Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Custom game'y nie sa rankingowe. Zas co do wyrzucania z lobby w rankingowych to wg mnie to tez raczej zle. Ogolnie online powinien przejsc kilka poprawek.

Poza tym nie czaje zasad przydzielania exp. Mam zlotego veterana i za 1 miejsce dostaje zazwyczaj 4-5%, zas np za 2 lub 3 miejsce dostaje np 4, 5, 6% lub... 0% O.o Troche to jest lewe.

Odnośnik do komentarza

Tak bardzo jak gra jest swietna, tak bardzo niedorobiona jest fizyka motorow.

Jedzie sie 10 razy dokladnie ta sama sciezka (po sladzie) i 8 razy dany odcinek (prosty, bez zakretow) przejedziemy w ok 10 sekund, raz w 8 a raz na tym samym odcinku motor bez powodu nagle... fiknie koziolka <_<. Niestety motor jest straszna loteria. O ile w online nie mam z tym problemu (poprostu go nie wybieram ;) ) o tyle chcac zaliczyc time trial musze sie z tym uzerac :/

Odnośnik do komentarza

IMO konfiguracje wyboru pojazdu są predefiniowane wcześniej bo wszystkie wydają mi się sensowne. Do każdej trasy przygotowana jest pewnie jakaś pula konfiguracji z tego się losuje.

 

Wczoraj co drugi wyścig albo i częściej wywalało mnie z serwera i w związku z tym straciłem prawie 50% z rangi :/ Też mieliście wczoraj wieczorem problemy z online czy tylko ja miałem takie szczęście?

Odnośnik do komentarza

W Customach tak, ale w PR exp zbieramy (ew. tracimy ;)) w trybie Ranked i ladujemy z 'przypadkowymi' ludzmi (plus ew. zaproszeni znajomi) w jakims pokoju, gdzie mamy jedna z kombinacji trasa + klasy aut.

Swoja droga w online trasy wystepuja zawsze w tej samej porze dnia.

 

Meczyl sie juz ktos z duchami w TT? Ja poki co zaliczylem 10 tras.

Odnośnik do komentarza

Gram od ponad tygodnia w MSPR, gra jest świetna ale już dwa razy trafiłem na cholernie denerwujący błąd. Za każdym razem przytrafia mi się jak gram w sieci, ciekawe czy komuś z was to się zdarzyło. Opisze problem, po wybraniu niskiego auta typu rally car lub buggy 2 razy ustawiło mnie na starcie centralnie POD monster truckiem. On po prostu stał na moim aucie. Efekt był taki że jak tylko nastąpił start mój pojazd eksplodował.

Odnośnik do komentarza

Mialem raz taka sytuacje.. tylko, ze to ja bylem monster truckiem :P

2 czy 3 razy przytrafilo mi sie natomiast cos innego. Zaraz po starcie wysunalem siena prowadzenie... potem dziwnym trafem wszysycy znikneli z mojego pola widzenia (z tylu). Pokazywalo ciagle, ze jestem pierwszy. NNa meciee jednak wyszlko ze nie bylem pierwszy, tylko... nie wiadomo ktory O.o Pozycja kilka rzy sie zmieniala (od 1 do ostatniego). Raz na koncu wyladawalem jako niby pierwszy, raz jako chyba 5 a raz przedostatni (czyli wtedy 8). Za kazdym razem jednak stracilem po takim wyscigu exp (%) :/

Jechalem akurat z osoba z friend listy i on tez mial to samo (ciagle byl pierwszy niby, a na koniec takie zonki).

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Na szczęście w PR jest to całkiem nieźle załatwione, ktoś kto mocno laguje w jakimś momencie nie przeteleportuje sie przynajmniej nagle "w nas" w postaci zmaterializowanej (co wiadomo jakby się skończyło) tylko jako duch. Nie ma też akcji, że jakiś nooby zawrócą i będą pod prąd jechać uprzykrzając życie innym (oni też zmieniają się w duchy), co kilka mnie dotknęło w MS1.

Odnośnik do komentarza

Kończę aktualnie rank 7 w singlu i dodałbym jeszcze jeden aspekt do poprawki dla Evolution przy MS3: bardziej wyraźny wpływ głębokości zbiornika wodnego na chłodzenie boosta. Bo w tej chwili to działa jakoś dziwnie losowo (a zapewne odpowiednio do tego jak sobie radzimy) i szlag człowieka trafia, jak wpada np. motorem w potężną wodę do połowy kół, a z boosta ledwo co jedna kostka znika. A w innych przypadkach wręcz przeciwnie - przejedziemy pod kilkoma kroplami wodospadu i wyparowuje 2x tyle.... Nie wspominając o tym, że są lokacje gdzie obraz nam "pływa" przed oczami od wody, a boost nie reaguje...

 

Jestem po ok 100 podejsciu do wyscigu Spead Freak na Kanoload Bay/rank 7.Jakies porady? Bo zaraz :censored2: ta gre w kosmos !

Nic odkrywczego: wykuj położenie każdej bramki na blachę, ścinaj gdzie się da (bramkę zalicza też jak przejedziemy przez dym), jak najmniej hamuj, dryftuj i skacz, i jak najczęściej boostuj...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...