Skocz do zawartości

Prison Break S4


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądam, żeby tylko skończyć, zobaczyć jak Michael kopie w kalendarz i Sara ginie po raz drugi :P . Nie lubię czegoś zaczynać i nie kończyć, także i w tym przypadku czuję się zobowiązany do "zamknięcia" tej sprawy. Ten sezon jest totalnym dnem - naciągany, nielogiczny, niekonsekwentny, a przede wszystkim totalnie głupi i naiwny.

Odnośnik do komentarza
potrzebuje totalniej glupiej i odmuzdzajacej rozrywki

 

Tobie juz chyba wystarczy.

 

 

o super znalazles blad ortograficvzny w mojej wypowiedzi... gratuluje..na cale 150 bledow jakie tam zrobilem znalazles ten jeden, ale spryciarz z ciebie.

 

Wojtq 100% true... podpisuje sie recoma i nogyma pod tym co napisales.

 

no to mu powiedziałeś :) nie ma to jak celna riposta

 

 

słyszałem, że za 2 odcinki zginie małpa tak więc trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza

NOOOOOO

 

wspanialy bilans odcinka:

 

1 azjata zabity

1 murzyn pobity i schwytany w siatke

 

nareszcie yebany bruce lee nie bedzie straszyl tymi oczami, podobalo mi sie jak lwilil z przestrzelonymi kolanami "mamoooo, mamoooo"

a mamy nie bylo (pipi)aaaa xD

 

ogolnie porzadny odcinek, self ladna mial kacje w biurze.

 

rodzynkiem odcinka jest sposob chodzenia schwytanego murzyna, zlukajcie to jeszcze raz, frankenstein xDD

 

450px-Wyatt_Season_4.jpg

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
nareszcie yebany bruce lee nie bedzie straszyl tymi oczami, podobalo mi sie jak lwilil z przestrzelonymi kolanami "mamoooo, mamoooo"

a mamy nie bylo (pipi)aaaa xD

A jak to miało wyglądać wg Ciebie? "Jestem azjatą-nerdem twardzielem i mnie nie bolą przestrzelone kolana, poleżę sobie tutaj i nic nie będę krzyczał."?

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Najlepsza jego scena, to będzie w przyszłym tygodniu, jak już go nie będzie na stałe. Ciężko z takim poziomem aktorstwa coś nazwać "najlepszym".

Chociaż przynajmniej próbował po raz pierwszy jakąś emocję pokazać, ch.uj, że mu nie wyszło, nie każdy musi być talentem na miarę Majkela.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

chinczyk zemdlal, sara go uleczy.

-"dzieki"

-"potrzebujemy cie do rozkodowania dyskow" <usmiech mikela>

 

Najlepsza jego scena, to będzie w przyszłym tygodniu, jak już go nie będzie na stałe. Ciężko z takim poziomem aktorstwa coś nazwać "najlepszym".

Chociaż przynajmniej próbował po raz pierwszy jakąś emocję pokazać, ch.uj, że mu nie wyszło, nie każdy musi być talentem na miarę Majkela.

 

nie no , juz raz probowal w tym odcinku:

 

"sorry...for vegas....sorry for vegas"

xDDD

Odnośnik do komentarza

No ładnie, małpa i żółtek za jednym zamachem :) Fajna też była scena jak Self zaczął Gretchen i T-Baga od dziwek i buraków wyzywać. Myślałem, że monitor opluję przy tej scenie :lol:

 

nareszcie yebany bruce lee nie bedzie straszyl tymi oczami

 

Ej, tylko bez obrażanie mistrza Lee proszę ;)

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

no fakt w tym odcinku zołtek pokazal wyzyny swoich umiejetnosci aktorskich, do tego czarny frankensztajn zostal zalpany i sytuacja z przeniesiem scyli znowu komplikuje fabule, czyli maja co robic przez nastepne 15 odc :P

 

a sory teraz tak patrze ze oni tylko maja w planach 14 odcinkow, wiec na szczescie zostalo tylko 6 :)

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza
a sory teraz tak patrze ze oni tylko maja w planach 14 odcinkow, wiec na szczescie zostalo tylko 6 :)

 

Masz błędne informacje. Aktualnie pracują nad 17 epizodem.

 

A w sieci już krąży scenariusz 15 odcinka, w którym to pisze, że SPOILER

Michael będzie miał operację raka mózgu. Nad operacją czuwa Generał. Lecz coś się złego dzieje podczas tej operacji i Michael powoli umiera. Czyżby ?

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Wielka firma i jej "niemy" przywódca robią pod siebie z powodu inżyniera geniusza, jego brata osiłka, latynosa z aparycją homo, babkę z czołem odbierającym Astrę i Hot Birda (i pewnie kodowane kanały) oraz upośledzonego umysłowo maminsynkiem. Wiem jedno - ten serial uczy tolerancji.

Odnośnik do komentarza

no po zapowiedziach z 3 sezonow, firma wyrastala na wszechmocnych rzadzacych swiatem, a okazuja sie zwykla mafia, ktora ma przekupionych pare wiekszych glow i tyle.

zalosne, sadzilem ze bedzie no place to hide, a tutaj murzyn ma urlop i general bedzie musial wynajac ochrone skorpion, 6zl za godzine.

Odnośnik do komentarza
no po zapowiedziach z 3 sezonow, firma wyrastala na wszechmocnych rzadzacych swiatem, a okazuja sie zwykla mafia, ktora ma przekupionych pare wiekszych glow i tyle.

zalosne, sadzilem ze bedzie no place to hide, a tutaj murzyn ma urlop i general bedzie musial wynajac ochrone skorpion, 6zl za godzine.

dokladnie, gdzie jakiekolwiek wyjasnienie odnosnie calej akcji "wrobimy krepego linca", gdzie owe sznurki za ktore rzekomo ciagala firma przez cholera wie ile odcinkow, gdzie ta ochrona... podejrzewam, ze scenarzysci sami nie wiedza co pisza... czasem mam wrazenie, ze to jest autoparodia...przeciez chlopaki wszystko maja "just like that", plany budynku do ktorego nie ma dostepu-ale jednak, szyk pyk i otwieraja cos czego sie nie da otworzyc...a moze to jest niejaki uklon w strone serii mission: impossible? generalnie ogladam to z nudow... o ile pierwszy sezon jako tako trzymal przy ekranie, z drugim ciut gorzej, o trzecim wole nie pisac, natomiast to co serwuja teraz to jest smiech na sali. prestiz po prostu-hokus pokus i azjata (btw. "swiety aktor") zrobil sobie magiczny sprzet, ktory wyssysa wszystko i wszyskich...ciekawe...nawet bardzo... plus wsciekly murzyn biegajacy po miescie....ale hitem serii i tak jest agent Don Self.... k.u.r.w.a mac... rozumiem ze wystapienie w tym serialu moze szkodzic karierze...ale obsadzic w tej roli kolesia ktory w ogole nie gra, a jak juz to samych nieudacznikow (nie oszukujmy sie, wyglada na takiego)...jak widze tego kolesia, kiedy udaje powaznego, stanowczego, wydaje rozkazy, gra zlego gline... parskam smiechem... to tak jakby w nagim instynkcie zamiast sharon stone grala mandaryna albo inna paschalska...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...