Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym kupowaniem więcej niż się gra to problem jest taki, że człowiekowi dużo gier się podoba i jest wiele promocji. W tym miesiącu po zakupie Infinite i Rising miałem już sobie odpuścić, ale wtedy znalazłem na Allegro aukcję Dead Space 3 (nówki, folie, plomby) po 40 zł. I jak miałem nie kupić :P Co chwilę tak jest i później backlog rośnie. Ale wszystko się ogra prędzej czy później.

Mam dokładnie tak samo i też sobie to podobnie tłumaczę, że na każdy tytuł przyjdzie właściwy czas do ogrania. Szkoda, że niektóre już leżą po parę lat zaczęte bądź wcale nie ruszone :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Lubię dobre gry, gatunek schodzi na drugi plan. Resonance of Fate kosi. Pamiętam, że na przejściu nabiłem 70-80h. Szkoda tylko, że grę kupiło na świecie tak z 10 innych osób.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Lubię dobre gry, gatunek schodzi na drugi plan. Resonance of Fate kosi. Pamiętam, że na przejściu nabiłem 70-80h. Szkoda tylko, że grę kupiło na świecie tak z 10 innych osób.

Gierka miała pecha, że wychodziła w tym samym okresie co FFXIII. A wiadomo siła napisu FF na pudełku zrobiła swoje i ROF wyszło w cieniu premiery tworu SE.

No ale to tylko kolejny dowód na to, że w Sedze pracują debile. Przecież na logikę nie ma co się cisnąć z premierą swojego jrpg, jeszcze całkiem nowego ip w okresie premiery najsłynniejszego tasiemca SE.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Jakoś specjalnie nie kolekcjonuję żeby dozbierać jakieś ważne dla mnie gry (chociaż ostatnio dokupiłem sobie Arkham Asylum do kolekcji pomimo tego, że już dawno przeszedłem na kopii kumpla). Po prostu kupuję gry, które chcę przejść, a że są to raczej przemyślane zakupy, to praktycznie wszystkie gry u mnie zostają. Tym bardziej, że mało co biorę na premierę i dlatego nie płacę jakiś kosmicznych cen za gry. Czasem coś wymienię jak jednak nie trafiłem, np. Skyrim na Forza Horizon.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Niestety większość developerów zbyt dużej wagi do tego nie przywiązuje. Najbardziej konsekwentni są, jak widać powyżej, panowie z Epic przy okazji serii Gears of War (do momentu wydania Judgement). Denerwuje mnie jeszcze ten Dead Space 2 w klasyku :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...