Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k
pamiętaj,że niektóre sytuacje to po prostu wciśnięcie przycisku select przez gracza i powrót na trasę.Z perspektywy wyścigu gdy masz rywala kilkanaście metrów przed sobą często to może wyglądać na krasę,a po prostu gracz widząc,że ostro zboczył z optymalnego toru jazdy resetuje się na trasę :)
w większości wypadów tak, ale jak jadę obok pędzącego na pełnym gazie motoru który nagle zjeżdża na ścianę by po chwili jako duch pojawić się kilkanaście metrów dalej to jakoś ciężko mi uwierzyć że select mu zadziałał ;) ale może jeszcze w grę wchodzą lagi...

 

Wreszcie mogę się dłużej cieszyć tą grą (od momentu kupna w listopadzie zeszłego roku nonstop pożyczam ją moim kumplom,po prostu gra była oblegana-przynajmniej w zamian znajomi pożyczali kilka niezłych tytułów :P) i to definitywnie arcade racer tej generacji.Kilka dni treningu(parę dni temu trochę grałem z bosmankiem to była to tragedia) i znowu jako tako czuję trasy i jakoś to idzie :).Ta gra rządzi :).Nie spocznę puki nie zrobię w niej platyny,choćby to miało miejsce w 2010 :P

ja również uważam że to najlepszy arcade racer, nie tylko tej generacji ale w ogóle :) również będę starał się o platynkę, chociaż jakoś nie widzę wszystkiego na złoto w rank 7 czy 8, więc jak nie obniżą poziomu trudności w jakimś patchu to może być ciężko ;) chyba że time triale pomogą...

 

 

btw. przydała by się jakaś ustawka ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Jednym z najtrudniejszych raceow jest z pewnoscia wyscig ( albo eleminator nie pamietam ) na Razorback , gdzie my mamy motor boty Monstery MASAKRA i trzeba tez wspomniec o Time Trialu na Casscade falls Motorem O_o Dalem rade dopiero jak sciagnelem ducha zioma co mial pierwsze miejsce w Leadboards , koles mial dziwna trase , ale bardzo mi to pomoglo !!

Co do gry on-line to narazie odstawilem trofea i smigam tylko w MS wiec jak cos pisac

Odnośnik do komentarza

kiedys po wyscigu ( bylem pierwszy ) dostalem wiadomosc od jakiegos typa ze jestem cheaterem i on to zglosi do sony ze uzywam oszustw . Ja mu pisze wtf? A on mi ze caly czas sie rozbijalem i respawnowalem przed nim ! Co bylo bzdura bo ani razu sie nie rozwalilem ! Wtedy sobie uswiadomilem ze to jednak wina lagow , a nie blad gry ! Po za tym ES wydalo juz drugiego patcha a owy "blad" wystepuje nadal , wiec to raczej wina lagow

Edytowane przez BOSMAN!!
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

powróciłem do trybu festival, obczaiłem w time trialu najlepszą trasę przejazdu i w końcu skończyłem ten cholerny wyścig na razerback racing truckiem na rank 6 - faktycznie miałem w jednym miejscu złą trasę obraną i po obczajeniu lepszej trasy wyścig okazał się dość prosty - wpadł od razu. potem zagrałem pół godziny na rank 7 - jest trudno, ale jeden wyścig wygrałem za drugim razem (pierwszy przejazd był na srebro). drugi jechałem kilka razy - na razie srebro ale wiem że mam spory limit, bo na początku nie wyrobiłem się w time limit 4:20, podczas gdy trzeci czy czwarty przejazd miałem w okolicach 4 minut, więc myślę że po obczajeniu optymalnej trasy rally carem którym tam jedziemy pójdzie bez problemu.

 

tyle że pojawiła się jedna irytująca rzecz - strasznie niesprawiedliwy system kolizji. jak jadę rally carem i stukam lekko w koło monster trucka to od razu wybuch - trochę przesadzone ale potrafię zrozumieć. ale jak ja jadę monster truckiem to mogę najeżdżać na buggy czy rally cara i ich nie rozwalam, mogę tak kilkadziesiąt metrów na nich przejechać na ich dachu moimi dwoma kołami, aż w końcu postawi mnie bokiem i tracę czas. do tego kamikadze na motorach czy atv nawalających mnie z rozpędu w bok, stawiając monster trucka bokiem. oczywiście ja tego zrobić nie mogę. szkoda że tracimy tą potęgę jazdy ogromnym pojazdem która wcześniej była za(pipi)ista.

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Mam problem z festiwalem rank 8 w kazdym mi zostalo po 2 plansze tylko w fire zone 3 normalnie zero sposobu i pomysłow na zaliczenie, mecze je ale koles z 1 pozycji to jaki mistrz formuły 1 albo popelni wrescie pod koniec planszy blad i wtedy moze wygram bo tak narazie to nie widze innej opcji.. Ogolnie gra jest bardzo dobra:D

Odnośnik do komentarza

Spotkal sie ktos z takim czyms Festival; Earth Zone plansza Sugar Rush ( Eliminator).

