Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno tak, ale tylko nominalnie. Mo Williams to przecież niemal zawsze był rzucający obrońca, tylko za niski na wystawianie go przeciwko innym. Poza może ostatnim sezonem w Milwaukee, nie dyrygował nigdy grą. Billups jest wzrostu Gordona i też nigdy nie miał problemów z graniem jako rzucający (grał tak w kadrze narodowej ostatnio), a zwłaszcza teraz, przy dwóch szalejących motorkach po swojej stronie, powinno mu to pasować. Na pewno będzie to chyba najniższy obwód w lidze, ale coś za coś. Wizja wieloletniego duetu Paul-Grififn jest po prostu zbyt kusząca.

 

Na razie podobno Clippers ciągle nie wiedzą, czy Billups pojawi się dziś na treningu. Zaoferowano mu 2 mln - bardzo mało, bo jeśli patrzeć na ostatni sezon w Knicks, Chauncey jest teraz, po utracie Gordona, naprawdę bardzo ważnym graczem w dla tego zespołu.

 

Ten sezon będzie szalony i trudno przewidywać, czy coś im z tego wyjdzie, ale jednak trzon zespołu to Paul i Griffin, i to powinno prędzej czy później wypalić. Według niektórych rankingów wpływu na wynik, Bledsoe był w zeszłym sezonie wydajniejszym rookie, niż John Wall, powszechnie uznano go za drugiego najlepszego PG rocznika. Także DeAndre Jordan powinien stać się graczem co najmniej dobrym, w okolicach top 10 na swojej pozycji. To jest dobry trzon.

 

 

Nieco niepostrzeżenie Bulls podpisali Ripa Hamiltona, co wydaje się bardzo znaczące. Już nieco zapomniano, że to przecież jedna z najlepszych ekip ligi, która doszła do finału konferencji w pierwszym roku z nowym trenerem. Hamilton jest znaczącym upgrade'em dla ofensywy, która była bardzo dużą słabością Bulls w zeszłym sezonie. Jeśli Rose poprawi swoje umiejętności planowania gry, to opcje Deng, Boozer i Hamilton wydają się naprawdę urodzajne.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Te dwa miliony dla Czanseja to jest jakiś żart. Przecież to bardzo dobry zawodnik.

Oddanie Gordona to już w ogóle nie kminie. Fakt, trzeba było go za coś przehandlować, no ale jakby nie patrzeć to on odwalał tam najwięcej roboty. Chociaż w sumie to ja wielu meczy LAC nie oglądałem bo były o spartańskich godzinach

Odnośnik do komentarza

A to nie jest dla Billupsa bez znaczenia ile $ dostał od LAC? Resztę z 14 milionów i tak dopłaci NYK.

Wracając do wartości Gordona dla Clippers, myślę, że w NBA jest niewielu zawodników "nie do ruszenia" w przypadku możliwości pozyskania CP3. Padł ofiarą kaprysów Paula i władzy Sterna. Ciekaw jestem czy Paulowi wystarczy granie w LA, tych "gorszych" LA i czy po sezonie nie będzie chciał przyodziać złota i purpury.

 

Problemy zdrowotne Green'a i Celtics:

http://www.nba.com/2011/news/12/17/celtics-green.ap/index.html?ls=iref:nbahpt2

:/

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

No właśnie nie wiem, jak to jest. Czy to się dodaje, czy razem musi się składać na jego kontrakt. Widać to drugie, ale w takiej sytuacji "walka" o Chaunceya musiała wyglądać dziwnie - nie miała znaczenia wysokość oferty, bo zawodnik i tak dostanie tyle samo, więc w zasadzie trzeba było dać najniższą możliwą, bo po co dawać prezent Knicks. Ciekawe.

 

 

Założyłem ligę fantasy na Yahoo, do której zbieram ludzi z ZP1. Raczej nie będę jakoś zaangażowany, ale też nie trzeba specjalnie być. Draft jutro o 22. Zobaczymy, czy ktoś dołączy.

 

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/register/tos?league_id=108238&password=zp1

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Tak, tylko, że w przypadku Billups'a w grę wchodziło też to, jakie drużyny postarają się o jego względy. Czytałem wywiad z nim, mówił między innymi o tym, że nie chce być mentorem z ławki, czy też grać w jakimś średniaku. Straszył, że w razie czego, może zakończyć karierę. W takim przypadku LAC wygląda całkiem sensownie. Teraz ta drużyna może o coś powalczyć, co prawda tracili Gordona, ale zyskali Paula, w razie jego kontuzji mają Big Shot'a w zastępstwo. Interesujące będzie to, jak Del Negro wszystko ustawi. Chauncey jako SG - jak podzielą piłkę? Bo w to, że będzie wchodził na 10-15 min chyba nikt nie wierzy.

 

ps. Właśnie staram się dołączyć do ligi ;)

ps2. Dołączyłem, "Dziesiątka" :)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Czyli pozbyli się Billupsa w zamian za podpisanie Tysona Chandlera, Bibby'ego i Barona Davisa. No cóż, Chandler może ich znacząco wzmocnić. A co do obrońców, to podejrzewam, że startować i tak będą młodzi "wychowankowie" klubu, czyli Toney Douglas na PG i Landry Fields na SG. Spoko ekipa, teraz faktycznie powinni powalczyć o top 4 na wschodzie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W pierwszym sparingu Billups zagrał jako "dwójka" i wypadł dobrze: 5-8 z gry, 4-6 za trzy, 9-9 wolnych, generalnie 23 punkty. O jeden więcej od Kobe'ego, a Clippers pokonali Lakers 114-95, ale wynikiem nie ma się co przejmować, bo to głównie efekt jednego runu, gdy kluczowi gracze Lakers siedzieli na ławie.

