Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

To że druga część MS jest juz od jakiegos czasu w produkcji nie jest żadna tajemnicą. W najnowszym wpisie blogu Surfer Girl na pytanie czy MotorStorm 2 będzie zaprezentowany na GDCO8 odpowiedziała... tak. GDC startuje juz 18 lutego. Mam nadzieje że informacja się potwierdzi.

 

A tak w ogóle to poproszę w MS2 jakieś śnieżne trasy, to byłaby miła odmiana ;)

Odnośnik do komentarza

Zaraz po zakonczeniu prac nad pierwsza czescia MotorStorm studio Evolution oswiadczylo, ze na koncowke 2008 gotowy bedzie sequel!

 

Juz "jedynka" zamiatala grafika na calej linii, po MotorStorm 2 spodziewam sie jakosci... target rendera! :pinch: Z calych sil trzymam kciuki za ten projekt i nie moge doczekac sie jego prezentacji.

 

PS. Ciekawe, czy Evolution Studios maja w planach stworzenie dla PS3 nowej czesci WRC... Poki co procz Colin'a nie ma na Chlebaku dobrych "szutrówek". ;)

Odnośnik do komentarza

Fizykę niech lepiej dopracują. Akcje typu, lot kilku tonową ciężarówką po pionowej trajektorii, są zbyt częste i skutecznie zniechęcają do gry. Powinni też dopracować trasy. Jak każdy wie typ wybranego przez nas pojazdu nie ma wpływu na wygraną. Wszyscy mają równe szanse jeśli pojedzie się odpowiednią drogą. Problem w tym, że trasy dla motorów są cholernie trudne. Ich skrócenie spowodowało, że są naszpikowane kamieniami i innymi przeszkodami. Po prostu wygodniej jest wybrać mudplugera i pojechać po prostej bez żadnych stresów. No i oczywiście więcej trybów, bo jeżdżenie na czas w takiej grze mija się z celem.

Odnośnik do komentarza

hehehe... cały patent w Motorstorm polega na tym że AI dostosowuje się do gracza... lepszy gracz, trudniejsi rywale... trudniejsza gra...

 

Szczerze mówią przeszedłem calą gre... bez dodatków i po opcykaniu jej muszę stwierdzić że była świetna... a motory i umiejętność i prowadzenia to największy fan(bo są najszybsze)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, iż tym razem dostaniemy większą ilość tras, pojawią się dopracowane zmienne warunki atmosferyczne oraz zrobią świetne multi dla jeszcze wiekszej ilości graczy ;) Co do fizyki to bym się nie martwił - już w pierwszej części była mimo wszystko dobra, a wtedy twórcy musieli się spieszyć z produkcją aby zdążyć na premiere PS3. Teraz mają więcej czasu i pewnie nas zaskoczą nie jednym..

Odnośnik do komentarza
a motory i umiejętność i prowadzenia to największy fan(bo są najszybsze)

Przecież motory są prawie najwolniejsze.

 

A co do miejscówek to mogły by być takie rodem z Test Drive 3: Off Road z PSXa (pamięta ktoś)? Egipt, las sekwoi, zaśnieżony Nowy York, skakanie po świątyniach majów, bagna w Nowym Orleanie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.bbc.co.uk/blogs/technology/2008...unces_back.html

Motorstorm 2 is due out in time for Christmas and moves the action away from the desert locale of the original. Gamers will be able to race around a lush island environment, full of interactive vegetation.

 

The game will feature four-player split-screen action, righting one of the obvious failings of the first game.

 

The title is some months away from completion but the game's engine looked rock solid and the graphics were as impressive as one would expect from one of the best-looking racing franchises.

 

no nic trza dokupić te dwa pady, jak juz DualShock 3 wyjdzie u nas... zaraz mamy luty do christmasów zostało dokładnie 10 miesięcy... pad ma kosztować w granicach 2 stówek to wychodzi 40zeta miesięcznie odkładania na pady plus ca. 23 zeta za M2 ... no może żona kupi sobie sama pada... albo grę no bo przecie jeszcze Killzone2, a ja od 2 lat nie dostałem żadnej pod choinkę (kurde dopiero co wywaliłem tę zeszłoroczną)i co tam jeszcze So what else was I shown? Well, I was shown a trailer for a game not due out till 2009 but was sworn to absolute secrecy. Apparently, Sony just wanted to give a glimpse of what the console will be capable of. ICO 3 ?

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza
Przecież motory są prawie najwolniejsze.

Ty to tak na serio?

 

http://www.bbc.co.uk/blogs/technology/2008...unces_back.html

Motorstorm 2 is due out in time for Christmas and moves the action away from the desert locale of the original. Gamers will be able to race around a lush island environment, full of interactive vegetation.

już widzę te "spokojne" kursy przez środek dżungli w stylu Uncharted :] cudmiódiorzeszki

Odnośnik do komentarza

Zależy od mapy... na błotnistych na pewno motory sie nie spisują, ale niezłe są np na Rock Hopper (z map, na których do tej pory grałem). Poza tym są szybkie.

Co do MS2 i zalesionych (jak mniemam) miejscówek to może byc ciekawie. Zawsze lubiłem lokacjie z masą roślinności, aczkolwiek chciałbym aby oprócz nich, w grze znalażły się tez trasy z jedynki (np lekko przemodelowane).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...