Jechalem za 1 typkiem mialem go przed soba jakies centymetry zostalo moze 5 sekund widze typka, cisne bootsa zeby go wyprzedzic i karp gosciu sie rozplywa ( poprostu znika) ja wpadam na 1 miejsce i wygrywam wyscig (Co tu jest grane).....? :co:

Odnośnik do komentarza
Jednym z najtrudniejszych raceow jest z pewnoscia wyscig ( albo eleminator nie pamietam ) na Razorback , gdzie my mamy motor boty Monstery MASAKRA i trzeba tez wspomniec o Time Trialu na Casscade falls Motorem O_o Dalem rade dopiero jak sciagnelem ducha zioma co mial pierwsze miejsce w Leadboards , koles mial dziwna trase , ale bardzo mi to pomoglo !!

Co do gry on-line to narazie odstawilem trofea i smigam tylko w MS wiec jak cos pisac

 

 

Razorback łykłem za 15 razem dziwi mnie plansza Festival Fire Zone plansza WildFire ja Monsterem a typki motorkami usmiech na twarzy to mysle sobie beda papki i znowu zawod te małe (pipi)ce obracaja mnie albo jak wjade na niego to mi przod podnosi a (pipi)iec dalej jedzie.( To panowie chyba przespali moment gdzie my jedziemy motorem o Ai monsterami tam wystarczylo dotknac takiego Big(pipi)ca i mialo sie respawn tylko pogratulowac programista) Zostalo mi 3 trasy i Festival peknie. Ech

Odnośnik do komentarza

Mam proble festiwal FireZone trasa wildfire to jest przedostatnia jedzie sie monsterem a kolesie motorkami. Miejsce mam 1 ale nie moge zejsc po nizej 4;40 moze jakas podpowiedz. Jak zaliczyc to. Z gory dziekuje.

 

Ok poradziłem sobie za duzo paska z botsem uzywałem zaliczyłem ja w ten sposob ze pasek botsa trzymalem na polowie a poznie 3 kreski podnosilem i czekalem zeby spadl i tak w kolo 3,4 kreski w gore bots i odczekanie az troche spadnie a co do skokow na tej trasie im niej tym lepiej.

 

Festiwal pek. :D

Teraz duszki juz slyszalem od znajomych ze poty beda..!

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Ja już dawno odpuściłem sobie MS. Mimo, że jestem bardzo dobry ta gra nadal mnie niezmiernie wkurza. Frustracja pojawia się na każdym kroku. Beznadziejny model jazdy ATV. Kamyki i wyboje, które powodują dachowanie (czyt. nadal niedopracowana fizyka). Kauczukowe akcje zdarzają się rzadko ale jednak. Wredni przeciwnicy online. Totalne nooby, którym nie chce się poćwiczyć offline. Kamikaze, których jedynym celem nie jest wygrana ale twoja przegrana. Mimo wszystko nudne schematyczne, trasy. Gra wciąga konkretnie na jakieś dwa, trzy tygodnie. Potem zaczyna wiać schematem oraz pojawia się w/w frustracja. Nie pisze, że gra jest totalnym crapem. Uważam nawet, że jest genialna. Zapewnia miesiąc solidnej rozrywki. Sęk w tym, że nie więcej. A dodatkowe trasy oraz ogólny support można między bajki włożyć. Fuel wydaje się być znacznie ciekawszym tytułem w tej chwili. Zobaczymy po premierze co z tego wyjdzie.

p.s Jeśli ktoś ma wątpliwości co do (mimo wszystko) niedopracowanej fizyki niech pogra dłużej. Jak zwykły motocykl sprawi, że będziecie dachować monster trackiem zmienicie zdanie.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Fuel wydaje się być znacznie ciekawszym tytułem w tej chwili.

No dobra, ale co wiemy na jego temat na dzień dzisiejszy? Tyle tylko, że Codemasters zafunduje nam post apokaliptyczną ścigałkę. Nie możemy nawet stwierdzić, że nie będzie bardziej schematyczny i nie do końca dopracowany niż MS.

 

Zobaczymy po premierze co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza

Niestety błędy w fizyce w MS potrafią zirytować. Szczególnie kiedy jeździ się motorem lub quadem. Poza tym tez akcje gdy czasami motor taranuje monstera itp.. Może (chociaż wątpie w to niestety) poprawią to w jakimś patchu.

