Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie są jeszcze wszystkie, ale będzie z czasem przybywać.

 

Myślałem jeszcze kiedyś nad tym, żeby zaopatrzyć się we wszystkie części na wszystkie platformy w wydaniach premierowych, zobaczymy. Tak czy siak muszę nadrobić kolekcję o brakujące części, przyznam, że np. takim wydaniem MGS'a jak ma Yano bym nie pogardził.

Odnośnik do komentarza

Nie są jeszcze wszystkie, ale będzie z czasem przybywać.

 

Myślałem jeszcze kiedyś nad tym, żeby zaopatrzyć się we wszystkie części na wszystkie platformy w wydaniach premierowych, zobaczymy. Tak czy siak muszę nadrobić kolekcję o brakujące części, przyznam, że np. takim wydaniem MGS'a jak ma Yano bym nie pogardził.

Ja mam taki plan z GTA. Na PC mam wszystkie premierówki(GTA 2 nawet dwie edycje) oprócz jedynki, poluję na big boxa. Teraz zaczynam poszukiwania w dobrych cenach wersji konsolowych. :)

Szacun za kolekcję, robi wrażenie. :) A kolekcjonujesz też jakieś gadżety z CoD/MGS? Czy tylko same gry?

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

Nie są jeszcze wszystkie, ale będzie z czasem przybywać.

 

Myślałem jeszcze kiedyś nad tym, żeby zaopatrzyć się we wszystkie części na wszystkie platformy w wydaniach premierowych, zobaczymy. Tak czy siak muszę nadrobić kolekcję o brakujące części, przyznam, że np. takim wydaniem MGS'a jak ma Yano bym nie pogardził.

Ja mam taki plan z GTA. Na PC mam wszystkie premierówki(GTA 2 nawet dwie edycje) oprócz jedynki, poluję na big boxa. Teraz zaczynam poszukiwania w dobrych cenach wersji konsolowych. :)

Szacun za kolekcję, robi wrażenie. :) A kolekcjonujesz też jakieś gadżety z CoD/MGS? Czy tylko same gry?

 

 

wrzuć fotę :>

Odnośnik do komentarza

Masz rację suteq, to i Combat Evolved w edycji classics to słabe ogniwa kolekcji. Postaram się to szybko naprawić.

 

Co tam fajnego było w tej limited edition Halo4 bo ciekawie się to prezentuje?

 

W opór rzeczy

 

Ndl6JpO.jpg

 

- steelbook

- blueprint ze Spartanem + opis

- serial Forward Unto Dawn do ściągnięcia z XBL w wysokiej jakości

- pierdółki z XBL - wdzianko do avatara, parę skinów w grze

- notatnik spartanki z opisem broni UNSC

- anonimowy list

- odprawa do misji

- kartka pokazująca scoreboard z jakiegoś meczu (wydaje mi się że to puszczenie oka do kogoś z Halo Community bo parę nicków kojarzę)

Odnośnik do komentarza

Na Vita tylko cyfrówki. Na past geny gry sprzedałem, bo nic nie są warte. Na Wii trzymają cenę, poza tym do nich wracam.

 

Co znaczy nic nie warte ? - ze niby za jakis czas nie sprzedasz z zyskiem, albo, ze te tansze sa gorsze czy jak ?

Myslalem, ze gry sa po to zeby w nie grac, a nie po to zeby byly cos warte, wartosc gry to przeciez nie jej cena.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

W sensie, że nie warto ich trzymać, bo w każdej chwili taką, na przykład, trylogię Uncharted mogę za grosze kupić. Żeby kupić galaktyczne mariany trzeba się bujać. Plus do tego nie mam miejsca, żeby trzymać stare sprzęty. Na WiiU mogę pograć w gry z Wii. Gdyby na PS4 chodziły gry z PS3 to może jakieś tytuły bym zostawił. MGSa na przykład, Uncharted, może coś jeszcze

Odnośnik do komentarza

OK, to ja coś wrzucę, na obecną chwilę moja kolekcja GTA. Od razu przepraszam za jakość zdjęć, ale światło jest tak ch.ujowe, że ratowałem się flashem co widać przy plakacie, bo widać żyrandol. xD

Na początek poradniki:

 

 

IQGnKCB.jpg?1

 

 

Niestety poradnik do EfLC jeszcze nie przyszedł więc najwyżej dorzucę osobne zdjęcie jak przyjdzie.

 

Dalej artbook GTA 4, dzisiaj przyszedł, wyrwany za grosze.

 

 

LuIqNhN.jpg

 

YPlwf2E.jpg?1

 

 

 

Czas na premierówki. NIE MA GTA 4 BO POŻYCZYŁEM KOLEDZE, także to też nadrobię przy updacie kolekcji w przyszłości. :)

 

 

5vjXJLp.jpg?1

 

 

Najbardziej jestem dumny z premierówki GTA 2 z instrukcją liczącą 20 stron

 

 

Y6AVPMI.jpg

 

 

no i ofc danie główne premierówka VC w stanie lepszym jak bdb z naklejką, która jest obecnie praktycznie niedostępna, w dodatku za grosze(pzdr Colin :D ). Mam też Max Payne 2 w takiej edycji również w fantastycznym stanie.

 

 

rJtS2u2.jpg

 

coILWUo.jpg

 

1vZBbXG.jpg?1

 

 

Na deser niedawno wsadziłem plakacik w antyramę

 

 

4a3nyg9.jpg

 

 

 

To tyle, może skromnie, ale kolekcja bardzo systematycznie się powiększa. Teraz poluję na GTA BIG BOX, aczkolwiek pewnie będę musiał na ebayu poszukać. Do tego jeszcze szukam big boxa GTA 3, ale niestety ciężko znaleźć z koszulką.

Teraz chyba zajmę się powoli kompletowaniem GTA w premierówkach na konsole, aczkolwiek muszę zrobić rozeznanie co wchodziło w skład edycji premierowej aby potem dwa razy nie kupować, bo czegoś nie było. :)

 

P.S Jak ktoś chciałby dokładne zdjęcia VC przedmiot po przedmiocie to tutaj robiłem na przyszło:

TUTAJ

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Teraz chyba zajmę się powoli kompletowaniem GTA w premierówkach na konsole, aczkolwiek muszę zrobić rozeznanie co wchodziło w skład edycji premierowej aby potem dwa razy nie kupować, bo czegoś nie było. :)

 

Zarówno w VCS jak i LCS instrukcja, mapka i nic więcej. Advance nie wiem, bo mam tylko kartidż.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...