 

Mimo wszystko dobre występy Billupsa i Paula (24 minuty gry: 17 pkt., 9 as., 7 zb., 5 przech.) bez żadnego zgrania muszą napawać optymizmem, a może obawą. Nowe nabytki Lakers (McRoberts, Kapono, Troy Murphy) wyglądały beznadziejnie. Lakers nie mają rozgrywającego: pół czasu grał Steve Blake, pół - rookie z drugiej rundy, Darius Morris. Obaj są zdecydowanie za słabi. SF też wygląda źle: Matt Barnes rzucał 0-3, Metta World Peace 0-8. Grał też Luke Walton... 0-0. Bez Paula, bez Howarda, bez Odoma, Kobe stary - Lakers mają dwa i pół gracza, jeśli mówimy o walce o wygranie zachodu. Szykuje się ciężki sezon w Jezioranach.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

strasznie zniesmaczyła mnie ta granda z CP3, a najbardziej zachowanie Sterna, który zablokował trade z LAL i Houston i zostawił ich w czarnej (pipi)e. najgorzej wyszli na tym Lakersi, którzy stracili Odoma, i oprócz KB i Gasola to mają mocno przecięny skład. jeśli Bynum będzie zdrowy to jeszcze cos tam ugrają ale tak jak piszesz, idą ciężkie czasy i niedługo pałeczkę pierszeństwa może przejąć ten drugi klub z LA. nie żebym jakoś płakał z tego powodu, ale szopka była nie potrzebna i pokazała, że NBA jako właściciel klubu to poroniony pomysł.

a jeszcze słówko o NOH. imo dobrze na tym wyszli. Gordon będzie niedługo top5 wsród sg a pick Minnesoty również zapowiada sie smakowicie. na pewno są w lepszej pozycji niż Cleveland;) ale jednak ciut gorzej niż Denver po utracie swoich gwiazd.

Odnośnik do komentarza

ostatni raz draftuje po pijaku... zaczynałem z 8 i po 2 pierwszych wyborach zdecydowałem się zignorować trójki ale 2 wybory i jedna szklankę jacka danielsa później zapomniałem co to strategia i dzisiaj żałuje, że nie włączyłem autopicka.

a oto moje kozaki:

1. Dirk Nowitzki 2. Blake Griffin 3. Serge Ibaka 4. David Lee 5. Mike Conley 6. Ty Lawson 7.Tony Parker 8.Jason Kidd 9.Darren Collison 10. Antawn Jamison 11. O.J. Mayo 12.Toney Douglas 13. Omri Casspi 14. Louis Williams

steal draftu to lebron z 4 w autopicku.

gram w h2h. jakoś nie mogę się przekonać do roto. nie ma to jak bezpośrednia rywalizacja mano-a-mano.

a jak tam Wasze drafty?

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

Heat są, bez zaskoczenia, zdecydowanym faworytem sezonu:

 

http://espn.go.com/n...ion-predictions

 

25 na Heat, 3 głosy na Bulls, 2 na Thunder. Biorąc pod uwagę, w jakim stylu zakończyły ostatnie playoffy te ekipy, wydaje mi się to i tak dużo. Dziwi zupełny brak "starych" ekip. Widać zmierzch LAL, Bostonu czy Spurs jest uważany za zapowiedź ich końca.

 

 

Zdziwiło mnie nieco głosowanie na dywizję Atlantic: dwóch dziennikarzy głosowało na Philadelphię (11 na NYK, 17 na Boston). Trzech pretendentów jest też oczywiście w Teksasie (Spurs, Grizzlies i Dallas).

 

 

Faworytów do MVP jest tylko trzech: Durant (13), LeBron (11), Paul (6). Wśród rookies 11 głosów ma Kyrie Irving, a poza nim różni gracze, zwłaszcza Kemba Walker, Rubio i Derrick Williams.

 

Ach, zobaczymy już niedługo!

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Panowie zapisałem się do yahoo fantasy baskeball( jest to mój pierwszy sezon) i mam iście amatorskie pytanie, może mi ktoś powiedzieć jak ustawić pierwszą piątkę bo na razie trochę trudno mi się w tym połapać, a i jak wejdę w my team to przy zawodnikach są małe żółte i białe karteczki( co to jest ;) ) . Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza

Panowie zapisałem się do yahoo fantasy baskeball( jest to mój pierwszy sezon) i mam iście amatorskie pytanie, może mi ktoś powiedzieć jak ustawić pierwszą piątkę bo na razie trochę trudno mi się w tym połapać, a i jak wejdę w my team to przy zawodnikach są małe żółte i białe karteczki( co to jest ;) ) . Z góry dzięki za pomoc.

 

Na Yahoo FB punkty zdobywa dla ciebie dziesięciu zawodników. Wszyscy poza ławkowiczami. Na każdej z tych pozycji masz limit (standardowo 66 meczów) - w ten sposób nie możesz np. na dzisiaj wstawić do składu tych z ławki, co grają dzisiaj, na jutro zmienić tak, by też nikt nie pauzował itp., ławka to ławka, nie szarżuj ze zmianami.

 

Każda pozycja, czy to PF, czy F, czy Util, liczy się tak samo, wszystko co zrobią jest doliczane do twojej puli. Dlatego np. ja mogłem wziąć w drafcie na początek czterech centrów, każdy z nich mieści się w składzie.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

działa wam League Pass?? dali za free i nie działa...

jakiś lepszy stream niż http://ice-sportz.eu/stream3.html ?

jak ktos zdradzi mi tajemnice jak do cholery wylaczyc ta (pipi)ona reklame to bede wdzieczny, X mam pod chatem po prawej i nie da sie jej wylaczyc a jest za kazdym razem

ok po 20 f5 wkoncu zmienila sie reklama...

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...