Kolejna sprawa to zapowiadany częsty DLC. Pierwsze dodatki miały pojawić się jeszcze w tamtym roku a mamy juz marzec i nadal nic :/

Odnośnik do komentarza

To nic gram online to jest dopiero rozpacz wychodze z typkiem z zakretu ja dobrze wszedlem i jade dalej typka wywalilo no i juz sie ciesze a tu zonk gosc sie respawnuje to spory kawalek dalej i wygrywa wyscig cieszy miche ze wygral dzieki niesprawiedliwym respawna zaczyna to mnie irytowac. Tak samo zachowanie i brak czystej rywalizacji na 70% przypadkow jak spychasz kogos to 2 osoba bedzie sie przed wypadnieciem bronic i albo ja wypchniesz albo pociagnie cie ona za soba. Poprostu siedza zamsarkane dzieci odciagniete ledwo od cycka mamy i zlewa to czy wygra wyscig dla niego liczy sie ile osob roz(pipi) monsterem w ciagu jednego wysciugu szkoda mi ich przeciez moze wejsc w tryb online casual i tam robic demolke to nie woli w ranking na(pipi) komus. Bardzo duzo uderzen reka jest naciagana ile razy mi sie zdarzylo ze gosciu by mnie nie dotknal bo byl zbyt daleko zeby siegnac reka i tak mnie wywalil. Online powinno byc perelka MotorStorma ale tu zawiodlo troche. Moze sie czepiam i nie mam racji to wybaczcie mi ta zlosliwosc:P

 

Bez Trialów łyknięcie kariery na złoto wydaje się niewykonalne. Poza tym taki trening procentuje online:).

 

Time attack bardzo duzo uczy jesli masz problemy z festiwal odpusc sobie i trenuj w time attack.

Ja zanim zaczelem grac ranking wyscigi. Gralem Online Casual wyjezdzilem tam 121 wyscigow. Pozniej przeszedlem na Ranking obecnie mam wyjezdzonych 75 wyscigow i Ranking Veteran prawie Hero. Troche szczescia dopisze i moze zamkne sie w 100 wyscigach z Hero rankingiem:D

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

zaczyna irytować mnie ta gra :/ mam 94 wyścigi na złoto i 2 na srebro - ostatin wyścig (racing car) i elimination (mudplugger) na sugar rush (wyścigi 22 i 23) - i za cholerę nie idzie ich wygrać. wiem że na tym poziomie wygrana zależy od szczęścia, właściwie każdy wpadał za 5 czy 6 razem przy identycznym przejeździe ale dobrym zbiegu okoliczności, ale tutaj nie wiem o co chodzi. jadę bezbłędnie 3 okrążenia, zawsze na ostatnim wyjeżdżając z fabryki na pola trzeci, drugiego dogonię, pierwszego nie ma szans. nie ważne jaką trasę obiorę - zawsze to samo. nie mam niestety netu w konsoli więc nie mam jak sprawdzić najlepszego przejazdu, ale czas jaki mam racing car'em (chyba coś 1:13 w time attack - bez wysilania się, jeden przejazd żeby pobić czas developera) powinien w zupełności wystarczyć.

 

jeszcze to oszukiwanie - jak wpadam na ostatnie okrążenie na zbyt dobrym miejscu to widzę że przeciwnik jadący 30 metrów przede mną po prostu znika :/ dramat, chodź gra genialna ;)

 

jeszcze jednego nie rozumiem - czemu praktycznie przez cały festival jeździmy o tej samej porze dnia - do tego najmniej efektownej. przy zachodzącym słońcu efekty świetlne są nieziemskie, dla mnie bez problemu mogą stawać do rywalizacji z Killzone :)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

W Festivalu chociaż trochę się zmienia... a online cały czas to samo i patchem tego nie poprawili. To jest najbardziej zastanawiające.

 

A propos DLC to wydaje mi się, że skoro dłubią teraz przy MS na PSP to możemy chyba się pożegnać z czymś konkretnym. Jakieś malowania pewnie kiedyś dadzą i finito, bo wątpię żeby mieli czas zrobić jakieś nowe trasy czy tryby... No chyba że nas zaskoczą i całe Artic Edge wyjedzie też jako dodatek do PR ;)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

o stary, dzięki za ten skrót :piwo: tak bym do poniedziałku (gdzie mi podłączą w domu normalny net, bo na razie tylko iplus) próbował szczęścia zanim bym mógł ściągnąć ducha jakiegoś dobrego przejazdu ;) od wczoraj łącznie chyba 4h męczyłem się z tymi dwoma wyścigami... festival zaliczony na złoto :1pl: nie ma bata, musi w takim wypadku być platyna w tej grze :)

 

teraz timetriale, potem online :) na razie w necie jestem gdzieś w połowie rank 2, przejechałem chyba 20 wyścigów. ile mniej więcej trzeba jeździć aby osiągnąć rank 5 w online?

Odnośnik do komentarza

Gdzie są dodatki do PR?! Pamiętam jak gdzieś czytałem,że twórcy obiecywali wsparcie DLC na poziomie tego z Burnout Paradise.....Przecież jedynka miała nonstop dodatki na PS Store,a tutaj mija już chyba 5 miesiąc od premiery ,a nawet głupich skórek do pojazdów nie dali :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...