Skocz do zawartości

Command & Conquer Red Alert 3


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza część C&C Red Alert ukaże sie także na X360!

Gra ma ukazać się równocześnie na PS3, PC i X360 jeszcze w tym roku.

 

źródło:

http://www.psu.com/Command-and-Conquer--Re...a0002746-p0.php

 

OFICJALNA STRONA: http://www.ea.com/redalert/main.jsp

 

art z gry:

redalert.jpg

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chcieliście raczej powiedzieć, że legendarny upadek. W ogóle coś niezbyt to wygląda. Nie chodzi mi o jakość grafiki tylko o styl - jakiś taki zdupno-komiksowy; wystarczy popatrzeć na proporcje jednostek (np. tego czegoś Apokalipso-podobnego) :D No i pewnie oczywiście znowu jakieś bubki, a nie Frank Klepacki będą robić muzykę :cry: Cóż, nie ma Westwood = upadek C&C

Spójrzcie na proporcje jednostek - fuj, blee

37309_1.jpg

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza
Tak - po jednym screenie wiem, że będzie kiepska. Co więcej to będzie porażka na miarę Crysis.

 

:D((((((((((

 

teraz to na pewno nie kupie tej gry:(

 

 

nostradamus xd beskitu

 

 

Dziwi troche wersja na Xa i ps3. Kompletnie chybiony pomysł imo. Znaczy, fajnie, że bedzię, ale czy bedzie dało sie w to grać padem? nie wiem jak sprawował się tiberium war na x360

Odnośnik do komentarza

Maiden - dwójka też była dobra :)

Ale do rzeczy - miałem wymienić dlaczego ta gra będzie porażką.

Bo:

- gry nie robi Westwood tylko (pipi)aste EA LA

- muzyki na 90% nie będzie komponował Frank Klepacki; dupa więc - nie ma się co spodziewać porządnego Hell March

- jednostki wyglądają jeszcze bardziej nienaturalnie (jak już wspominałem - to coś "apokalipsopodobne" jest tak ściśnięte, że wygląda jak Maluch :D)

- MECHY. Jestem fanem gatunku mecha ale w Red Alercie one nie mają prawa bytu! Owszem w klasycznym C&C tak, ale nie w RA (i proszę mi tu nie wypominać Tesla Trooperów czy Desolatorów!)

- grafika, która sama w sobie nie jest zła ale wygląda jak Worms 3D; jakaś taka komiksowa i nienaturalna. BLEE :D

- trzecią frakcją będą Chińczycy (na GS już o tym pisali). SUUUPER, widać EA zamiast się choć trochę wysilić jedzie na aktualnych trendach politycznych (sic!). W dodatku to oni będą prawdopodobnie posiadać te cudactwa high-tech

- jak widać na screenach, do gry trafią np. Tesla Boats, które odpadły z RA2 z racji bezużyteczności. Jak widać, nie ma sensu wymyślać nowych jednostek skoro można wstawić coś bezużytecznego co nie trafiło do finalnego (poprzedniego) produktu.

- GDZIE JEST TANYA???

- teraz już wszyscy się w czasie cofają? Najpierw amerykańcy, teraz Sowieci. Brakuje jeszcze Polaków cofających sie w czasie

- a właśnie - dlaczego nie ma Polski jako frakcji? Naszym bohaterem byłby Franek Dolas, a super bronią tarcza antyrakietowa :D

 

Więcej mi się już nie chce wymieniać. Ostatnie to taki żart, ale wszystkie poprzednie argumenty są jak najbardziej serio.

Odnośnik do komentarza
Maiden - dwójka też była dobra :D

Ale do rzeczy - miałem wymienić dlaczego ta gra będzie porażką.

Bo:

- gry nie robi Westwood tylko (pipi)aste EA LA

- muzyki na 90% nie będzie komponował Frank Klepacki; dupa więc - nie ma się co spodziewać porządnego Hell March

- jednostki wyglądają jeszcze bardziej nienaturalnie (jak już wspominałem - to coś "apokalipsopodobne" jest tak ściśnięte, że wygląda jak Maluch :/)

- MECHY. Jestem fanem gatunku mecha ale w Red Alercie one nie mają prawa bytu! Owszem w klasycznym C&C tak, ale nie w RA (i proszę mi tu nie wypominać Tesla Trooperów czy Desolatorów!)

- grafika, która sama w sobie nie jest zła ale wygląda jak Worms 3D; jakaś taka komiksowa i nienaturalna. BLEE :D

- trzecią frakcją będą Chińczycy (na GS już o tym pisali). SUUUPER, widać EA zamiast się choć trochę wysilić jedzie na aktualnych trendach politycznych (sic!). W dodatku to oni będą prawdopodobnie posiadać te cudactwa high-tech

- jak widać na screenach, do gry trafią np. Tesla Boats, które odpadły z RA2 z racji bezużyteczności. Jak widać, nie ma sensu wymyślać nowych jednostek skoro można wstawić coś bezużytecznego co nie trafiło do finalnego (poprzedniego) produktu.

- GDZIE JEST TANYA???

