tej ostatniej opcji zaliczają się do rankingowych ?

Drugie pytanie dotyczy pierwszej opcji czyli rozgrywki rankingowej. Czemu po skończonym wyścigu za każdym razem wywala z lobby i trzeba czekać aż konsola dołączy nas do innej gry ? Dla mnie to troche bez sensu że nie można dalej grać z tymi samymi osobami na kolejnym torze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...