Skocz do zawartości

Prison Break S4


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to norma że nikt nie zauważył 2 wielkich drabin wniesionych do pokoju o wymiarach 2x2, a później do tego jeszcze 4 kolesi z wielkimi torbami a wszystko po to żeby zrobić remont w składziku :lol: . Już myślałem że Scofield spadnie z tego mostu ale niestety nie, pewnie wpadnie tam generał z ekipą i Scofield rzuci Scylle Lincolnowi a jego pojmą.

Odnośnik do komentarza

Bardziej od serialu zaczęły mnie bawić komentarze w tym temacie :D Gdzie drabina?? Jak oni przewiercili ścianę?? Jak Skołfild mógł zachować równowagę, skoro ma raka mózgu?? Jakim cudem Murzyn mógł z takimi wielkimi łapami wybierać tak precyzyjnie przyciski na tak małym telefonie ?? O mamo, o mamo, jak ??

 

To serial dla 15-letnich amerykańskich przygłupów, otyłych śmierdzieli ślęczących cały dzień przed kompem, a Wy doszukujecie się logiki i sensu jak z serialu dla dorosłych ludzi. Szukanie idiotyzmów w Prisonie nie jest śmieszne - jest jak nabijanie się z upośledzonego dziecka. Ohoho, jestem kozakiem, bo wychwyciłem nieścisłość w Prisonie! No, kufa, achievement. To tak jak masochista smagający się biczem po plecach i potem płaczący, że mu strupki nie schodzą.

Odnośnik do komentarza

Tu.

 

Szukanie idiotyzmów w Prisonie nie jest śmieszne - jest jak nabijanie się z upośledzonego dziecka.

 

Mniejsza z tym. Nikt z nas głupi nie jest, a zdecydowana wiekość i chyba wszyscy piszący w tym temacie ogladają serial dla własnie tych idiotyzmów, a nie dla szukania logiki, ktorej tu nie ma.

 

edit: koso, no czytam, czytam i wychodzi na to, ze przyrownałeś smianie się z uposledzonych dzieci do szukania idotyzmow w PP co nazwałeś "niesmiesznym". Na jedno wychodzi. Namieszałeś kolego ;)

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Ależ jestem wyluzowany, wchodzę tu dla poprawy humoru, bo posty są zazwyczaj głupsze niż dialog T-Baga o Bellicku :)

 

psujesz atmosfere, chcesz sie dowartosciowac, jeszcze napisz ze nie ogladasz tego serialu bo jest zbyt glupi dla Ciebie, dziewczyna Ci odeszla ? <_<

Odnośnik do komentarza

Moim kandydatem na hit odcinka był motyw z T-Bagiem dzwoniącym do Gretchen nagle z telefonu biurowego, zamiast jak zawsze z komórki, akurat tak, żeby go mogła sekretareczka podsłuchać - a tu proszę, taki fortel. Tego się nie spodziewałem po tym serialu :)

 

Ale "cichy" włam to już stały poziom PB. Na bank nie przekroczyli tego poziomu 10 decybeli, no bo przecież nie rozmawiali. A że w tle chodziły wiertarki, odkurzacze, napier/dalali metalowymi rurami to już nieważne ;>

 

Teraz z cyklu "nie do przewidzenia", superagentka Sara obezwładni trzech bodygardów i weźmie Lise jako zakładniczkę, przejdzie z nią przez cały budynek firmy, wsiądzie do tej windy, zjedzie na dół i będzie miała argument w negocjacjach w sprawie oddania ostatnie dysku. Może nawet zdąży ją przebrać w szkolny mundurek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...