Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Co racja to racja, Blake zawiódł. McGee mnie rozbawił swoją wypowiedzią, że jedynym sposobem na przebicie dunku Griffina byłoby przeskoczenie samolotu :D Może w przyszłym roku będzie lepiej.

 

Oglądałem konkurs jeszcze raz i szkoda, że DeRozan nie dostał się do finału. Jego pierwszy wsad był bardzo dobry, a drugi to poezja.

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

Fakt DeRozan technicznie najlepiej dunkował, jednak Blakowi należało się za całokształt (tak wiem Ray Rayowi tak samo:) ), fajnie, że się pojawił, oby go kontuzje nie zjadły, bo ma potencjał na ikonę enbiej na najbliższe lata. Gość ma to coś w Sobie, że można go polubić :)

Odnośnik do komentarza

Zauwazylem ten temat i co do slam dunk konkursu tego rocznego powiem tyle Griffin mnie zawiodl widac ze gosc chcial pobic samemgo siebie pierwsze dwa wsady jezeli by mu wyszly za pierwszym razem bylo by ok ale pierwszy wyszedl nie tak zamaszyscie jak pierwsza jego proba a drugi dunk w ogole nie mial byc taki jak proba pierwsza tylko juz na sile bo czasu brakowalo oczywiscie dziwnym sposobem pokonal derozena tylko o 1 pkt ok niech bedzie mysle ze derozen spokojnie by wygral ten konkurs nie rozumiem czemu dostal tylko 45 pkt za pierwszy wsad ktory byl bardzo trudny ale oczywiscie blake musial przejsc do finalu co bylo nagrane przeciez grupa gospel nie przyjechala na darmo glupio ze to widzowie oceniali kto ma wygrac konkurs w fazie finalowej co bylo juz jasnym ze wygra blake przeskoczenie samochodu to byl najslabszy wsad tego konkursu spokojnie nasz dunker z polski Biedny by to zrobil i to w lepszym stylu,nie rozumiem tez jednej rzeczy dlaczego w konkursie gdzie byly przeszkody juz zapomnialem jego nazwy byl zakichany chris paul a nie bylo najlepszego tego sezonu podajacego rajona rondo to juz konkretna kompromitacja..

Odnośnik do komentarza

trochę się spóźniłem ale będę się streszczał. konkurs wsadów. pierwsza rudna bardzo dobra, potem już było słabiej a finał to jakaś szopka. no i 45 za wsad z linii rzutów wolnych to jakaś kpina. Dr.J to powinien obejrzeć kasety i zobaczyć skąd on się wybił. a wybieranie zwycięzcy poprzez głosowanie sms i www to totalna porażka zrównująca ten konkurs z tańcem z gwiazdami. jak to mój ziomek powiedział: gdyby startował Kobe to wygrywał by za każdym razem, pod warunkiem, że w konkursie nie brał by udział Yao Ming. Mecz gwiazd bez historii, i bez momentów zapierających dech w piersiach. i zaczyna mi już brakować shaqa... najbardziej co mi zapadło w pamięć to happy birthday od Steve'ego Wondera dla Charlesa i nogi Rihanny w występie w halftime.

a Knicksami się nie ma co za bardzo podniecać bo podobno Isiaha ma wrócić i zastąpić Walsha. ten człowiek potrafi w pół roku roz(pipi)ć tą drużynę. a Dolan to idiota. prawie taki jak Dan Gilbert.

Odnośnik do komentarza

CP3 jest lepszym rozgrywającym od Rondo, ten ma jednak lepszych partnerów w zespole, to raz. A dwa, myślę, że Paul został wybrany w celach czysto promocyjnych, chyba wszyscy wiedzą o problemach Hornets? No właśnie.

 

Konkurs wsadów jak zwykle, kilka dobrych dunków nisko ocenionych. Kilka dunków "takich sobie", ale od faworytów, ocenionych za wysoko. Zwycięstwo w pełni "zasłużone". To już chyba powoli standardzik.