- teraz już wszyscy się w czasie cofają? Najpierw amerykańcy, teraz Sowieci. Brakuje jeszcze Polaków cofających sie w czasie

- a właśnie - dlaczego nie ma Polski jako frakcji? Naszym bohaterem byłby Franek Dolas, a super bronią tarcza antyrakietowa :D

 

Więcej mi się już nie chce wymieniać. Ostatnie to taki żart, ale wszystkie poprzednie argumenty są jak najbardziej serio.

 

Jeszcze jest sporo czasu do premiery i może wyjść nawet w grudniu czy 2009 jeśli będzia taka potrzeba, a do tego czasu może się naprawde dużo zmienić. Myślisz, że Twórcy dadzą coś na siłe czego nie chcą fani serii?? Można być pewnym, że jeszcze dużo się zmieni.

 

Pier#%lenie a i tak wszyscy kupią :twisted:

Seria zabrała mi w sumie tysiące godzin i zapewne będzie tak i tym razem.

 

Dobrze powiedziane :)

Odnośnik do komentarza
na screenach wyglada to jak jakis Generals z modem :D poczekamy czy to nie kolejny crap z nazwa CNC/RA jak to bylo w przypadku TW - syf na maxa - jako fan serii CNC tylko ta czesc mi sie nie podobala i probowalem do niej podejsc ze 3 razy
Myślisz, że Twórcy dadzą coś na siłe czego nie chcą fani serii?? Można być pewnym, że jeszcze dużo się zmieni.

Podpisuję się pod to co napisał signap rękoma i nogami. Może TW nie było takie złe ale o Generals wolałbym nie pamiętać.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie gra wygląda trochę zbyt cukierkowo, ale nie można jej od razu zjechać nie widząc nawet jak to w ogóle w ruchu wygląda. Do premiery daleko, zmienić sie może wszystko i z tym sie zgodzę, a co do proporcji jednostek to o ile dobrze pamiętam to w 2 statki były niewiele większe od czołgów wiec nie wiem czego sie czepiacie :D

Najważniejsze żeby grało sie w to jak w starego dobrego red alerta i oby azjaci nie byli tak przegięci jak Scriny w TW.

Odnośnik do komentarza

Ledwie co szepneli na temat tej gry, a duzo ludzi juz 'umiera' jaka to ona bedzie kiepska. Ocenianie gry ktora jeszcze nie wyszla ? :| co do CC:TW na x360 uwazam, ze jest swietna. Jako konwersja z PC na konsole i wykorzystanie pada jest bardzo dobra. Mozna sie przyczepic do silnika gry i jego optymalizacja przy wiekszej ilosci jednostek. Tryb Kampanii jest bardzo dobry i ma swoj stary dobry klimat, szczegolnie kampania NOD. Mam nadzieje, ze RA3 nie bedzie gorszy od TW i zostanie poprawiony silnik gry i calkowicie przebudowany tryb MULTI, bo w TW troche to "niedopracowali".

Odnośnik do komentarza
Tu nie chodzi o proporcje jednostek tylko ich wygląd - no przecież Apokalipsa wygląda jakby jes ktoś zmiażdżył przód i tył.

Jeśli coś się miało świecić to Tiberium Wars - "jak psu jajca". To wygląda jak Worms 3D.

postaci w warcrafcie 3 wygladają jak gumisie, a chyba nikt nie zaprzeczy, ze to dobra gra?

 

ogolnie kłade lache na to czy to bedzie wygladało cukierkowo czy nie, ma mi sie fajnie grać. Nie wiem kim jest jakis Frank Klepacki więc muza mi zwisa. Przejmowanie się fabułą RTS'a? Tak samo mądre jak rozważania na temat historii postaci w tekkenie.

 

Co do TW. Uważam, ze był bardzo dobrą grą, tyle w tej kwestii.

 

 

Narazie czekam z wywieszonym jęzorem. Jak przejde to sie wypowiem czy jest kiepski czy nie.

Odnośnik do komentarza

Stachu - i dlatego Warcraft 3 to dla mnie kupa (zresztą nie trawię RPSów, gdzie więcej mają do powiedzenia bohaterowie niż jednostki). Jeśli nie wiesz kim jest Frank Klepacki (polecam przejrzeć jego dorobek) to wybacz ale chyba w żadne C&C produkowane przez ŚP Westwood Inc nie grałeś (najbardziej znany Hell March jest właśnie jego).

 

Szkoda, że EA już kompletną masówkę z RA zrobiło, byle tylko jak najlepiej się sprzedała. No ale z tego przecież słyną...

Cóż, nie tylko mnie nowa formuła się nie podoba. Na GS też jest sporo starych wyjadaczy, którzy są zdenerwowani.

Odnośnik do komentarza

Marek1712... Proponuje żebyś się zaczął wypowiadać po premierze... Próbujesz być jak redaktor od oceniania a jednocześnie z miejsca walisz opiniami nie mając pojęcia co z tego wyjdzie...

A co to Tiberium Wars 3 to jestem na maksa zadowolony z tej gry... Super grywalnośc dla mnie oraz świetnie rozwiązanie sterowanie padem...

W Red Alert 3 wierze tak samo...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...