Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W temacie zdjęcia z Samsungiem warto wspomnieć ostatnie wydarzenia w sądzie oraz ich przegrany proces od Apple, któremu muszą zapłacić miliard dolarów za naruszenie praw patentowych. Pewnie również jest to bezpośrednie nawiązanie do chciwośći wielkiej korporacji ale niestety nie mam pomysłu na nazwę gry ... może jednak to info komuś pomoże

Odnośnik do komentarza

Battlefield: Bad Company.

To mi podpowiedziało:

 

Pepe ma jeden element układanki, a dApo drugi. Kto pierwszy je połączy, ten zgadnie ;)

Pepe nawijał o grzechy czyli złu (inaczej bad), a dApo o korporacjach (company). Bad Company. Obrazki z budynkami Szajsunga i Activa też nasuwają skojarzenia ze spółką, firmą. Wcześniej dałeś podpowiedź, że to nie są CoD-y. A Napoleon Słynął z wielkich bitew na polach. Battlefield.

Odnośnik do komentarza

Czapki z głów, nieźle to rozkminiłeś, aż szkoda, że mi chodzi o inną grę ;)

 

Kolejny raz użyję "Pepe mode":

ON

Raju, "przeszedłeś" po prawidłowej odpowiedzi ;)

A Ty Farmer, niestety wziąłeś od Pepe'go złego klocka ;)

OFF

 

I taka mała podpowiedź. Napisałeś, że Napoleon słynął z wielkich bitew, a to oznacza, że był dobrym... ? No właśnie ;)

Odnośnik do komentarza

no wlasnie wiedziałem że w GT jest taki porąbany samochód, to byla moja pierwsza myśl. saints row skojazyl mi sie jako drugi i chociaz w niego nie gralem to domyslam sie ze moga tam byc dziwaczne pojazdy i dziwacznie odpicowane

 

 

dla tych co grali powinno byc łatwe jesli im sie skojarzy

ci co nie grali raczej beda mieli ultra hard, chyba ze coś na trailerach widzieli

 

nut-punch-bear.jpg

Odnośnik do komentarza

jestem bardzo ciekaw odpowiedzi na ten quiz - dales obrazek na ktorym sa niedzwiedzie, widzac je osoba ktora w to grala, powinna skumac o co chodzi, a jednoczesnie te niedzwiedzie nie wystepuja w grze...

 

obstawiam że to może być coś jak np. cos pokroju CoD albo MoH, bo moglo sie to pojawic na łatce munduru (tego typu quiz juz był. i był do du*y).

 

niemniej daję odpowiedź: Motorstorm - bo był tam pojaz Grizzly

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...