 

A co do meczu, to moim zdaniem był jednym z ciekawszych ostatnio rozegranych. Osobiście dość już mam schematu - 3 kwarty "bieganie/rzucanie/paczki/bla bla bla", 4 kwarta "spinamy się, bo jednak wypada wygrać".

Odnośnik do komentarza

Lol Nets co ukarali Knicks - najpierw podbijali cene za Melo, przez co musieli oddac za niego pol skladu, a teraz ( za zacytuje ZP1 )

Derrick Favors, Devin Harris i dwa picki w pierwszej rundzie trafią do Utah Jazz, Troy Murphy powędruje do Golden State Warriors, a Dan Gadzuric trafi z Warriors do New Jersey Nets w wymianie za Derona Williamsa.

 

pozyskali Derona Williamsa, niceee work.

Odnośnik do komentarza

Oh fuck. Siadasz przed kompem i nagle się okazuje, że Utah Jazz oddali Derona Williamsa niemal za darmo do New Jersey Nets.

 

 

 

Co?

 

 

Utah Jazz w ciągu pół roku oddali niemal za darmo Derona Williamsa i Carlosa Boozera. Utah Jazz przegrali życie.

Odnośnik do komentarza

aż przekleję ZP1 bo nie chce mi się pisać

 

 

Jeff Green, Nenad Krstic z Oklahoma City Thunder do Boston Celtics za Kendricka Perkinsa i Nate'a Robinsona. Sam Presti did it again.

 

 

 

Shane Battier w Memphis Grizzlies, Hasheem Thabeet i wybór w pierwszej rundzie Draftu 2011 w Houston Rockets.

 

 

Goran Dragic i wybór w pierwszej rundzie Draftu do Houston Rockets w zamian za Aarona Brooksa.

 

Gerald Wallace w Portland Trail Blazers za Joela Przybille, wybór w drugiej rundzie Draftu i prawdopodobnie coś jeszcze (Fernandez?).

Normalnie jakaś masakra :) to się nazywa zamknięcie deadlinu

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy tak można chwalić Sama Prestiego. To raczej wymiana na korzyść Bostonu. Chyba...

 

Dziwi mnie, że Rockets szukali już od roku podkoszowego, a nagle postanowili wziąć innego rozgrywającego, choć na tej pozycji mają bogactwo raczej. Widać to nowe CBA doprowadza już do totalnych szaleństw. Brooks może wiele dać Suns. Po wczorajszym zwycięstwie (kolejne double-double Gortata) Phoenix wreszcie ma bilans na plusie i w świetle osłabień konkurencji są dla nich widoki na playoffy, ale będzie ciężko (Portland z Geraldem Wallace'em? Gulp.).

 

Dzisiaj mecz dwóch nietransferujących ostatnio drużyn. Chicago-Miami. Przez dobrych parę następnych lat ta dwójka może rządzić na Wschodzie. Słyszałem śmiechy w necie, że LeBron za bardzo się starał w All-Star Game, tak jak Kobe. Ale mam wrażenie (oparte na jednym meczu), że do tych obu wielkich zawodników dotarło po prostu, że gra wstępna 2010-11 skończona i teraz nastała pora złapać sezon za jaja (w przypadku Kobe'ego nadal polega to na cegleniu, ale mniejsza z tym - miał dzisiaj 37/9/6 przeciwko Portland). Chicago zaś ma wreszcie swój tercet Rose-Boozer-Noah w komplecie (nie zapominajmy o grającym najlepszy sezon w karierze Luolu Dengu). Dzisiaj Bulls... przegrali z Toronto, chociaż cała wymieniona czwórka grała w sumie nie tak źle. Dziś prawdziwy sprawdzian. Bulls pierwszy mecz wygrali, ale to było bez LeBrona więc tak jakby nie wygrali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...